Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Biju nesen Babē, 16 mēra un 1 zemmēra (asari). Biju paņēmis 10 cm garo sili priekš asariem ta kā nu jā interesanti. Bija arī 24 līdakas bet visas zem 2 metriem.
20.septembris 2018, 01:45 | links
 
Patikpacopet [18.09.18]: Zhora_zirgs! Motoru iesaku ņemt Dālderos motori Minn Kotas un aķīši Exide jauni-nevajadzēs pēc 2h jau airēt! Var 6+ h nobraukt, ne asakas!
Paldies par info! Nākamreiz izmēģināju Dālderus.
18.septembris 2018, 11:19 | links
 
Zhora_zirgs! Motoru iesaku ņemt Dālderos motori Minn Kotas un aķīši Exide jauni-nevajadzēs pēc 2h jau airēt! Var 6+ h nobraukt, ne asakas!
18.septembris 2018, 10:54 | links
 
Vakar ar kolēģi trāpījām skolēnu dziesmu svetkos, 18!!! zemmēri, 2gb ar nelielu stiepšanu varētu līdz 50cm izstiept :D, nu un protams 1 asaris :D, kopuma gāja jautri. Copējām no 8.00 - 17.00, viss uz jerk, citi mānekļi neinteresēja pat mazās. Kautkā tā.

Minalgo, 17.septembris 2018, 08:21


---------------------------------------------

Copeet máacies Blázmas razbainiek!!!
Man pat sieva 7-dien otrajaa metienaa pusotrnieci dabuuja!
18.septembris 2018, 10:35 | links
 
OttoM [Vakar]: IeMinalgo [Vakar]: Vakar ar kolēģi trāpījām skolēnu dziesmu svetkos, 18!!! zemmēri, 2gb ar nelielu stiepšanu varētu līdz 50cm izstiept :D, nu un protams 1 asaris :D, kopuma gāja jautri. Copējām no 8.00 - 17.00, viss uz jerk, citi mānekļi neinteresēja pat mazās. Kautkā tā.Tad jau lielo ,, deju svētki,, nav sākušies un ja karstums uznāks, nez vai tik drīz sāksies. :)Iedošu jums puikinjiem atskaiti, zemmēru medniekiem, vakar babē 5mēri no 50-60cm un sikie protams, čomam metriņš un vell daudzas tukšās copes, bonusiņā vell izšāvu asari 900gr, ko lai saka, visas zivis peld tālāk, buster jerk did it agane. :D

copmans22, 18.septembris 2018, 09:01


Buster jerk did it again-gluži Stefan Trumstedt vārdiem runā:)
18.septembris 2018, 10:05 | links
 
OttoM [17.09.18]: IeMinalgo [Vakar]: Vakar ar kolēģi trāpījām skolēnu dziesmu svetkos, 18!!! zemmēri, 2gb ar nelielu stiepšanu varētu līdz 50cm izstiept :D, nu un protams 1 asaris :D, kopuma gāja jautri. Copējām no 8.00 - 17.00, viss uz jerk, citi mānekļi neinteresēja pat mazās. Kautkā tā.Tad jau lielo ,, deju svētki,, nav sākušies un ja karstums uznāks, nez vai tik drīz sāksies. :)
Iedošu jums puikinjiem atskaiti, zemmēru medniekiem, vakar babē 5mēri no 50-60cm un sikie protams, čomam metriņš un vell daudzas tukšās copes, bonusiņā vell izšāvu asari 900gr, ko lai saka, visas zivis peld tālāk, buster jerk did it agane. :D
18.septembris 2018, 09:01 | links
 
Minalgo [17.09.18]: Vakar ar kolēģi trāpījām skolēnu dziesmu svetkos, 18!!! zemmēri, 2gb ar nelielu stiepšanu varētu līdz 50cm izstiept :D, nu un protams 1 asaris :D, kopuma gāja jautri. Copējām no 8.00 - 17.00, viss uz jerk, citi mānekļi neinteresēja pat mazās. Kautkā tā.
Tad jau lielo ,, deju svētki,, nav sākušies un ja karstums uznāks, nez vai tik drīz sāksies. :)
17.septembris 2018, 18:50 | links
 
viens meers , viens asaris, un veel paaris uzsitieni un izgājieni, ūdens līmenis okei! :)))
17.septembris 2018, 16:50 | links
 
Sodien no 7-12.00 4 zemmera lidakas (pedeja burtiski 45 cm) un 1 asaris.
17.septembris 2018, 12:10 | links
 
Vakar ar kolēģi trāpījām skolēnu dziesmu svetkos, 18!!! zemmēri, 2gb ar nelielu stiepšanu varētu līdz 50cm izstiept :D, nu un protams 1 asaris :D, kopuma gāja jautri. Copējām no 8.00 - 17.00, viss uz jerk, citi mānekļi neinteresēja pat mazās. Kautkā tā.
17.septembris 2018, 08:21 | links
 
Šodien rīts iesākās slikti, pirmais metiens un uzreiz zemmērs. Nodomāju, ka nebūs labi, tā arī bija no 07.00 līdz 16.00 8 līdakas, 2 mēra 56 un 59 cm.
16.septembris 2018, 18:45 | links
 
Abavnieks [15.09.18]: zhora_zirgs [Vakar]: Taa kaa saak paraadiities veeji, neveelos tikai uz airiem palauties. Lidz sim gaju uz ezera no Duuselu baazes. Kuraa baazee var arii elektromotoru nomat?Vecupenieki.
P.s. nekas pret bāzi, bet ja gribi izvizināties, paķer savu aķi līdz.

P.s.s. darba dienās bāze nāk pretī klientam, un iedod vēl kādu bateriju...

Ne asakas :)
Paldies par info. Laiva rezerveta, rit no rita brauksu.
16.septembris 2018, 16:55 | links
 
Man gan likàs, ka vakar zivs bija diezgan aktìva, salīdzinot ar pedējām reizēm Babē:) rītu sàku ar krasta zonu, pirmajàs min.10 divas copes, bet lìdz laivai netika neviena, izksatìjàs mèra. Pàris sìko un tad viena laba cope, bet àtri vien prom bija, tad gan ilgi klusums. Pàrvàcos uz dziļumu, diezgan àtri atradu vobleri, kas neķerās zālēs un pirmajā h kādi 4 zemmēri un viena 60 cm, kas arī aizbrauca mājās, tad atkal klusums, bet uz copes beigām atkal paris sīkās un bonusā asaris uz gr.300
16.septembris 2018, 07:24 | links
 
Karteja pusdiena pavadita ezeraa,divataa.no rita puses pamegjinajam dziljuma dalju,viens zemmers.parvacamies uz seklo galu.tur divas copes.sakam ar smago artileriju,80g dzerki,100g gumijas.bedzam ar parastajam relax 4collam.pilnigs klusums.diena ar nekaada,te veejs te saule,te mieriigs .neizdevusies diena,bedigs braucu majas.
16.septembris 2018, 00:21 | links
 
Nepiekrītu. Nebūs Babe tas gadījums, kad uz gumiju asaris ņems labāk.


Es jau nebūtu to rakstījis, ja pats šovasar to nepieredzētu. Copēju kopā ar čali, kurš tajā dienā atbrauca uz Babīti ar vienu domu - ķert tikai asarus, tādēļ kātiņš līdzi bija kā stiebriņš, savukārt es ķēru tikai uz cūkām. Sanāca tā, ka es jau biju uz cūku 3kg līdaku noķēris, bet čalis kā nevarēja tikt pie asara, tā nevarēja. Pēc laika es noķēru vēl vienu līdaku (2.8kg), bet asari joprojām klusēja. Es jau sāku smīkņāt, ka es ne tikai svara ziņā kabinu, bet arī skaitliski :) Jāpiezīmē, ka mans kompanjons līdz tam ķēra tikai uz maziem rotiņiem. Es pat brīnījos, kā tā var būt, ka uz to asari nereaģē, kaut gan es pats lielos rotiņus (Nr.4; Nr.5) bieži Babītē lietoju uz līdakām, bet nereti tos paķer arī asari (reti kad mazāk par 10 noķeru). Tad viņš izdomāja sākt ķert ar maziem silikona mānekļiem un tavu brīnumu - vairāki desmiti asaru tika salasīti. Tas bija pirmais gadījums. Ar otro gadījumu es saskāros tieši šodien, kad pēcpusdienā izbraucu krastā, pēc laika pietauvojās vēl viena laiva, kur čalis izstāstīja gandrīz identisku stāstu - iepriekšējā copes reizē mēģināja ar pārinieku ķert asarus uz rotiņiem, tie ķērās negribīgi, bet tiklīdz pārgāja uz silikonu, esot pieskaldījuši pilnu spaini + līdacēns bonusā. Tā lūk. Pats es šāda veida copi nepiekopju, jo mani interesē asari no 300 gramiem, bet vēl labāk, ja būtu 600+, jo tik lielu tā arī neesmu noķēris, kaut gan apzināti tos reti kad trenkāju ;)
15.septembris 2018, 23:37 | links
 
zhora_zirgs [15.09.18]: Taa kaa saak paraadiities veeji, neveelos tikai uz airiem palauties. Lidz sim gaju uz ezera no Duuselu baazes. Kuraa baazee var arii elektromotoru nomat?
Vecupenieki.
P.s. nekas pret bāzi, bet ja gribi izvizināties, paķer savu aķi līdz.

P.s.s. darba dienās bāze nāk pretī klientam, un iedod vēl kādu bateriju...

Ne asakas :)
15.septembris 2018, 20:13 | links
 
Taa kaa saak paraadiities veeji, neveelos tikai uz airiem palauties. Lidz sim gaju uz ezera no Duuselu baazes. Kuraa baazee var arii elektromotoru nomat?
15.septembris 2018, 20:07 | links
 
MT9 [15.09.18]: MT9

Kaadi maanekli soreiz bija cienaa?

Asari tradicionāli uz rotiņa, bet domāju, ka efektīvāk tos būtu ķert ar asaru kātiņu un silikona māneklīšiem, aprīkotiem ar džiggalvu. Līdakas tika noķertas gan uz džerka, gan krenka, gan voblera.
Nepiekrītu. Nebūs Babe tas gadījums, kad uz gumiju asaris ņems labāk.

Ir gan mēģināts, gan redzēts, kā nopietni gumijotāji meğina.
Ja zin, kur un īsto rotu (kas man un citiem ir melna lapa un pumpas, dzeltenas vai sarkanas)
Rots vienmēr uzvar. Un izmērs noteikti asarim uz rotu būs labāks.
Tas pats ir Abavā un, teikšu, arī Lielupē. Uz rotu būs vienmēr asaris labs.
Ja atrod kur, būs.

Protams, var demagoğēt par tēmu, cik bieži būs ņēmieni utt, un cik aktīva, baudāms cope... bet tas jau ir citādāk
15.septembris 2018, 20:02 | links
 
MT9

Kaadi maanekli soreiz bija cienaa?


Asari tradicionāli uz rotiņa, bet domāju, ka efektīvāk tos būtu ķert ar asaru kātiņu un silikona māneklīšiem, aprīkotiem ar džiggalvu. Līdakas tika noķertas gan uz džerka, gan krenka, gan voblera.
15.septembris 2018, 19:26 | links
 
MT9

Kaadi maanekli soreiz bija cienaa?
15.septembris 2018, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager