Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Neiekopējās viss teksts, ievietošu turpinājumu->
Nu tad pie copes, ezerā ielaidos ap 09:00, līmenis augstāks, bet zāle bieži vien vienalga peld pa virsu. Pirmajā vietā nebija ne copes, ūdens kā kafija, sapratu, ka nebūs viegli. Atradu dzidrāku ūdeni, parādījās knapas copes. Kā izrādījās, šāda bakstīšana būs visas dienas garumā. Ķēru ar mazajiem mānekļiem, sajutu aptuveni 20 zivs pieskārienus, bet laivā tikai 3 līdaciņas. Tās arī atvedu uz mājām. Nu ko, mūžu dzīvo, mūžu mācies, kaut kas tām zivīm atkal nepatika :)) Jāskrien uz darbu, visiem foršu atlikušo brīvdienu, tiekamies pie ūdeņiem! ;)
1.jūlijs 2023, 19:13 | links
 



Tā kā vairāk kā nedēļu nebiju ezerā, nolēmu, ka nav vairs ko vilkt garumā gumiju, jālaiž šodien pa taisno no naktsmaiņas uz copi :) Piedevām solīja laikapstākļu maiņu - no rīta lietus, vēlāk stiprāks vējelis un man likās, ka varētu tā zivtele aktivizēties. Papildus tam vēl līmenis pacēlies, kas man arī dikti tīk. Sieva vakar vakarā piekodināja, lai paņemu kādu zivteli uz mājām, ko ielikt saldētavā. Parasti ņemu tik daudz, lai nesaldējot, pāris dienās var apēst. Tā kā sieva piekodināja paķert uz mājām zivis, es sapratu, ka gan jau man tieši šajā dienā neķersies... Makšķernieki tak māņticīga tauta
1.jūlijs 2023, 18:54 | links
 
Paldies dakter. Jaa es atbalstu tos, atlaiž līdakas. Jums tur dziļajā, attaalajaa novadaa to nesaprast
30.jūnijs 2023, 08:57 | links
 
Jo vairaak atbriivosiet trofejas, jo vairaak kotletes man buus. Taa tik turpiniet man patiik Juusu C&R izvietiibas....

ge-sportists, 30.jūnijs 2023, 00:46


Demences slimniekiem prasās uzmanība?
30.jūnijs 2023, 01:06 | links
 
Jo vairaak atbriivosiet trofejas, jo vairaak kotletes man buus. Taa tik turpiniet man patiik Juusu C&R izvietiibas....
30.jūnijs 2023, 00:46 | links
 
Šorīt Babīte no 04:30-11:00. Ūdens līmenis labs, rīta pusē 3 zemmēri,bet īsi pirms 8 rītā, metiens starp meldru saliņu un lēpenēm uz Rapala Fat rap 00 un stiepiens… pa taisno meldros, bremze dzied,bet izdevās noturēt. Dzidrajā ūdenī pievelkot pie laivas ieraudzīju to monstru-viņa mani arī :) un atkal stiepiens uz meldriem. Un tā 4 reizes kamēr izdevās uztveramajā iedabūt savu rekordlīdaku- 9.300kg, 110 cm. Pēc tam vēl divi mēri,kas peld tālāk, 3 ašuki un neveiksmīgs mēģinājums piemānīt meženi,kas ik pa brīdim 10 metrus no laivas blīkšķināja pa sīkzivīm. Adrenalīnu sasmēlos kilogramiem- paldies Babītei par šo pārsteigumu un veiksmi pievārēt monstriņu ar salīdzinoši smalkiem rīkiem- Ballistic-X 10-25gr, daiwa fuego LT4000 un Varivas 1.2 pītā

jusis, 30.jūnijs 2023, 00:00


Apsveicu ar PB!
10kg+ klubiņā netiki bet tuvu, 110 ir jau laba top laktiņa!
Turpmāk un vēsākā laikā labāk centies trofeju atbrīvot, lai arī citiem prieks!
30.jūnijs 2023, 00:26 | links
 

Šorīt Babīte no 04:30-11:00. Ūdens līmenis labs, rīta pusē 3 zemmēri,bet īsi pirms 8 rītā, metiens starp meldru saliņu un lēpenēm uz Rapala Fat rap 00 un stiepiens… pa taisno meldros, bremze dzied,bet izdevās noturēt. Dzidrajā ūdenī pievelkot pie laivas ieraudzīju to monstru-viņa mani arī :) un atkal stiepiens uz meldriem. Un tā 4 reizes kamēr izdevās uztveramajā iedabūt savu rekordlīdaku- 9.300kg, 110 cm. Pēc tam vēl divi mēri,kas peld tālāk, 3 ašuki un neveiksmīgs mēģinājums piemānīt meženi,kas ik pa brīdim 10 metrus no laivas blīkšķināja pa sīkzivīm. Adrenalīnu sasmēlos kilogramiem- paldies Babītei par šo pārsteigumu un veiksmi pievārēt monstriņu ar salīdzinoši smalkiem rīkiem- Ballistic-X 10-25gr, daiwa fuego LT4000 un Varivas 1.2 pītā
30.jūnijs 2023, 00:00 | links
 
viena 77 cm, takaa paidies sportistiem, ka viņi ir .....
29.jūnijs 2023, 18:22 | links
 
Man šodien 4 meera liidakas arii uz to 0 cranku un kaudze asaru. Taa luuk
29.jūnijs 2023, 18:21 | links
 
Šodien, babīte no 6:00-12:30, 18 līdakas laivā 5 mērā, izteikti copēja uz Hardcore krenku.
Ne asakas!
28.jūnijs 2023, 22:19 | links
 
Tie pretzāļu kusamo burtniekā šancē, bet citur kaut kā ne visai ar dažiem izņēmumiem.
Un vieglākie kaut kā ne sūda nelido.
28.jūnijs 2023, 21:37 | links
 
Līdakas copēju tikai un vienīgi maijā. Tad, kad nekā cita prātīga nav. Līdaka kā zivs, absolūti neinteresanta no visiem aspektiem un mānekļi 90% Kusamo šūpi.
Vismaz es, ar smalkiem diegiem “saigonā” nelienu. Ne tur foreles, ne asari.
Vienīgā upe Latvijā, kur lašojot vajadzīga FC pavada - Daugava lejpus Rīgas HES
Pārējās Latvijas lašupēs, lieka un nevajadzīgi traucējoša greznība. Pie tam vājais punkts. Tāds mans subjektīvs viedoklis balstīts 35+ gadu pieredzē. Tiesa, pītene pie mums un Skandināvijā parādījās deviņdesmitajos.
28.jūnijs 2023, 15:07 | links
 
Vulgārais Brunis un dīvānā pirdējs Dī... fļac. Žēl ka šeit jau 100 gadus nav redzēts Vimplis, varētu uzmargot kādu tīmekļa mudžekļos slēptu intrigu un piedraudēt kādam pa apakšmuti sadot :DDDDDDDDD

Neko jūs nejēdzat - Babītē jāķer ar sarkano spoli, milimetrīgo kļinskuju un kanalizācijas akas vāku par šūpiņu! :DDDDD

Nejēgas! PHE!!!!!

P.S. Vai nav vienalga, kurš kā ķer? Nav viena pareiza veida, pareiza mānekļa un pareizas auklas.
28.jūnijs 2023, 14:54 | links
 
Dāvi, beidz zosis dzīt! Sāc izklausīties pēc dīvāna eksperta.
Attiecīgiem mānekļiem un zivīm attiecīgi rīki. Vieglajiem rīkiem #0,4-#0,6 diegs un attiecīgi kāts.
Ar šādi aprikotu Major Craft Troutino 2-12 , dzenājot asarus, gadījies izvilkt 7kg zandartu aizķertu aiz muguras spuras.
Savus rēcienus un smaidiņus pataupi sava līmeņa copmaņiem, mēs, lauku zēni makšķernieki vulgaris, kā mākam tā maunam! Zini, šo to arī noķeram, tik ar puņķainām līdakām neplātamies.

BrunoL, 28.jūnijs 2023, 14:22


Tad ar savu "vulgaris" neuzbāzies, kā vienīgo pareizo viedokli!

Par tevis teikto ka 0,55mm FC priekš 1m+ līdakām vispār neizteikšos un ka neviena nepārkož, tas ir Minhauzena cienīgi!
Kā arī par mūsu neabrazīvajiem akmeņiem un kokiem uz kuriem pīto nerīvē lašus ķerot un FC pavadu lašus ķerot nevajag!

Un ja kas uz #2 rotiņa daudz smukas līdakas ir izvilktas, savulaik pat viena 10kg+, ar pieminēto #0.4 un #0.6 auklām seklajos, zāļainajos ezeros tev būtu pie tādas zivs auzas viens divi, kā ieietu zālēs tā sarautu! Bet 1,2 ar testu ~10k nesarautu, izņēmums pa niedrēm, bet tur arī PE #2 nelīdzētu!
28.jūnijs 2023, 14:35 | links
 
Dāvi, beidz zosis dzīt! Sāc izklausīties pēc dīvāna eksperta.
Attiecīgiem mānekļiem un zivīm attiecīgi rīki. Vieglajiem rīkiem #0,4-#0,6 diegs un attiecīgi kāts.
Ar šādi aprikotu Major Craft Troutino 2-12 , dzenājot asarus, gadījies izvilkt 7kg zandartu aizķertu aiz muguras spuras.
Savus rēcienus un smaidiņus pataupi sava līmeņa copmaņiem, mēs, lauku zēni makšķernieki vulgaris, kā mākam tā maunam! Zini, šo to arī noķeram, tik ar puņķainām līdakām neplātamies.
28.jūnijs 2023, 14:22 | links
 
padsmit gramīgi mānekļi lido bez problēmām.
BrunoL, 28.jūnijs 2023, 10:47


Par to nav šaubu :D

Ko teiksi par #2 rotiņu 4,5gr , bezsvara gumijām ~5gr, 9mm vieglajiem vobleriem, kam daļai ar spiningu metot tā jau nav aerodinamika?

Bet labi, katram savs un sava pieredze!

Ja pa tēmu, tad šī mana pēdējā līdaka no Babes
28.jūnijs 2023, 11:53 | links
 
Nezinu, kas tas par stereotipu, ka ar #2 nekas nelido - lido labi un pat ļoti labi. Varbūt tāpēc, ka man komplekts piemērots un lietoju 3000. izmēra spoli - tās mūsdienās ir tik mazas.
28.jūnijs 2023, 11:33 | links
 
Ja nemauc ar 30gr un uz augšu mānekļiem, neredzu vajadzību likt virs #1.0-#1.5 uz parastā spininga.
Ar #2.0 auklu lielu daļu seklo ezeru mānekļu tālāk par 15m neiemetīsi!

Davis-Di, 28.jūnijs 2023, 00:19

Neizteikšos, bet .... .
#1,5 un #2 diametra starpība dažas mm simtdaļas un to praktiskajā copē nav iespējams ne izjust, ne sajust. Spiningojot 1- 2m dziļos ūdeņos, padsmit gramīgi mānekļi lido bez problēmām. Mērijis neesmu, domāju, metrus 30+ gan jau lido.
Maza piebilde- ne jau tālmetiens izšķir “spēles likteni” , bet gan tiešs un precīzs, kad esi “nolasījis” un atklājis tās dienas vai brīža plēsēja uzbrukuma taktiku.
28.jūnijs 2023, 10:47 | links
 
Lai dzīvo sportisti šogad, tas ir vakar jau otrs metrs kotletēs. Taa tik turpiniet....
28.jūnijs 2023, 07:24 | links
 
Manā gadījumā tās ir mikro upes, ārpus dzimtenes un, manuprāt, #2 atļauj forsēt zivi kā gribi. Stāvi krasti, čakārņi, siekstas... Pirms tam lietoju #1,2 atteicos. Pasipu pārāk bieži zivis. Protams, ka ar #2 lido kā izpletņlēcējs, tomēr ir stabilitāte ar zivs būšanu uz cietās virsmas

shaiba, 28.jūnijs 2023, 00:45


Beidz, ar normālu PE #1,2 pat 6 un 4 numura BKK liecas, kam nav jāliecas.
Ar tādu auklu, esmu vilcis un izvilcis straumē lasi 1m+, pa zālēm 90+ līdakas.
Ja ir brutāli šķēršļi pret ko pītā rīvēsies arī #2 nepalīdzēs.
Ja pasēji zivis, tad jāanalizē kāpēc, ļoti iespējams, ka auklas diametrs nav vainīgs!
28.jūnijs 2023, 01:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager