Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Varbūt pārplūdusi pavisam?

Pike-hunter, 22.novembris 2013, 10:51


Arī iedomājos. :DDD
22.novembris 2013, 10:58 | links
 
Varbūt pārplūdusi pavisam?
22.novembris 2013, 10:51 | links
 
Kādam ir info kapēc Dālderu laivu bāze nav sazvanāma? Pat nesavieno..
22.novembris 2013, 10:30 | links
 
Biju 17.novembrī. Līmenis jau no rīta bija augšā, vakarā vispār ūdens līdz dambim skalojās. Rezultāts čābīgs - divi zemmēri, viena laba paņēma, bet pēc brīža atkratījās. Vēl pāris copītes un iznācieni. Laikam par ātru tvīčoju :)
20.novembris 2013, 12:01 | links
 
Zinu ka rudenii vinas ir slinkas.,tachu shaada speele likaas pat rudenii loti leena..:) Nu tik bremziigi skatoties maakonjos to nebiju darijis veel.. :)
18.novembris 2013, 11:23 | links
 
Oskar,
Tu uzķēri pareizo rudens copes spēli.Vēlos rudeņos, kad ūdens kļūst auksts un līdakai palēlinās vielu apmaiņa,tā kļūst stīvāka,tādēļ māneklis jāvada lēnāk un ar lielākām pauzēm.
18.novembris 2013, 11:16 | links
 
Korekcija- 10.11.13
18.novembris 2013, 11:08 | links
 
17.11.13
Cieshama cope.. 11copes 8as realizeetas ..Triis stabili meeri .,karteejo reiz pieradijaas ,ka man keraas kad citiem nekeraas.. Copmanji paareejie parsvaraa druumi un domiigi.. :) Tik leenu tvichoshanu ar tik garaam pauzeem veel nebiju pielietojis.. Bet tikai taadaa veidaa sanaaca kaut ko izmaaniit.. :)
18.novembris 2013, 11:07 | links
 
Šodien no saullēkta līdz saulrietam 2 mēri (53/55) un 2 zemmēri. Vairāk ne copes, ne piesitiena, bet manai pannai pilnīgi pietiek. Pirmā pieteicās ap 8:30, pēdējā ap 12:30, pēc tam nekā. No sastaptajām laivām neviens vairāk par 1 mēru dienas vidū noķēris nebija.
+Atjaunoju savus lamuvārdu krājumus. Viss, kas vajadzīgs - sastapt un noklausīties nikna krievu onkuļa monologu par tukšo copi. Šādos gadījumos viņa viedoklis par Babītes ezeru ir tieši tāds pats, kāds latvietim par valdību :).
18.novembris 2013, 00:23 | links
 
Vakar Babītē cope normāla ,vējiņš arī rietumu pareizais :)Uz diviem 5 stabili mēri un sešas nedaudz mazākas . Divas brauc vakariņās pārējās peld tālāk :)
17.novembris 2013, 10:36 | links
 
Līdz šim zināju,ka līdakas un citas zivis ķer Babītes ezerā,bet ka jau var noķert laivu bāzē,tad jau laivu nemaz nevajag,tik pastaigā pa Dālderu teritoriju un ķer 7;9;2kg līdakas izvēle liela.Ne asakas !
17.novembris 2013, 10:12 | links
 
Vakar Babītē no 9-15. Ūdens augsts, nomācies un vējains. Diemžēl zives to nenovērtēja-piekodās viens zemmērs un viss! Vienam vīram Dālderu bāzē gan bija smuka līdaka tā ap 7kg.
17.novembris 2013, 09:06 | links
 
I Babīte ,i Engure,i Kaņieris kādreiz bij ļoti zivīgi ezeri.
Mēra līdaķus varēja ķert padsmitiem...Tagadiņ ir kā ir..:D
3.novembris 2013, 12:23 | links
 
Man Babītes ezers asociatīvi ir pirmā nopietnā spiningošanas pieredze, tas ir ezers, kurā esmu audzis, kā makšķernieks, lai gan tagad pēdējos 2 gadus ,esmu pieķēries džigošanai un mikro , bet vēl joprojām Babīte ir vieta, kur var rudens sezonā ķert pilnīgajā seklumā ar vobleriem un ir spuņupe, kur var maukt uz Jigu un mikro , kur dziļums 8m. Protams lielais copmaņu presings atstāj savu ietekmi uz faunu un floru, bet neskatoties pat uz to ezers nekad mani nav atstājis bez mēra :)
3.novembris 2013, 11:52 | links
 
babīte esmu bijis tikai pāris reizes, nezinu, bet man tas ezers liekas izkāsts un vispār kopumā kaut kas nepatīk, lai gan pēc skata liekas ka līdakām pašām vajadzētu laivā lēkt. daudz labāk izvēlos enguri, kaņieri utt.
3.novembris 2013, 10:49 | links
 
Šodien no 07:30 - ~15:30 9 copes, no tām 4 zemmēri līdz laivai tika, pārējie kurš nu piesita, kuru nu pavilku un atkabinājās, kāda arī pakaļ ēsmai skrēja, bet pie laivas pagriezās. :)
Vienīgā, kas likās, ka ir mērā +, tika pavilkta un atkabinājās.
Visas uz viena un tā paša mānekļa, kuru beigās tā arī ziedoju ezeram diez gan dīvainā veidā - pavadiņas karabīne attaisījās.

Kolēģim 3 copes, visi zemmēri, pavilkti un prom.

Nekā mājās vedama, bet cope patīkama. :)
2.novembris 2013, 21:42 | links
 
Jāpiekrīt pārējiem, zemmēru tiešām šodien daudz. Ar mēriem švaki, mums tikai viens. Toties asari uz tviča ņēma. Vēl viena sakritība, visas zivis uz vienu vobleri, vienā krāsojumā, citus pilnīgi ignorēja...
2.novembris 2013, 21:09 | links
 
Jāpiekrīt pārējiem. No 7-15 šodien 10 līdakas, tikai viena ņemama 56 cm. Vēl viena normāla no paša rīta nokabinājās pie laivas. Bija vēl nervu pakutinošs moments ar zemmēra zacepu aiz muguras - brīdi likās, ka atkal jau kaut kas normāls galā...
No rīta līmenis bija baigi augsts, bet pēcpusdienā jau bija krities par 5-10 cm. Tas droši vien galvenais iemesls. Ezerā laivu vairāk nekā zivju, bet cik aprunājos, visiem pašvaki.
2.novembris 2013, 20:10 | links
 
Jā, zemmēri šodien bija topā! Astoņas copes no kurām sešas realizētas, bet visas sešas zemmēri.
2.novembris 2013, 19:07 | links
 
Šodien ezers nesavtīgi dāļāja zemmērus. Toties mēra līdakas kaut kur bija kārtīgi nobāzis. Ne man, ne 3 citām ekipāžām, ar kurām aprunājos, tādas šodien neizdevās atrast. Copmaņu diezgan daudz.
2.novembris 2013, 17:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager