Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kas ir ķīnieši ?
22.augusts 2011, 13:24 | links
 
Vakar ar biju pamētāt- nu , ezers kluss , un daudz ķīniešu!!!!
22.augusts 2011, 13:19 | links
 
Dzabars- tas bij domāts ,ka , cik nu es varu izspriest- medniekiem medījuma iegūšanā tiek pielietoti dažādi paņēmieni, taktika, tradīcijas.
Tie perdaki , par kuriem rakstīju- nu nebij viņu darbībā nekā no iepriekš minētā. Banāli- kur putns mēģināja uzlasīt copmaņu mesto paiku- vienkārši peldod garām noblieza. Pie tam ne ar īpašu veiklību un trāpīgumu.
22.augusts 2011, 13:18 | links
 
21.08.11 , no plkst 17:30-20:30 , apaļa 0 :) ... Spītīgi vicinājos ar Izumi , LG burkānu , Šilova sudraba rotiņu , rapalas pretzāļnieku un manns 8cm deep vobleri ..... Pāris nenosakāmi zemmēru sitieni . Saelpojos svaigo gaisu un iztīriju "cieto disku" . Kopumā apmierināts - gribējās tikai ar kādu zivi arī paspēkoties....
22.augusts 2011, 11:06 | links
 
Kā jau josich es rakstīju, tad ja redzam, ka tiek lietoti cepumi ar šaujamo rokās, tad ir jāziņo un nebiju domājis, ka cepumus lietojošie mednieki ir paraugs visiem. Man liekas, ka nav neviens hobijs bez kretīniem un mednieku rindas nav izņēmums.

Par to, ka uztvēru mazliet personīgi, nu negribās, lai dēļ dažiem eksemplāriem sprietu arī par mani.

klau, kā saprast šo "Redz, man jau liekas , ka trofeja ir jānomedī, ne tik jānobliež."
22.augusts 2011, 10:30 | links
 
Ētika un morāle ir baigi stiepjams jēdziens un cilvēki gadās visādi, taču viena lieta ir 100% skaidra - ALKOHOLS UN ŠAUJAMIEROCIS NAV SAVIETOJAMI. Ja redzēšu jebkuru šmigā ar "pušku" centīšos gan pats to neitralizēt, gan saukšu policiju , un te nu ir tas retais gadījums, kad atbalstu "stučīšanu" un maksimālus sodus ... Ir arī citi paaugstinātas bīstamības objekti ar kuriem nedrīkst operēt reibumā (tās pašas mašīnas utt.), tomēr ierocis ir vienīgā objektu kategorija,kas apzināti paredzēta nogalināšanai un ar kopējo mērauklu tam pieiet nevar...
20.augusts 2011, 01:12 | links
 
19.08 cope vidēja, ļoti daudz uzsitienu, laikam daudz mazo zivtiņu, neiztika arī bez vairākeim asariem, kopumā 5 līdakas 33-33-45-48-54 asari arī 5 lielākais 24cm
20.augusts 2011, 01:04 | links
 
Redz, man jau liekas , ka trofeja ir jānomedī, ne tik jānobliež. Tā pat ar zivi.
Normāls copmans necirtīs ākus nārstojošā līdakā vai lasī, kaut tā dabūt būtu kā divus pirkstus.
19.augusts 2011, 22:16 | links
 
Dzhams- vai kaut kur bija rakstīts:
Stulbie apgalvojumi - "aiziet nošauj putniņu un baigais vecis - bende" ???
Ne Tu viens ar plinti. Runa bij - kā sadzīvo Babītē mednieks ar makšķernieku. Parasti labi, bet gadās kretīni. Tā pat kā no copmaņu cilts- ir mudaki ,kuriem , kamēr nesāc mest kāstmāsteru laivā, tā lai pa pakausi trāpa-tikmēr viss po.

Jūs , ar Dzabaru , baigi personiski visu uztverat.
Vai tiešām gribat teikt , ka Jūsu saimē nav kretīnu?
19.augusts 2011, 22:11 | links
 
Pagājušo ruden man netraucēja mednieki,es viņiem ar.
19.augusts 2011, 20:51 | links
 
Braucu ezerā biež, ķeras labi, tikai jāzin vietas kur ir līdakas un parējais ir atkarīgs no makšķernieka.
Braucu ezerā mednieki ir pieklājīgi redz, ka makškernieks metā spiningu netraucē apmet loku garām. Bet kautgan ir ari mednieki, kuriem nepātīk ka ezerā ir mākšķernieki, bet es pats nesaprotu ko tur medniekam dusmoties. Makšķernieki taču tās pīles izceļ no zālēm un mednieksm nav jāmeklē tās pīles pa zālēm, jo pīles lido pa debesīm. Mednieki brauka pa zēlēm un baida lielās līdakas arā no zālēm.
19.augusts 2011, 18:58 | links
 
šodien averot forumu -to nepazinu...

20 gadus medīju,arī ūdensputnus Babītes ez. .
14 gadus iznomāju laivas Babītes ez. .
Manis izvedotajā laivu bāzē Dālderi pamatapmeklētāji ir mednieki un makšķernieki,pats par sevi saprotams ka apkopoju informāciju par apmeklētājiem un analizēju to.
85% apmeklātāju ievēro likumus , noteikumus , mednieku-makšķernieku ētiku.
10-15% vidēji 13% apmeklētāju neatkarīgi no nodarbes medī vai makšķerē , uz visu uzspaut...
19.augusts 2011, 17:43 | links
 
Es jau 17 gadus arī esmu mednieks, bet nekad neesmu gājis uz mežu tikai pēc gaļas. Medības tāpat kā cope ir smadzeņu atpūta, neskatoties ka dzinējos dažreiz esi nogājis n-tos km, bet tu esi atpūties. Protams, gan copē gan medībās, viens no mērķiem ir trofeja, bet ne jau skaldīt visu kas kustas vai peld un tas jau ir, kā iepriekš šeit teica, BENDE vai gaļinikes!!
19.augusts 2011, 14:16 | links
 
Redzat kārtējo reizi tiek aovainoti arī zolīdi mednieki! Vienas dumjas kompānijas dēļ, tiek palikti zem vārdiem - lohi, cepumēdāji, utt. visi mednieki! Šādi apvainojumi pērn daudzkur rēgojās gan ziņu portālos gan citos forumos! Nevajag spriest par visiem, ja nezini katru! Mums ģimenē mednieku prasmes ir nodotas paaudzes paudzē, turam suni tieši putnu medībām un viss šis process man pašam ļoti patīk! Es neeju uz dīķi lai izšaudītos pa labi pa kreisi un kur nu vēl uz ūdens apdraudot citus! Stulbie apgalvojumi - "aiziet nošauj putniņu un baigais vecis - bende" rodas tikai no cilvēkiem kas neko nesaprot no visa šī procesa! Tapēc nevajag gudri gvelzt par lietām kurās neko nerubī! Šis ir tiem, kas nedomā ko raksta!
19.augusts 2011, 14:03 | links
 
Laucis ir medījamo putnu sarakstā, bet nevienā brīdī neatbalstu šaušanu uz ūdens.
kas saistīts ar minētajiem gadījumiem, tad vajag tomēr saukt miličus, lai tiek galā, jo šādi eksemplāri met ēnu uz visu mednieku saimi.

Kā jau teica aagguru, tad neskatoties uz dažādiem eksemplāriem cienīsim cits citu. :)
19.augusts 2011, 13:57 | links
 
Par pīļu medniekiem, tas bija pāgājušo gadu, mēs ar čomu bijām uz līdakām iebraukuši. Puikas šaudījās, cits trāpīja cits garām, tas jau normāli. Bet tad parādījās viena slāvu pārstāvju laiva un tad sākās, šāva uz visām pusēm daudz neskatoties, bet sūdi bija jau tie,k a viņi uz ūdens sēdošajām (man jau vairāk likās, ka viņiem vismaz tā šķita). šāda rikošetu es nebiju redzējis, pa metriem 100 -150 skritis lidoja, man pat bail palika. Mēģināju viņiem uzbļaut. lai uz ūdeni nešauj, bet atbīldē bija krievu mātes piesaukšana un manis pasūtīšana uz "veco trasi". Es jau gribēju zvanīt poličiem, bet tad sapratu ka tur nekas labs nesanāks, jo pirmkārt, uz laivas nr. nebija, atrašanās vietu protams es nevarēju noteikt, jo ezeru tik labi nepārzinu un visbeidzot, tas bija jau uz bvakara pusi un viņus (poličus) gaidīt (labākajā gadījumā VARBŪT atbaruktu) līdz tumsai nebija īsta pāliecība. Tā nu es ar sakostiem zobiem lēnām rullēju uz auto.
19.augusts 2011, 13:40 | links
 
Dzabars- mieru tikai mieru!
Uz Babīti braucu salīdzinoši regulāri , un sadzīvot ar medniekiem nav problēmu. Par to kompašku, kuru aprakstīju- pierijušies bija, promiles nenosaukšu , pēc smakas!!!
Ar to pašu kompašku arī sanāca skarbāku vārdu apmaiņa- ir tādas mazas , melnas ''pīlītes'' ar baltiem knābjiem. Tad nu tie murmuļi divas blieza turpat, iebraucot ezerā no Spuņkas , uzreiz pa labi. Blieza tā , ka viena jau bij krastā izmukusi, bet tik pat -močī:(. Ja labi saprotu - šie putni nav medījamie. Un , spriežot pēc tā, kā viņas tika fiksiņām iebāzstas maisā , un tad mugurenē-nav tīra lieta.

Ja runājam par bendēm:)))- tas tiesa! Es ar dažreiz esmu bende. Tik , normālam copmanim , tā pat kā labam medniekam- ir kādi ētikas jautājumi( nav runa par likumu , vai nolikumu) kurus nepārkāpj. Es neņemu vairāk ,kā mana mazā ģimene var vienā reizē nobaudīt labi pagatavotu zivi, nu moš vēl dažreiz sievasmātei ko aizvedu. Nelienu ar rokas gaļas maļamo mašīnīti ezerā, tā pat kā neslēpju savu lomu pa maisiem un pakrēslēm!!
Nerakstīju par visu situāciju, kas ir ar medībām ezerā, bet gan par vienu gadienu , kurš notika pirms diviem gadiem!
19.augusts 2011, 13:10 | links
 
Medību sezonas laikā nebūtu vēlams makšķerniekam nostāties medniekasm blakus 30 metri un sākt mētāt spiningu, jo tas reāli traucē. Bet pa lielam mednieki ir ļoti uzmanīgi (un noteikti nelieto cepumus) pie tam vietā kur viņi veido slēpni, parasti iesprauž kārti lai viņus citi mednieki, makšķernieki var redzēt. Ezers ir viens un jāsadzīvo ir visiem. Tāpēc cienīsim viens otru.
19.augusts 2011, 12:46 | links
 
+++!
19.augusts 2011, 10:23 | links
 
to AkachiTeam, to josich
Gan jau pēc profila bildes sapratīsiet kāds ir mans otrs hobijs :) tātad, ja jau redzat medniekus, kas saēdušies cepumus tad vajag ziņot nevis tīmeklī mētāties ar tukšiem apvainojumiem. neviens normāls cilvēks nebrauks uz Babīti šaudīties zem cepumiem, jo pārbaudes ir gana daudz, tā kā josich, liekas, ka Tu vnk lej.....
Ja jau runājam par bendēm, tad Tu esi tāds pats bende kā es, gan jau ka kādu līdaku arī aizved mājā....tātad viņa tiek nogalināta.....

P.S. Makšķerniekiem zivis ķert ir atļauts visu gadu, tad kāpēc raudāt, ka medniekiem ir tikai daži mēneši pīlēm, ar ko esi labāks parmani???
19.augusts 2011, 09:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager