Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Man patika versija par puskailu nāru.. Nez, cik tālu velk tās kameras :D

sigi, 3.septembris 2013, 10:17


Kārumnieks!:)
3.septembris 2013, 13:08 | links
 
Man patika versija par puskailu nāru.. Nez, cik tālu velk tās kameras :D

sigi, 3.septembris 2013, 10:17


He ir gadījies Gaujā uzskriet 3x kailam nārām kas peldas! :)
3.septembris 2013, 10:53 | links
 
Man patika versija par puskailu nāru.. Nez, cik tālu velk tās kameras :D
3.septembris 2013, 10:17 | links
 
Tas kas tur ārdījās ar plunkšķiem - ronis. Ir bijis manīts jau agrāk.

hromoj, 2.septembris 2013, 18:15


Babīte un Ronis - Lielupē vel jā bet pie Dalderu bāzes nu gan neticu!

Tad jau varbūt sams vai kaut kas lielāks ....
(c) holmz ja nemaldos
:)
3.septembris 2013, 08:24 | links
 
Tas kas tur ārdījās ar plunkšķiem - ronis. Ir bijis manīts jau agrāk.
2.septembris 2013, 18:15 | links
 
Vakar pa ilgiem laikiem biju Babītē, iebraucām jau tumsiņā un līdz ar gaismiņu sākām mētāt..... zemmeru karaļvalsts, copes bija daudz, bet jēgas maz, man koleģis bija veiksmīgāks un ap 12 iem 2merus tomer izmānija..... man laimīte neatnāca un izņemot zemmerus nekas neķerās, vienīgais mierinājums copes bija daudz un garlaicīgi nebija :):):)
2.septembris 2013, 17:55 | links
 
Es labprātāk domātu, ka tā bij' nāra, kas tumsā puskaila blēņojās pa meldriem.
2.septembris 2013, 17:14 | links
 
Kad neredz, tad sāk darboties fantāzija. :)
Bieži vien dzirdam plunkšķus un nodomājam, ka milzu zivs lekusi, bet var gadīties, ka tas pats bebrs vien bijis. Šogad Lielupē vienu dienu bija baigā plēsēju aktivitāte. Bet tad es ieraudzīju to "plēsēju" - bebrs! Bebri var ļoti līdzīgi plunkšķināt zivīm, tāpēc, kamēr neredz to vellu, tā paliks mīkla, kas tas bijis.
Ir redzēti bebri, kas peld pāri ezeriem, tāpēc nav jābrīnās viņus sastapt kaut kur tālu prom no krasta. Jebkurā gadījumā - es labāk fantazēju par milzu līdaku, nekā bebru. :)))))
2.septembris 2013, 16:54 | links
 
Nu jā, es ar paliku pie versijas par bebru, lai gan joprojām atceros, ka skaņas mijās ar tādām, kas nepārprotami atgādināja līdakas ārdīšanos. Lai arī kas par mistēriju tā būtu, bija interesanti. Es pat mēģināju pie gumijas pretzāļinieka pielīmēt fosfora spīguli, bet paliku bez taustāma rezultāta. Nekad nebiju tā ķēris un joprojām nezinu, vai vispār pa tumsu ar tādu sistēmu var ko dabūt jeb zivis baidās no tādas spozas mantinas.

Zemūdens makšķernieki gan tie noteikti nebija..

PS Tur kur bija plunkšķi, tur kameru nebija, lai gan, Dālderos biju tikai 2.reizi, varbūt kameras ir arī tur.
2.septembris 2013, 16:38 | links
 
Tas bija pie krasta Dāderu laivu bāzē. Tieši tajā vietā, kur beidzas kanāls un var iebraukt ezerā.

sigi, 2.septembris 2013, 13:13


Nu pa to kanālu gan bebri dzīvojas!
2.septembris 2013, 14:13 | links
 
Tas bija pie krasta Dāderu laivu bāzē. Tieši tajā vietā, kur beidzas kanāls un var iebraukt ezerā.

sigi, 2.septembris 2013, 13:13


Tad jau atliek tik paskatīties kamerās!:)
2.septembris 2013, 13:22 | links
 
sigi, vai tie nevarēja būt zemūdens mednieki??? Mani tādi Babīte vienreiz nobiedēja!!
2.septembris 2013, 13:21 | links
 
Tas bija pie krasta Dāderu laivu bāzē. Tieši tajā vietā, kur beidzas kanāls un var iebraukt ezerā.
2.septembris 2013, 13:13 | links
 
Nu par tiem bebriem viss ir relatīvi - ja pie krasta tad jā bet ja tālu no krasta un nav ko tam bebram tur ko darīt!
2.septembris 2013, 12:35 | links
 
Ir redzēti ezerā bebri,bet vairāk gar krastiem.Esmu novērojis,ka bebri ienirstot sit ar asti,ja tiek iztraucēti vai iepeldēts ar laivu viņu teritorijā.Aiz neko darīt:) viņi it kā netrokšņo!:)Reiz speciāli ,,zamer",kad bebrs izpeldēja no meldriem un nopeldēja starp pludu un laivu...šis pat ausi nepakustināja:),bet es tik lūdzos lai šis neaizķer auklu!:)Ir kādreiz dzirdēts un redzēts kā ,,krokodili"(lielas līdakas) barojas...iespaidīgi.Ūdensžurkas peld un ienirst bez skaņas.Par (sigi) rakstīto...iespējams,ka kas bija iepinies brakanu tīklā.:(
2.septembris 2013, 12:16 | links
 
Parasti tie nakts uzsitieni,plunčāšanās u.t.t raksturīgs bebram
2.septembris 2013, 11:53 | links
 
Starpcitu, pa nakti gar zālēm bija tādi plunkšķi it kā kāds mestu laukakmeņus ūdenī. Variantu bija daudz.. kāds sēž krūmos un iebaro vietu (to gan atri atmetu), bebri, ūdri utt, vai arī mega līdaka. Dažas skaņas nepārprpotami atgādināju līdakas ņemšanos pa ūdeni, bet nu dažas bija tiešām dīvainas un reizēm pat biedējošas.. tā arī netiku gusrs, kas tās bija.

sigi, 2.septembris 2013, 10:36


Opcijas:
1. Putni
2. Karpa
3. Brekši

Babīte līdaku esmu dabūjis ~1:00 naktī uz košu džerku, bet tas bija pirms Jāņiem un pilnmēness laikā ko par īstu nakti nevar uzskatīt!
2.septembris 2013, 11:51 | links
 
Starpcitu, pa nakti gar zālēm bija tādi plunkšķi it kā kāds mestu laukakmeņus ūdenī. Variantu bija daudz.. kāds sēž krūmos un iebaro vietu (to gan atri atmetu), bebri, ūdri utt, vai arī mega līdaka. Dažas skaņas nepārprpotami atgādināju līdakas ņemšanos pa ūdeni, bet nu dažas bija tiešām dīvainas un reizēm pat biedējošas.. tā arī netiku gusrs, kas tās bija.
2.septembris 2013, 10:36 | links
 
5dienas vakars- copes bija tikai 4, no kurām tikai viena bija mēra līdaka.. uzsēdās bet pa ceļam uz laivu, nokabinājās (izspļāva gumijas zivi). Vispār ņēma ar gariem zobiem. Citiem bija vairāk copju, bet arī tas pats- līdakas ņēma negribīgi. Neizbraucams sapropelis pārņēmis milzīgas ezera plantācijas.
6dienas rīts iesākās ar smukiem dabas skatiem un maziem asarīšiem uz rotiņa. Tad vēl viens līdaku zemmērs un vairāks nerealizētas copes. Braucot jau atpakaļ uz laivu bāzi vēl pāris smuki asarīši tika pielasīti un viena 56cm līdaka.
2.septembris 2013, 10:30 | links
 
vakar no 13.30 lidz 18.00.divas mera lidakas
26.augusts 2013, 13:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager