Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Vispār jau Babītē nekādu dziļumu nav un pirms aizsalšanas normāls līdaķis cenšas no turienes tīties ārā...:)
29.oktobris 2012, 21:59 | links
 
Domaaju ,ka jemeklee gan ,gan..Jo zemmerus ko nokeeru bija gan zaalees .,gan klajumaa..:)
29.oktobris 2012, 20:53 | links
 
To: Krancix interesanti kādā stilā un uz ko Jūs strādājāt ? Mums abi zīmuļi arī klajumā bija, bet ja kungs nemeloja, tad 4niece bija joprojām pie zāles..., un ko tauta domā kur medīt kukaiņus nākamajās brīvdienās pie zāles vai jau dziļumā?
29.oktobris 2012, 20:26 | links
 
gintsix:gaidiishu atskaiti par Lobi! ;)
29.oktobris 2012, 20:16 | links
 
Puiķi,metat mieru šitai nodarbei un pagaidām pulējiet 'mormiškas'...Līdakai ir nedaudz jāaprod ar straujo T kritumu,pēc kādas nedēļas,divām varbūt ka lielās atmodīsies...

tonis, 29.oktobris 2012, 17:44



baidos ka Tev taisniba, bet tomer rit meginasu ko samedit Lobē :) nevaru mierigi mājās nosēdēt ;)
29.oktobris 2012, 20:11 | links
 
27.10.12 divatā ar fateri,šamējam 4gb,lielākā 2kg,man 2gb,un apm. trīniece pie laivas atkabinajās.Tas viss pa vidu.
Salīdzinot ar rītu,vakarā ūdens bija nokrities apm. par 30/35cm.
29.oktobris 2012, 19:40 | links
 
Kaadam jau vienmeer kau kas gadaas..,mees pa divaam dienaam redzeejaam vien auklas galaa zemmerus un biedram trapijaas bonusinsh asaris 700g..:)
29.oktobris 2012, 19:13 | links
 
Sestdien ar čomu, nomētājāmies līki, 2 zem mēra un viens piesitiens čomam, braucām iekšā laipai daļa zem ūdens, bet kad jau braucām ārā laipa sausa ūdens dienas laikā krities domāju ka savi 30 cm ne mazāk.... Viens gan krasta malā dīrāja "ādu" smukai 4-niecei, tā ka kādam ar sanāca cope :D
29.oktobris 2012, 18:40 | links
 
Puiķi,metat mieru šitai nodarbei un pagaidām pulējiet 'mormiškas'...Līdakai ir nedaudz jāaprod ar straujo T kritumu,pēc kādas nedēļas,divām varbūt ka lielās atmodīsies...
29.oktobris 2012, 17:44 | links
 
Es domaaju ka vakar un aizvakar,taada atskaite vareetu buut no visiem ,kas ezeraa atradaas..! :D
29.oktobris 2012, 17:20 | links
 
Vakar 2 laivas, katrā pa 3 cilvēki no saullēkta līdz saulrietam pilnīga 0. Pat copes nebija. Izgājām pa visurieni - pa ezeru, pa malām, pa klajumiem, pa kanālu, līcīšiem, zālēm, dziļumiem. Ar visu ko. Klusums. Kaut kāda dzīvība bija tikai Spuņciema kanālā, kur sīkās gar zālēm kaut kas gaiņāja. Redzēju, kā uz velci viens noķēra un palaida zemmēru, tas arī viss. Šitāds tukšums/klusums pirmo reizi. Makšķernieku gan daudz. Atradām 2 iepuvušus tīklus, kurus izcelt ārā nebija iespējams, atrašanās vietas bildi skat. albumā. Vienā bija jau labu laiku tur pabijis asaris pāri pa kilo...
29.oktobris 2012, 09:35 | links
 
Vakar 23.10.2012 2 ata 4 pa visu dienu salasijām lielaka 57 un mazaka 20 cm :) vissas protams peld

twich parsvara viena uz rotinu
24.oktobris 2012, 10:56 | links
 
Es džerkam izmantoju 1.7 garu kātu un ABU 5601 multu. Godīgi sakot nevaru sūdzēties par iemetiena distanci. Kā jau te minēja svarīgi ir spoli noregulēt pareizi. Ir man čomam Luna ar 1.8 m kātu, nu varbūt nedaudz tālāk, bet kopumā distances atšķirību nemanīju. Katrā ziņā ar šo garumu man ir ļoti ērti ķert, tas ir fakts, man pašam ir 1.87 augums.
24.oktobris 2012, 10:12 | links
 
nu vot pienaca dilemma braukt 5dien uz babi vai ne,jo sola jau itka kko lidzigu vetrai,vejsh jau istais bus,bet domaju vai nebus bik par bistamu ja vejsh brazmaskadi 26metri sekunde :,kads ari doma 5dien maukt?
24.oktobris 2012, 09:21 | links
 
To mr.Dzintar.
Pagājušogad, L.J. sacenēs, man viena un tā pati līdaka / 68 cm./, pie viena zāļu kušķa, tikai ar trešo piegājienu uzsēdās uz voblera, kaut gan, pirms tam vienreiz aizšāva garām, otreiz dabūja pa zobiem, un trešo reizi jau uzsēdās kā nākās...Kas attiecās uz džerkiem-nav obligati tā LUNA un 2m kāts... Galvenais ir pareizi noregulēta / tā pati vecā, labā ABU /, un sabalansēts viss pārējais aprīkojums.
p.s. ja ir interese, laikam , ka tirgošu visu savu jekbait komplektāciju-kaut kā sāk vilkt uz gumijpusi :)...
21.oktobris 2012, 23:21 | links
 
to: mr.Dzintars

Man 1.86m un kāts ir 1.8m - ar testu līdz 120gr.
otrs kāts ar testu līdz 150gr.

Vienozīmīgi saku ka izraustīt labāk var ar 150gr testu, bet patīkamāk copēt ir ar mīkstāku. Aizmest var ar abiem +/- vienādi.

Ar abiem metu no pleca kopā ar ķermeni, protams jāpiešaujas pie trajektorijas.
Čomam ir Daiwa Luna - metiena tālumā šaubos ka viņš var mani pārspēt - bet tad ir jāmēra un jāmet uz tālumu:), bet man cilpas uzmetās par viņu 2x biežāk:(

Ņemot vērā ka mēs 99% lv necopējām no profesionālajām makšķernieku laivām vai kuteriem, tad 1.8m vai 2m liela starpība nebūs raustīšanā, jo dabūsi džerkot ieslīpi vienalga, so vienozīmīgi būs starpība uz metienu salīdzinājumā 1.68m, bet to starpību ir jāpiešaujas izmantot.


Btw kad sāku džerkot un kad ir bijis džerka kāts salūzis esmu džerkojis ar 3m pilku - un nekas viss notiek:), bet copes konforta distance domāju ka nemainjās.
21.oktobris 2012, 22:23 | links
 
shodien no rita viena smuka aizgaja,velviena uzsita un pecak vienu 58cm piemaniju,un pec 12 tikai pasha vakara viens zemmers,kka divaini,biju domajos,ka rudeni lidakam po kads laiks,bet izskatas,ka pat veja maina visu nosaka :0
21.oktobris 2012, 22:10 | links
 
Sodien man 5 lidakas , no taam viena tik nemama (2kg), 4 sikaas, cope bija tikai lidz 12:00, pec tam, kad vejs mainijaas copes vairs nebijas.
21.oktobris 2012, 21:14 | links
 
Ne jau par šo m(St.) bija mans stāsts, bet gan par sāpi ka ar savu 1,68 īso džerku nevaru aizlidināt mānekli tik tālu kā vēlos, pie kam spole arī ABU :P un kāts ar ne St. un vienalga lai pa godīgo abas uz Salmo kātu (mans pirmais spinis), a šis ar vienkāršo šimano lidina gana tālu .... Domāju ka stāsts par džerku līdz zodam- degunam ir garām .... :) Gan no laivas gan no krasta un atkal ne uz ko nepretendēju, bet nākamais kāts džerkam būs ne īsāks par 2 m :) (PS.augums 1,8 )
21.oktobris 2012, 19:01 | links
 
Copēju ar ABU spoli un ne ar st kātiem :P
Ne jau spoles nosaukums met mānekli, bet pats.
21.oktobris 2012, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager