Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ja katru dienu Babē būtu 75 laivas, tātad maks 150 copmaņu, un ņemam 6 mēnešus, kas ir 180 dienas, tad sanāk 27000 makšķernieku gadā. Šis skaitlis realitātē ir pārspīlēts, domāju, vismaz reizes 5-as, jo 75 laivas vienlaicīgi ezerā ir labi ja kādu dienu. Darbadienas, slikts laiks utt., reizēm pat labā laikā līdz horizontam neredz nevienu laivu... Tā kā 50000 ir nenormāli pārspīlēts cipars.
4.jūlijs 2021, 12:40 | links
 
snipiens [04.07.21]: To Trimmeris
Vienīgais kas mani te baro, ir zāles. :D

...:) jā...tā nu viņš ir iegājies,ka trimmeri,izkapti,mauriņtraktorus un citus agregātus baro zāle !:)
Jā. Tā viš ir. Bet, ja nopietni, tad zinošas personas runā, ka Babītes ezers Baro gandrīz pusi LV makšķernieku. Tas ir gandrīz 50 000 makšķerniekus! Tā lūk!:)
4.jūlijs 2021, 12:30 | links
 
To Trimmeris
Vienīgais kas mani te baro, ir zāles. :D

...:) jā...tā nu viņš ir iegājies,ka trimmeri,izkapti,mauriņtraktorus un citus agregātus baro zāle !:)
4.jūlijs 2021, 08:38 | links
 
Pravietis [19:53]: Kā jūs tajā purvā kko varat noķert? Kļūšu par vegānu

Trimmeris, 3.jūlijs 2021, 19:34

Ceru, ka joko...... Izskatās , ka Tev "Imanta - Babīte nepietur"....Ezers ir mamma daba, kas baro, manuprāt, gandrīz pusi Latvijas copmaņu.Vienīgais kas mani te baro, ir zāles. :D

Trimmeris, 3.jūlijs 2021, 20:12

Vispār tie, kas copē Babitē ar zālēm tiek galā un sūdzās pa retam, galvenokārt, zemā ūdens līmeņa gadījumos plēsēju dzenātāji, bet baltās gaļas tīkotājiem tā nav īpaša problēma. Es savas copes vietas izravēju. Kā redzi problēmas ir tikai admina - vairāk nekā divu gadu garumā, pēc mana aptuvenā rēkina inkubētajam, agresīvajam klonam ar kārtas numuru 63. Tam gan ar zālēm visos gadalaikos ir problēma.....Nekā personīga. :),:). Lai veicas.
3.jūlijs 2021, 21:24 | links
 
Internetā pieejamā informācija liecina, ka LV ir aptuveni 100000 makšķernieku. Un tas tikai ņemot vērā iegādāto makšķerēšanas atļauju skaitu.
Tu, pravieti, apgalvo, ka Babītes ezers Baro gandrīz pusi LV makšķernieku!!?
Kārtējais tavs bla bla bla.....
Ka nav ko rakstīt, tad drīkst arī nerakstīt! Nevis rakstīt savu kārtējo sviestu un melus, pravieti!
3.jūlijs 2021, 20:39 | links
 
Pravietis [03.07.21]: Kā jūs tajā purvā kko varat noķert? Kļūšu par vegānu

Trimmeris, 3.jūlijs 2021, 19:34

Ceru, ka joko...... Izskatās , ka Tev "Imanta - Babīte nepietur"....Ezers ir mamma daba, kas baro, manuprāt, gandrīz pusi Latvijas copmaņu.
Pravieti, nopietni? Gandrīz pusi LV copmaņu? No kurienes tev tāda statistika? Vari noprecizēt?
3.jūlijs 2021, 20:30 | links
 
Pravietis [03.07.21]: Kā jūs tajā purvā kko varat noķert? Kļūšu par vegānu

Trimmeris, 3.jūlijs 2021, 19:34

Ceru, ka joko...... Izskatās , ka Tev "Imanta - Babīte nepietur"....Ezers ir mamma daba, kas baro, manuprāt, gandrīz pusi Latvijas copmaņu.
Vienīgais kas mani te baro, ir zāles. :D
3.jūlijs 2021, 20:12 | links
 
Kā jūs tajā purvā kko varat noķert? Kļūšu par vegānu

Trimmeris, 3.jūlijs 2021, 19:34


Ceru, ka joko...... Izskatās , ka Tev "Imanta - Babīte nepietur"....Ezers ir mamma daba, kas baro, manuprāt, gandrīz pusi Latvijas copmaņu.
3.jūlijs 2021, 19:53 | links
 
Kā jūs tajā purvā kko varat noķert? Kļūšu par vegānu
3.jūlijs 2021, 19:34 | links
 
Nebeidzamais stāsts par to,ka Babe aizaug turpinās.:) Amūrus gan jā...a ja nu šiem prispičit izpeldēt Lielupē...ko tad !?:) Nauda vējā...sorry...ūdenī !:)Kā jau esmu rakstījis...nost ar dambjiem ( kas man pašam nebūtu īpaši izdevīgi ) un daba pati visu saliktu pa plauktiņiem,kā tas esot bijis ar līdzīgu situāciju Amerikā ( tas no Dalderu saimnieka stāstītā reiz ).Bet...bet tagad ir kā ir un negruzījaties,bet brauciet un copējiet,kamēr vēl var !
2.jūlijs 2021, 16:36 | links
 
Babītē vēl pagaidām ir daudz maz ok...
Kāds ir Kaņieris tas ir vispār vāks. Zivju populācija nabadzīga, kormorānu mēslojums aizlaidis to ezeru līdz ārprātam.
2.jūlijs 2021, 12:26 | links
 
Latvijā esot aizliegts ielaist amūrus dabiskajos ūdens baseinos. Kā vienmēr, brīvvalsts dzīvo ES un savu radīto aizliegumu džungļos.....kaut gan zivs pateicīga darbam, pie kam dabiskajā vidē nevarētu bezkontrolēti vairoties. Tai vajagot 22 - 25 C grādu temperatūru. Līņi, karūsas sadzīvotu perfekti, domāju arī ruduļi. Katrai no tām savs ūdensfloras līmenis, ļīņi rokot dziļāk par amūriem. Beigtos amūriem zāle, sāktu tie ķerties makšķerniekiem uz āķa. Runā, ka kamēr baseinā bātīgs ūdensaugu klāsts," govis " āķi neņemot......
2.jūlijs 2021, 11:06 | links
 
Jālaiž iekšā amūri, cerībā, ka tie izravēs kaut ko.
Bet daudz viņus tur vajadzēs.
Un ar trali, kas grunti izplūkātu tur arī neviens nedarbosies.
Dabīgi aizaugs, pārvērtīsies purvā un pēc tam varēs tur kartupeļus stādīt, bet tas jau vairs uz mūsu laikmetu neattieksies.
2.jūlijs 2021, 08:36 | links
 
Nedomāju ka iekšdedzes dzinēji pēc putnu ligzdošanas, radītu nopietnu ļaunumu faunai - ar mazajiem ka 5zs tā pat pa puņķiem nepabrauktu.

Kas attiecas uz makšķernieku kultūru, tad iekšdedzes dzinēji dažos gadījumos čakarētu copi.

Par ezera aizaugšanas iemesliem esmu rakstījis, var piekrist, var nepiekrist, bet vismaz Rietumeiropā tas ir sakārtots, pie mums BIOR ar lauksaimniecības ministriju izliekas to neredzot.

Davis-Di, 1.jūlijs 2021, 22:54

Davis-Di,
Nezinu, ko domā BIOR un Lauksaimniecības ministrija, bet pieļauju varbūtību, ka tas ir saistīts ar ezera (daļas) iekļaušanu UNESCO sastāvā. Uzsākt ravēšanu ir riskants pasākums ar neprognozējām sekām. Varu pateikt, ka padsmit gadus atpakaļ izbagarēja seklo kanālu no Kalnciema šosejas puses (piebraukšanas vieta Skārduciems). Pēc tiem varas darbiem līnis, karūsa no kanāla pazuda kā suga uz gadiem desmit. No pagājušā gada pieredzes varu teikt, ka līnis, karūsa kanālā atgriezās, jo atjaunojās augu flora, taču copi aizliedza. Varu saprast sportistus, bet mani ļoti apmierina patreizējais stāvoklis ezerā. Minētās zivis ir garantētas copē. Ar lieljaudas laivām var dragāt un plēsējus var dzenāt Lielupē.
2.jūlijs 2021, 01:33 | links
 
Nedomāju ka iekšdedzes dzinēji pēc putnu ligzdošanas, radītu nopietnu ļaunumu faunai - ar mazajiem ka 5zs tā pat pa puņķiem nepabrauktu.

Kas attiecas uz makšķernieku kultūru, tad iekšdedzes dzinēji dažos gadījumos čakarētu copi.

Par ezera aizaugšanas iemesliem esmu rakstījis, var piekrist, var nepiekrist, bet vismaz Rietumeiropā tas ir sakārtots, pie mums BIOR ar lauksaimniecības ministriju izliekas to neredzot.
1.jūlijs 2021, 22:54 | links
 
snipiens [01.07.21]: To Birokraats
Es personīgi ielaistu tai ezerā dzinējus vismaz lidz 5hp noteiktā sezonā. Lai izravē tās zāles. Citādi tai ezerā pēc 10 gadiem vispar vairs nebūs ko darīt!

Nu nez,nez...vienreiz jau divkājainais umņiks iejaucās dabā un izraka kanālus,uzberot dambjus apkārt ezeram...un...nu nekā laba .
Tieši tā! Un tā pēc ar tas ezers neatgriezeniski aizaug! Kaut vai pēdējo 15-20 gadu laikā, kā diena pret nakti!
Laivas ar dzinējiem, manuprāt, to ezeru patīrītu. Protams, melnā zona paliek melna, bet pārējo ezeru derētu pakult.!
1.jūlijs 2021, 21:02 | links
 
To Birokraats
Es personīgi ielaistu tai ezerā dzinējus vismaz lidz 5hp noteiktā sezonā. Lai izravē tās zāles. Citādi tai ezerā pēc 10 gadiem vispar vairs nebūs ko darīt!

Nu nez,nez...vienreiz jau divkājainais umņiks iejaucās dabā un izraka kanālus,uzberot dambjus apkārt ezeram...un...nu nekā laba .
1.jūlijs 2021, 17:37 | links
 
Pravieti, kas ar tevi!? Vienā brīdī tu lamā orniologus, kas tavu gaļas vietu Varkaļa kanāla bomžatņikā aizklapēja, bet tagad tu atkal iestājies pret atrlaivām un runā par biofaunu! Tas ka tev ir naids un škrobe pret turīgajiem, tas tākā būtu saprotams, zinot kā izskatās tavs "iekoptais" dārzs. Tev ir reāla personības dalīšanās!
Es personīgi ielaistu tai ezerā dzinējus vismaz lidz 5hp noteiktā sezonā. Lai izravē tās zāles. Citādi tai ezerā pēc 10 gadiem vispar vairs nebūs ko darīt!
1.jūlijs 2021, 01:20 | links
 
"nācijas debilajiem jaunbagātniekiem" tas ezers nafig nav vajadzīgs :D Bet, ja gribas un piķa līdz kujam, tad var i nīgru elektromotoru kaut uz 80 zirgiem nopirkt un vālēt pa ezeru glisē pilnīgi legāli (pat ja iegūs elektrību no dīzeļģeneratora :DD)

zaraza, 30.jūnijs 2021, 20:09

Gator CUP vieniem bija 40kg litija akumulatora sistēma un motors hvz cik lbs, bet nu pella aizgāja kā ar 5zs+ benzīna motoru.

Nezinu, kas ir tie "nācijas debilajiem jaunbagātniekiem" bet ezerā ir redzētas dažādas personas arī ar baseni un ipilot.

Davis-Di, 30.jūnijs 2021, 22:48

Davis-Di,
Noskatoties Tevis ievietoto video, atslēgas vārds šķiet ir lidojošās laivas ar jaudu, kas nepieciešamas speciālo uzdevumu vienībām. Otrkārt, nevajag iztēloties un īpašu izglītību, lai nesaprastu kādu paliekošu kaitējumu tās radītu tik seklam ezera kā Babītes un tā iemītniekiem ūdensfaunas visos līmeņos. Treškārt, esmu pārliecināts - copmanim tāda laiva nav vajadzīga. Izrietoši varu apgalvot, ka Lielupē jaunbagātnieki, kas pārvietojas ar lieljaudas kuteriem un gāž apkārt ar vilni , mazās laiviņas( pūšļus) nav adekvāti copmaņi. Tādu "copmaņu - spiningotāju", ir bez sava skaita. Redz, pašapliecināties, izrādīties, vai rīkot ātruma sacensības jūrā, kad tev nepievērš uzmanību nav interesanti. Šķiet, nav taču svarīgi viņu uzvārdi. :).
1.jūlijs 2021, 00:31 | links
 
"nācijas debilajiem jaunbagātniekiem" tas ezers nafig nav vajadzīgs :D Bet, ja gribas un piķa līdz kujam, tad var i nīgru elektromotoru kaut uz 80 zirgiem nopirkt un vālēt pa ezeru glisē pilnīgi legāli (pat ja iegūs elektrību no dīzeļģeneratora :DD)

zaraza, 30.jūnijs 2021, 20:09


Gator CUP vieniem bija 40kg litija akumulatora sistēma un motors hvz cik lbs, bet nu pella aizgāja kā ar 5zs+ benzīna motoru.

Nezinu, kas ir tie "nācijas debilajiem jaunbagātniekiem" bet ezerā ir redzētas dažādas personas arī ar baseni un ipilot.
30.jūnijs 2021, 22:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager