Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
zipcs

ja jau LJ ir kopijas tad ir 2 varianti - 1) ražo pēc megabass licenzes vai 2) nozaga to orbit lietderīgo modeli.
Ja otrais variants tad zvani Ito Koiči kungam un saki, ka notiek smags autortiesību pārkāpums:D varbūt pat patent infridžments... Varēsim nolūkoties salmo un megabass juristu cīņā kā i-phone ar samsung :D
19.oktobris 2012, 11:09 | links
 
sveiki kolēģi,

kaa babiites liidakas uzvedaas?
19.oktobris 2012, 09:44 | links
 
Piekrītu!
16.oktobris 2012, 11:51 | links
 
Sveika tauta :)
Pilnīgi atbalstu ka LJ spiež MB un tirgo 3 reiz lētāk, jo nejau visi var atļauties pirkt par 15ls+.
Salmo ir kļuvis tuvāks tautai un tas ir tikai apsveicami. Bez tam tas ir arī prakstiski izdevīgi, ir iespēja uzreiz iegādāties nevis gaidīt 2 nedēļas, var iegādāt dažādas krāsas, nebaidīties noraut...uttt.
Un galvenais viņi strādā! :)
Ne asakas
16.oktobris 2012, 11:36 | links
 
To: rio.

BTW: Mānekļus atšķiru ne tikai no sava arsenāla, bet arī no viena projekta dēļ kā esmu izgājis pāri pa 100 ražotāju mānekļu specifikācijām, bildēm utml.

Bet ja runā, kas darījās uz ezera, tad nu džerku no mūdža var atšķirt, kā arī sebile un tml. pusdžerkus/twichojamos, kā arī sudrabotus šūpiņus un gumijas no LJ mānekļiem ar var atšķirt.

Saku godīgi, nezinu kas bija LJ festivāla arsenālā - bet no laivām ko redzēju laikam viņas nepiedalījās - tiesa gan no Spuņupes bāzes un Daldera bāzes makšķernieki parasti vismaz daļēji saskrienās!!!

Bet visu cieņu LJ dalībniekiem, ka tādā necopē uz LJ mānekļiem dabūja tik daudz smuku līdaku:P
15.oktobris 2012, 23:32 | links
 
Rio pilnīgi tam piekrītu katrs skatās pēc savām spējām, bet vai tas nav dīvaini ka gandrīz visi jaunie LJ vobleri ir kopijas?
15.oktobris 2012, 22:28 | links
 
es teiktu pat tā, ir cilvēki, kas nevar atļauties, bet tomēr copē:)
15.oktobris 2012, 20:49 | links
 
ir cilveeki kuri nevar atljauties megabass,bet var nopirkt kaadu L J.
15.oktobris 2012, 20:43 | links
 
Nu jā par to ka Lucky John paši nevienu vobleru formu nevar izdomāt tas ir galīgi garām...
Pike hunter visiona kopija, nosaukumus neatceros bet viens bija pilnīga Rapalas X-rapa kopija, vēl bija Yo-zuri crystal minnow, vēl bija viens dziļumnieks kurš ir Rapalas Magnuma kopija un tā.
Tas laikam tā izdomāts ka makšķernieks redz citam copmanim kastē īsto versiju un nezinādams nopērk Lucky John :)
15.oktobris 2012, 20:35 | links
 
interasanti,tu tiesaam speej no attaluma atskjirt piem. L J pike hunter no megabass vision?pasaki kaa tu to dari!
15.oktobris 2012, 20:21 | links
 
Nu es no Dalderiem izvandīju visu no gātes gala līdz spuņupei, ja godīgi sesdien, varbūt kādas 2x laivas redzēju kas varbūt uz LJ ķēra - pārējie noteikti nē.
15.oktobris 2012, 18:14 | links
 
Shmidzi, tiek jau ņemta dalība arī nopietnākos pasākumos... Sauc to par festivālu, sacensības, vai par octoberfestu-tam pasākumam ir savs nolikums un savi noteikumi-tas ir arī viss, ko gribēju teikt. Viss, tēma slēgta! Ne asakas, un PEACE!!!
15.oktobris 2012, 12:18 | links
 
>Hotentots

Tur jau ir tā lieta, pa 6 gadiem, cik piedalos LJ pasākumā, ir piekrājusies, kaudzīte ar LJ mānekļiem+ kādi 4 paša pirkti.

Un tas, vai citi "žulās", lai paliek uz katra paša sirdsapziņas, jo paša pasākuma nosaukumā jau ir ierakstīts "Spiningošanas festivāls" un to es arī tā uztveru. Man nav nevienam nekas jāpierāda, galvenais ir labi pavadīt laiku copē un ja kaut kas pieķeras, vēl brīnišķīgāk...

Tā kā Babītē esmu tikai uz LJ pasākumiem, tad tikai ar katru reizi vairāk sāku saprast šo ezeru, ja pagājušogad bija 2 zemmēri, tad šogad jau 1,2 kg, 58 cm un vēl shods kaut kam labam, pamazām progress ir, bet tas pārējais, vai kāds ķēra ar citiem vizuļiem, vai kāds slēpj kaut kur līdaku, tas mani maz interesē, galvenais es labi pavadu laiku copē ar čomiem...

Notiek taču tik daudz visādu maču, braucat, piedalieties. Varbūt tieši arī LJ pasākums kādu iedrošinās piedalīties kādos nopietnos mačos...
15.oktobris 2012, 12:06 | links
 
Nu bet par ko tad šis stāsts...
15.oktobris 2012, 12:02 | links
 
Pag, laikam būsi mani pārpratis. Tur kāds nopietni atzinās, ka izmantojis ko citu? Tad jā, par to var izteikt publisku nopēlumu. Es pirms tam sapratu, ka dzirdēji tādu vienkāršu pavāvuļošanu...
15.oktobris 2012, 12:01 | links
 
Eu, nu neplēs taču drēbes !!! Nekas jau nav jāpierāda, pietiek, ka cilvēki paši atzīstās ar ko mētājuši...
15.oktobris 2012, 11:58 | links
 
Nu tas jau arī nav nekāds pārākais rādītājs.
Citi vienkārši zirgojas, mazliet cepumā iekoduši. Citi tīri aiz skaudības - sak, ja man ar LJ neķērās, tad citiem arī nevarēja būt - skaidrs, ka megabasus un zipbaitus izmantojuši. Dažs varbūt nevar iztēloties, ka varētu būt godīgi, tāpēc drošības pēc piebilda, ka visi blēži...

Kā bija pa īstam - kas zina. No attāluma jau nepateiksi, kas mētāts, kas ne. Tik vien atpazīt kā lielo, sarkano mūdzi, ko daži ar mētāja. Ko pārējie - neviens nepateiks. LJ sērijā ir lērums visvisādu formu un krāsu mānekļu, tikpat labi tie mētātie varēja tiešām būt Džoņi.
15.oktobris 2012, 11:05 | links
 
Rakstīju to, ko dzirdēju stāvēdams barā, kad notika apbalvošana...
15.oktobris 2012, 10:46 | links
 
Un vispār....vai ir info,ka ir bijuši negodīgi makšķernieki!?
15.oktobris 2012, 10:21 | links
 
Tāpēc jau 3 gadu uz turienam nebraucu :DDD
Normāļa doma -cope tikai ar LJ vizuļiem ir sevi diskriditējusi :DD To gad ,kad visu pateicu organizātoram, ko domāju -par ne Babītes līdaku kura ieguva 1 vietu.Atbilde bija ,,Kuš kuš Tā vajag'' Tad nu no tā laika man vairs to nevajag ....:DDDD
15.oktobris 2012, 10:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager