Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 [03.12.19]: Pēc likuma ir skaidrs, ka tā nedrīkst. Es vairāk pēc būtības-nedomāju, ka no rīkles zivij izplēst 3 trīsžuburus, to nobučot un asiņojošu atlaist ir pareizāk kā aizķert aiz muguras, izvilkt un aiznest mājās un apēst.

VilnisL, 3.decembris 2019, 19:58
Vilni, tu kā mans 3-gadīgais puika, jautājums pēc jautājuma. Labāk piedāvā variantu šīs sērgas apkarošanai ;)
Sietu priekšā,lai iet Lielupē caur Gāti.....Gātē neko tādu neesmu redzējis!un copes ar tur nav!
3.decembris 2019, 21:03 | links
 
VilnisL [03.12.19]: Pēc likuma ir skaidrs, ka tā nedrīkst. Es vairāk pēc būtības-nedomāju, ka no rīkles zivij izplēst 3 trīsžuburus, to nobučot un asiņojošu atlaist ir pareizāk kā aizķert aiz muguras, izvilkt un aiznest mājās un apēst.
Vilni L un tagad es tev izstāstīšu tā, es mērķtiecīgi 4 dienas pēc kārtas no saules lēkta līdz saules rietam, pa 8h, spītējot salam,vējam, sniegam un mīnusiem, mīcoties pa dubļiem, pazaudējot kaudzi ar mānekļiem zacepos, mētāju, ar mērķi dabūt trofeju. Braucu pēc emocijām kā mednieks, tas man ir adrenalīns pirmkārt jau piemānīt to zivtiņu, izvilkt un vajag un nav satraumēta arī atlaist. Un 4 dienu laikā neizdodas piemānīt nevienu lielāku par 2,5kg, tajā pašā laikā, man blakām pienāk kaut kāds tirliņš, bez maz vai uzvalkā un 2h laikā ar cemmeri acu priekšā izvelk 5kg un 8kg šķilas, visiem palielās, iemet bagāžniekā un aizbrauc. Tad kurš beigu beigās paliek par muļķi? Es vai viņš? Lai šeit nebūtu uzbraucieni es savu lomu atdevu pensionāram, kurš jau vairākas reizes brauc uz copi, neizmanto cemmeri, bet godīgā veidā pie savas zivtiņas nemāk vai vienkārši nav paveicies tikt. Lai labi garšo,man nav žēl.
3.decembris 2019, 20:49 | links
 
Aizliegt copēt ar nevar , tad raudas mednieki uzmetīs lūpu. Kādu kameru uzstādīt būtu prātīgs variants, bet tādi ieguldījumi valstij nav velkami, atliek samierināties...
3.decembris 2019, 20:49 | links
 
VilnisL [03.12.19]: Pēc likuma ir skaidrs, ka tā nedrīkst. Es vairāk pēc būtības-nedomāju, ka no rīkles zivij izplēst 3 trīsžuburus, to nobučot un asiņojošu atlaist ir pareizāk kā aizķert aiz muguras, izvilkt un aiznest mājās un apēst.
Vilni no aizcemmerētajām izvelk apmēram 30 un varbut pat mazāk procentu,pārējās izplēstiem gabaliem pūst
3.decembris 2019, 20:27 | links
 
Pēc likuma ir skaidrs, ka tā nedrīkst. Es vairāk pēc būtības-nedomāju, ka no rīkles zivij izplēst 3 trīsžuburus, to nobučot un asiņojošu atlaist ir pareizāk kā aizķert aiz muguras, izvilkt un aiznest mājās un apēst.

VilnisL, 3.decembris 2019, 19:58

Vilni, tu kā mans 3-gadīgais puika, jautājums pēc jautājuma. Labāk piedāvā variantu šīs sērgas apkarošanai ;)
3.decembris 2019, 20:20 | links
 
Pēc likuma ir skaidrs, ka tā nedrīkst. Es vairāk pēc būtības-nedomāju, ka no rīkles zivij izplēst 3 trīsžuburus, to nobučot un asiņojošu atlaist ir pareizāk kā aizķert aiz muguras, izvilkt un aiznest mājās un apēst.
3.decembris 2019, 19:58 | links
 
Un, diemžēl inspektori ir diezgan bezspēcīgi. Tikai, ja pieķer pie rokas izveljot no ūdens aizcemmeretu zivi un ieliekot to maisā. Visos pārējos gadījumos pūt ļipā. Ja vnk zivi maisā vai bagāžniekā atrod, tas nav ne kāds pierādījums. Un tie kungi to izmanto. Katram cemmerētājam inspektoru blakus nepielikt! Un , ja inspektori vai poliči parādās, tad mānekļi tiek nonainīti, bet tiko viņi aizbrauc, tā vis turpinās! Kā NG raidījumā čaļi no laivas, dienas laikā atklātā tekstā cemmerēja vimbas! Murgs! Un ko tādam padarīt?! Diemžēl ne ko!
3.decembris 2019, 18:24 | links
 
Tas domāts Vilnis L
3.decembris 2019, 18:15 | links
 
13.1.2. vairāk par vienu vairākžuburu āķi atļauts lietot tikai tad, ja tie ir brīvi (kustīgi) pievienoti pie vienas mākslīgās ēsmas un attālums starp blakus esošo vairākžuburu āķu nostiprināšanas vietām nepārsniedz 12 centimetru;
15. Makšķerēšanā aizliegts:

15.1. izmantot aizciršanas paņēmienu (cemmerēšanu) zivs aizķeršanai ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;
3.decembris 2019, 18:14 | links
 
Varkalī tas bezpriģels notiek katru gadu. Tur uz lašu lieguma laiku arī vjadzētu aizliegts spiningot vispār.
3.decembris 2019, 18:09 | links
 
Varaklī tur tā notiek katru gadu un arī kad tirgoja licences tad apsaimniekotājs Biedrība "Vides Aizsardzības Asociācija" (Babīte) neko nedarīja lietas labā ... inspektori tur ar baigi nekontrolē un ja parādās tad labi ja vienu noķer pārējie aizlaižas vai pārliek uz citu mānekli!
3.decembris 2019, 18:06 | links
 
Vilni nu kas tie pa murgiem?
Salīdzini atklātu cemmerēšana un līdakas neveiksmīgu mēģinājumu trāpīt potenciālā barībā.
Vienā gadījumā paņem līdaku kura pat neplānoja baroties un neviens nebūtu noķēris, otrajā drusku garām aizāķētu piemēram galvā(LABI, pieņemsim, ka daži patur šādu līdaku.
Kaut vai man tādi gadījumi ar līdakām ir 1/100)
Jebkurā gadījumā to pēc likuma burta ir jālaiž vaļā.
Vienā gadījumā noķēra to kas ķērās , bet otrā noķēra to KAM PIEĶERTIES nevajadzēja.
3.decembris 2019, 18:04 | links
 
Ja āķu skaits nepārsniedz atļauto, tad viss taču ir legāli? Mēs katrs droši vien esam noķēruši ntās līdakas, kam āķi ieķērušies no ārpuses-un nekas. Ja to zivi patur lomā, tad sausais atlikums abos gadījumos ir vienāds- tā zivs ir beigta.
3.decembris 2019, 17:51 | links
 
Vienīgais, kas priecē,ja tā protams var teikt, neviens no pārkāpējiem nerunāja latviski un bija pārsvarā 45+, tātad vecā paaudze.
3.decembris 2019, 17:40 | links
 
P.s vot tieši šiem kanditātiem tās riepas ir jādur :(
3.decembris 2019, 17:27 | links
 
Es cik varu aizrādu, bet es varu aizrādīt vienam, diviem, varbūt trim, bet, ja man ir jāizrāda katram otrajam, trešajam, tad nevaru būt drošs par savu drošību un auto riepu stāvokli, jo tajā pašā laikā gribās kādu zivtiņu noķert legālā veidā.

Muudzis, 3.decembris 2019, 17:20

Vienam otram jau piekrītu ka aizrādīt var, bet ja redz vairākus šādus gudriniekus, tad tiešām vnk zvans inspektoram.
3.decembris 2019, 17:23 | links
 
Es cik varu aizrādu, bet es varu aizrādīt vienam, diviem, varbūt trim, bet, ja man ir jāizrāda katram otrajam, trešajam, tad nevaru būt drošs par savu drošību un auto riepu stāvokli, jo tajā pašā laikā gribās kādu zivtiņu noķert legālā veidā.
3.decembris 2019, 17:20 | links
 
Stāsts jau tas pats vecais, Varkaļa cemmeris, tagad tikai daudz rafinētākā veidā, velniņa viens no žuburiem aprīkots ar mini tvisteri(mikrogumiju), ja nu gadījumā kas, es taču džigoju. Par lomiem man pat bail teikt, protams, lielākoties visi ar aizķeršanu. Lielākā izvilktā uz 12,5kg, tās kas līdz 10kg neviens pat neskaitīja. Viens esot aizķēris kaut ko mega lielu, kustonis iztinis visu kaseti tukšu, džeks esot stāvējis ūdenī līdz ceļiem, kamēr zivs aizgāusi ar visu auklu. Ja vēl cilvēkiem būtu mēra sajūta, vienu šitādu kompāniju paņēma ciet, lomā esot bijis —10,7,5,3kg, visas aizcemmerētas. Tie, kas tagad domā, ka rītā tagad brauks un vilks, varu apbēdināt, tas viss bija pagājušonedēļ, tagad praktiski viss ir cauri, visdrīzāk neko nenoķersiet. Bet daži nekauņas vēl palikuši, kurus vajadzētu patrenkāt.

Muudzis, 3.decembris 2019, 16:58


Es tik vienu nesaprotu , ja jau visi redz to cemmerēšanu kāpēc neviens neko nedara par to?
Bailes vai pats stāv ar cemmeri?
3.decembris 2019, 17:12 | links
 
Stāsts jau tas pats vecais, Varkaļa cemmeris, tagad tikai daudz rafinētākā veidā, velniņa viens no žuburiem aprīkots ar mini tvisteri(mikrogumiju), ja nu gadījumā kas, es taču džigoju. Par lomiem man pat bail teikt, protams, lielākoties visi ar aizķeršanu. Lielākā izvilktā uz 12,5kg, tās kas līdz 10kg neviens pat neskaitīja. Viens esot aizķēris kaut ko mega lielu, kustonis iztinis visu kaseti tukšu, džeks esot stāvējis ūdenī līdz ceļiem, kamēr zivs aizgāusi ar visu auklu. Ja vēl cilvēkiem būtu mēra sajūta, vienu šitādu kompāniju paņēma ciet, lomā esot bijis —10,7,5,3kg, visas aizcemmerētas. Tie, kas tagad domā, ka rītā tagad brauks un vilks, varu apbēdināt, tas viss bija pagājušonedēļ, tagad praktiski viss ir cauri, visdrīzāk neko nenoķersiet. Bet daži nekauņas vēl palikuši, kurus vajadzētu patrenkāt.
3.decembris 2019, 16:58 | links
 
Tā kā es zinu, ka mūsu zivju resursu sargi —inspektori, arī lasa šo forumu, tad būtu ļoti pateicīgs jūs atkal redzēt Varkaļu kanālā, gluži kā ceturtdien un piektdien. Savādāk dažs labs atkal ir pilnībā zaudējis kauna sajūtu un aizmirsis kas ir MN.

Muudzis, 3.decembris 2019, 16:18


Padalies , lai tauta zin ko varoņi dara :)
3.decembris 2019, 16:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager