Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Es arī esmu bijis medību laikā spiningot Babītes ezerā. Galvenais ir ieraudzīt, kur sēž mednieki un nebraukt tuvu klāt. Kad es biju, viņu nemaz nebija tik daudz. Bet pareizi josich raksta, kad bliež, tad ir baigie blīkšķi. Vienreiz nedaudz pavēroju, kā viens šauj. Laikam no 10 reizēm trāpīja tikai pāris reižu. Laikam viņiem arī nav viegli, ja apkārt arī makšķernieki siro.
19.augusts 2011, 08:50 | links
 
;))))
Sēdi klusītēm laivā, laidies pa vējiņam , met mūdzi- krasota!!!! Un tad , tur pat aiz niedrēm- Irāka otdihajet! Divas laivas , četri veči , visi lopā - vai šie cepumus ēd vai kas cits šiem pīļu bendēm , bet nu .....! Nobliež riktīgu skrošu lietu , un brauc uz citu puduru audzi!!

Sajutos nedaudz neomulīgi!
19.augusts 2011, 07:53 | links
 
to Akachi Team. Man Kaņieris šogad ir bijis labs... esmu bijis kaadas padsmitreizes - ir ok. Jaa - domaaju, ka pakaapeniski saaks liist no zaaleem aaraa, zaalju tuvumaa, bedriitees, takaa patiik ar vobleriem darboties, tad pameegjinaashu... par tiem medniekiem - diemzheel taa ir - taa shaudiishanaas nereti liek izveeleeties citus ezerus, bet nu neko dariit... traapiijushi man nav :) bet nu reizeem ir taa kaa ir.
19.augusts 2011, 07:24 | links
 
Starpcitu, palasot iepriekšējās ziņas, esmu nedaudz sašutis, par to ka katru otro dienu notiek pīļu medības un no 16. septembra tās katru dienu būšot vai arī būs atļauts tanī laikā....gribētos zināt kā copmaņi ar tiem šāvējiem satiks uz ūdens, jo nebūtu patīkami atrasties kaut kur starp meldriem, kad blakus kāds ar plinti šaudītos!!!
19.augusts 2011, 01:06 | links
 
man šogad vēl nav nācies pabūt Kaņieŗi, bet uz rudeni notiekti jāaizlaiž, parunāju ar dažiem Babītes veterāniem, šie arī saka, ka tuvojas laiks kad jāķer ar vobleriem, tā ka jāgatavojas rudens sezonai un loms pats atnāks
19.augusts 2011, 01:03 | links
 
paldies! doma paproveet Babiiti, shogad biezhaak sanaak pa Kaņieri... jaapatestee dazhi jaunie vobleri :)
18.augusts 2011, 22:23 | links
 
Pēdējās 3 reizes biju Gātes galā, šodien līmenis labs, bet iespējams ka pa daudz pacēlies, jo zivis diezgan mazkstīgas, salīdzinot ar citām reizēm, kaut arī tas iespējams ar to ka bijušas pīļu medības, pēc tās šaudīšanās nez vai kas labs var pieķerties, bet nu ja zin kur meklēt zivis, tad kaut ko var saķert!
18.augusts 2011, 22:10 | links
 
to Akachi Team. Kur darbojies? Spuņupe vai Ezerkrasti? Kāds ūdens līmenis? Paldies!
18.augusts 2011, 21:51 | links
 
18.08 cope vidēja, daudz uzsitienu, izvilktas piecas līdakas 37-38-40-43-70(2,3kg) bija arī 5 asari, lielākais 25cm
18.augusts 2011, 20:24 | links
 
Babītes ezerā ūdensputnu medības trešdienās, sestdienās un svētdienās. No 16. septembra katru dienu. Esmu bijis medību dienā. tas daudz netraucē, bet tomēr jābūt uzmanīgam.
18.augusts 2011, 11:16 | links
 
Gribēju pajautāt kādām kas zin, vai Babīte ezerā daudz meda pīles un vai tas traucē makšķerēšanai? vai ir kādas dienas Augustā vai kad vel kad labāk tur nebraukt medību dēļ?
18.augusts 2011, 11:11 | links
 
Ar Babīti vis kartībā, biju bijušajā 2 laivu bāzē[Ezerkrasti],pabraukāju pa vecajām vietām. Baznicas kaktā 2 līdakas,abas ņemamas, viena 2,3kg. Dūšeļlīcī spēj tik vilkt un laist vaļā 3 bija ņemamas. Baigi labi atpūtos,piektdien ,sestdien braukšu atkal,laivu jau norezervēju.
17.augusts 2011, 18:39 | links
 
A kaads uudens limens ? nav zems ?
un udens nav baigi dulkainais ?
17.augusts 2011, 16:48 | links
 
Njaa, ja tads attalums jamero, tad iesaku varbut nedaudz pagaidit, rudens jau nav aiz kalniem vairs!
17.augusts 2011, 14:01 | links
 
Tik švaki ?
Neiešu jau 100km braukt delj zemmeriem ! :)
17.augusts 2011, 13:35 | links
 
bezdarbnieks: Brauc tik ieksa, bez zivim nepaliksi, zemers garantets, ar meru ir ka ir!
17.augusts 2011, 13:26 | links
 
Sveiki copmaņi!
Kas tagad darās babīte ? kā ar līdaku copi ?
17.augusts 2011, 12:23 | links
 
Kad zvanīju Sarmītei, tad man apgalvoja, ka esot kaut kāda liela mājiņa un dažas mazākas, tad arī divas mazākas pieteicu. Ja iegrimstam sīkumos, tad arī tika uzdots jautājums vai 100% būšu, teicu, ka būšu, bet ja kas, tad dažas dienas iepriekš uzzvanīšu. kopsummā jūtos uzmests, jo sanāca arī kompāniju uzmest ar kuru šo pasākumu bijām saplanojuši :(

Uz ātru roku sazvanījām Ezerkrastus, kopsummā ok, laivas tīras, onka kas izsniedz žiperīgs un neļaus neievērot noteikumus. Cenas laikam bija 5Ls(Pīļu atklāšanā 10Ls) :)
17.augusts 2011, 11:53 | links
 
Ok - paldies!
Šogad vēl nav līsts ezerā uz spini.
Tagad būs infa!
16.augusts 2011, 14:35 | links
 
Šogad laivas par 5Ls uz visu dienu. Uz diennakti laikam 7 Ls.
16.augusts 2011, 14:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager