Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Prieks lasīt tādu ierakstu :)
Gribēju pajautāt koas tieši ir tas žmihs? un kur to var nopirkt? Zinu ka ir saulespuķu sēklu čaumalu milti, ko var jaukt klāt, bet par žmihu nebiju dzirdējis. Kā arī cik sapratu, tad copēji zālainā vietā un ēsmu liki kaut kādā augstumā virs zālēm?

haemoglobin, 25.jūnijs 2013, 16:44


Nu par ,,žmihu" Tev jau atbildēja...bet nopirkt to var Rīgā pārbraucot pāri Brasas tiltam (braucot Mežaparka virzienā) un uzreiz pa labi iegriežot (sanāk kā braukt pretējā virzienā).Uz sētas ir plakāts ar uzrakstu (Latvijas lauksaimnieks)!Te pie kādas tēmas jau šis jautājums tika reiz izrunāts!Ja ir zāles,tad ēsmu lieku virs pašām zālēm...nu vismaz cenšos tā notrāpīt dziļumu!Lai veicas un ne asakas!
26.jūnijs 2013, 18:35 | links
 
Vakarvakarā es kā ,,džentelbenķis" noenkuroju laivu tā,lai Dārgā var iemest iepriekšējo copju vietā!:)Rezultātā 1,5kg. līnis izvilkts un vienas nezināmas zives ,,shods"!Man ~~150gr. ašuks metrus četrus no zivīgās vietas i u vsjo.Ā...vēl pāris lielie ruduļi man,kurus atlaidu,jo voblu kaltējamā kaste pilna ar iepriekšējiem!

Šodienas suta attur no copes,jo iespējams negais un citreiz tādos vakaros ir sākusies cope tikai no 12tiem naktī!
26.jūnijs 2013, 18:26 | links
 
Šorìt zaļās copēja tikai tad kad mākonis aizsedza sauli,rezultātā divas zivis laivā, un tàs pašas meklēju vairākas stundas.Prieks par rīta copi.
26.jūnijs 2013, 13:20 | links
 
Nezinu, man jau labāk patīk, kā latviski skan - saulespuķu spraukumi (tas par "žmih"). Nopirkt var makšķerēšanas veikalos vai vairumā lopbarības veikalos.
25.jūnijs 2013, 17:37 | links
 
Prieks lasīt tādu ierakstu :)
Gribēju pajautāt koas tieši ir tas žmihs? un kur to var nopirkt? Zinu ka ir saulespuķu sēklu čaumalu milti, ko var jaukt klāt, bet par žmihu nebiju dzirdējis. Kā arī cik sapratu, tad copēji zālainā vietā un ēsmu liki kaut kādā augstumā virs zālēm?
25.jūnijs 2013, 16:44 | links
 
Vakar ciemiņi izvadāti pa ēkām,pats atgriezies savās!Pēc iepriekšējās copes 23 jūnija rītā miera nav ne grama!:)Neskatoties uz pastipro vēju airējos ezerā instinktu vadīts,kaut arī apzinos,ka pagājušās reizes vietā ir pretvējš.Aizairējos līdz vietai...vējš tā pūš ,,feisā",ka izredzes uz normālu copi izplēn kā rīta ugunskurs.:)Ja arī izdotos trāpīt tajā ,,petačokā" pret vēju,tad pludu atnestu līdz laivai tādā koksā,ka neviens nepaspētu ēsmu norīt!:(Likt uz grunts...pagājušoreiz piefiksēju zāles uz grunts.Apbraucu vietai no vēja puses...čota par tuvu būs...~~4m. un pāri lēpēm jau iemest var,bet ārā dabūt...ja nu vienīgi ar trosi,kura nav paņēmusies līdzi!:)Iebarot tomēr nolemju,ko arī izdaru un dodos uz citu vietu,kur iemest sanāk pa vējam.Stundu nosēžu vienā vietā bez copes,stundu otrā.Nolemju piebraukt pazavērties uz iebaroto vietu...Opā...tur viss vārās!Kasu ķobi kā lai tajā ,,katlā" iemet.Vienīgais variants ir nolikt laivu aiz stūra un tad ar švunku no sāna metot mēģināt trapīt!Tā arī izdaru un kaut kā jau iemetas.Rezultāts redzams bildēs!Viens breksis klasiski noguldīja pludu un tikai pēc tam sāka vilkt prom!Viens ,,kumeļš" aizpeldēja ar visu pavadu...kas neredzēju!:(Vienu līnēnu amnestēju,viens liekot ,,venteriņā" pats amnestējās...ko tu no ,,lohatrona" paņemsi (tas no mana raksturojuma)!:)Ēsma man tradicionālā...baltais,kukurūza un naktenieks,dažādās kombinācijās!Iebaroju ar saulespuķu ,,žmihu" no Latvijas lauksaimnieka, sajauktu ar NG gatavo līņu barību!Šoreiz vējš un daļēji slāpētie viļņi netraucēja zivītei ņammāt!
Visiem novēlu tādu Līgo-Jāņu copi,kāda izdevās man!Ne asakas!
P.s.mana ..leijerkaste"(kompis) remontā,tāpēc arī infa ar novēlošanos!
25.jūnijs 2013, 15:18 | links
 
biju 23.datumā no rīta. Kopumā šī bija tikai otrā reize Babīte.

Sākums mazliet pēc 5, beidzu copēt ap 11.

Izvilkts tikai viens asaris (~400/500g) peld tālāk. Ņēmieni bija daudz laika posmā no 6 līdz 8, bet nekādi neizdevās realizēt.

Pēc 8 tā arī copes nebija, toties pabraukāju pa ezeru un nopētiju copes vietas.
25.jūnijs 2013, 15:05 | links
 
bildees atskaite par 23.06.2013 riitu!
24.jūnijs 2013, 16:39 | links
 
Spunciema laivu baaze 29141312
22.jūnijs 2013, 17:17 | links
 
Kadam ir numurs no ezera laivas bazes kura no spunjciem rajona atrodas?
22.jūnijs 2013, 15:45 | links
 
Man 9 zaljaas, 3 panjemtas.koleegjim 4 zaljaas,1 panemta.otrajaa laivaa smuka 3niece.Ar copi apmierinaats, arii lietutinjam nebija ne vainas
22.jūnijs 2013, 15:38 | links
 
Pec rita ,,zibenhperkoniem''noprotu,kapec vakaraa ezers bija kaa izmiris [vismaz manaas vietaas].Pielhauju,ka zives jau savlaiciigi bija nolidushas pa shkeraam.
22.jūnijs 2013, 12:10 | links
 
Labi ka četri ruduļi pieķērās...savādāk būtu uz mājām jāslapstās ,,ogorodami",lai kaķi nepieķer ka bez zivīm saimnieks nāk mājās...!!!:)))
Līņi un citi ,,zvēri" šoreiz citur medīja!!!:)))
22.jūnijs 2013, 00:54 | links
 
Vakar bijām iebraukuši pirmo reizi šosezon līdakas padzenāt. Rezultāti neiepriecinoši - kopā uz diviem 5 zemmēri un asaris. Izmētāts viss arsenāls - gan vizuļu kastes "pamatsastāvs", gan "fārmklubs". Bāzes saimnieks stāstīja, ka nekādi lielie lomi pagaidām nav - pa kādai divniecei gadās. Copējām 5:00-14:00, lielākajā ezera daļā ir liegumi - atvērta ir tikai centrālā daļa.
21.jūnijs 2013, 14:23 | links
 
Šovakar ašuki un ruduļi!Līņi būšot citreiz...!!!:)))
18.jūnijs 2013, 23:40 | links
 
Loms bildēs!
16.jūnijs 2013, 09:50 | links
 
nu principa ar mikrinju sanak izdevigi braukt, kurse tiesi uz babiti
15.jūnijs 2013, 14:30 | links
 
Vakar vakara no 16:00 lidz 22:00, biju Babites ez. Kopuma cope laba! 5 mera lidakas laiva, lielaka 2.2 kg, 1.7 kg, 2x 1,3 kg, un viena uz 1.1 kg. Viens zemmers palaists briviba un divi ashuki ari :) Bija viens shods pie laivas , apmeram ari uz 1.5 kg vilka :) Un viens labi jutams uzsitiens bija...bet nepanema .
15.jūnijs 2013, 12:32 | links
 
Tikko atairējos uz ēkām!:)
No astoņiem līdz vajadzēja ,,ieslēgt" svetļečokus (bet neieslēdzu jo notinos):) septiņi okuņi un protams dažāda kalibra ruduļi (padsmit)!Divas reizes klasiska līņa ,,rakšanās" redzēta...vienreiz uzvilku ēsmu uz burbuļiem,bet nikā!Ašuku izmērs...(zieminieki) no 100-200gr.!:)Noskatīts kārtējais salūts uz ,,šaru"!:)Karoče COPE tas ir KŪL!!!:)))Visiem ne asakas un it visā veiksmi!!!
14.jūnijs 2013, 00:31 | links
 
Šovakar divas amnestētas līdaķeles i u vsjo!
11.jūnijs 2013, 22:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager