Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Martins....B [20.jūn]: svens76 [Vakar]: kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)mačos līdz 14mPēc protokola abas dienas labas, bet konkurentiem viena no dienām bija ļoti laba. Ja nav noslēpums, kādi mānekļi bija topā ? Protokolā neviena sama jums nebija, varbūt bija zemmēri ? Un kāpēc, piemēram, Strike Pro komandai sanāca pat 5 piemānīt un citiem tomēr nē ? Jo sekoja līdzi un uzcopēja daudziem, bet nesēdās virsū. Nozīme bija vietai, māneklim, meistarībai vai vienkārši veiksmei ?
mēs samu izslēdzām pašā sākumā, jo bij "slidens". mums mērķis bij stabilitāte abās dienās, to ar paveicām. vienīgi nokļūdijāmies ar to ka par daudz koncentrējāmies uz zivs izmēru, meklējām lielos, tai pat laikā būtu salasījuši mazos un skaits būtu labāks. mānekļus gan neatklāsim, konkurenti nesnauž:)))protams, copē arī veiksmes faktoram jābūt, 1 dienā no zivīgās točkas aizmaucām meklēt lielo:)))bet vienalga esmu apmierināts ar sniegumu
20.jūnijs 2023, 07:35 | links
 
svens76 [19.jūn]: kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)mačos līdz 14m
Pēc protokola abas dienas labas, bet konkurentiem viena no dienām bija ļoti laba. Ja nav noslēpums, kādi mānekļi bija topā ? Protokolā neviena sama jums nebija, varbūt bija zemmēri ? Un kāpēc, piemēram, Strike Pro komandai sanāca pat 5 piemānīt un citiem tomēr nē ? Jo sekoja līdzi un uzcopēja daudziem, bet nesēdās virsū. Nozīme bija vietai, māneklim, meistarībai vai vienkārši veiksmei ?
20.jūnijs 2023, 07:07 | links
 
svens76 [19.jūn]: Willy [3m]: svens76 [6m]: Willy [4m]: svens76 [17m]: Willy [18m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināmsKoknesē pie pils tak 40m+!kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)mačos līdz 14mStaburagu eho redzēji?:)))ne tik to vien savā dzīvē redzējis...:)))
Par to šaubu nav!mēs te jājamies uz vietas,kā pliki pa nātrēm!:DD
19.jūnijs 2023, 23:23 | links
 
Willy [19.jūn]: svens76 [6m]: Willy [4m]: svens76 [17m]: Willy [18m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināmsKoknesē pie pils tak 40m+!kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)mačos līdz 14mStaburagu eho redzēji?:)))
ne tik to vien savā dzīvē redzējis...:)))
19.jūnijs 2023, 23:20 | links
 
svens76 [19.jūn]: Willy [4m]: svens76 [17m]: Willy [18m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināmsKoknesē pie pils tak 40m+!kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)mačos līdz 14m

Staburagu eho redzēji?:)))
19.jūnijs 2023, 23:18 | links
 
Willy [19.jūn]: svens76 [17m]: Willy [18m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināmsKoknesē pie pils tak 40m+!kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)
mačos līdz 14m
19.jūnijs 2023, 23:14 | links
 
Davis-Di [19.jūn]: Norča reiz teica ka tie UV āķi ir bulšits un nevienas copes uz tiem viņam, pēdējā laika viedokli gan nezinu.
Citu copmaņu pieredze ir savādāka - ir kam ķeras, ir kam nē un vēl jautājums kad un kad nē!
man ķeras uz tiem un shodu mazāk, esmu apmierināts
19.jūnijs 2023, 23:13 | links
 
svens76 [19.jūn]: Willy [18m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināms
Koknesē pie pils tak 40m+!kādos dziĺumos mačos copējāt?...savulaik tur 6-7m velcējām žaņus diezgan labi!:)
19.jūnijs 2023, 23:13 | links
 
lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināms

svens76, 19.jūnijs 2023, 22:57


Nolaid go/pro vai citu kameru un UV āķi 7m dziļumā Daugavā bez apgaismojuma :D
19.jūnijs 2023, 23:00 | links
 
svens76 [19.jūn]: Willy [7m]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināms
Jaunums nav!tad jau uzreiz vajadzēja likt sarkanos!;)))
19.jūnijs 2023, 23:00 | links
 
Norča reiz teica ka tie UV āķi ir bulšits un nevienas copes uz tiem viņam, pēdējā laika viedokli gan nezinu.
Citu copmaņu pieredze ir savādāka - ir kam ķeras, ir kam nē un vēl jautājums kad un kad nē!
19.jūnijs 2023, 22:58 | links
 
Willy [19.jūn]: svens76 [10m]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķiPaskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)
lielos dziļumos un vājā apgaismojumā UV ir nozīme, tas tak zināms
19.jūnijs 2023, 22:57 | links
 
svens76 [19.jūn]: Willy [31m]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?tur bik cita doma, tie UV āķi
Paskaidro to domu?...to ka uv zinām!:)
19.jūnijs 2023, 22:51 | links
 
Willy [19.jūn]: svens76 [36m]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājāsAr ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?
tur bik cita doma, tie UV āķi
19.jūnijs 2023, 22:47 | links
 
Davis-Di [19.jūn]: es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājās

svens76, 19.jūnijs 2023, 22:10

Otru splitrigu ar priekšā uzliki?
to nē, bet tāpat labāk nekā vecie oriģinālie miurai
19.jūnijs 2023, 22:45 | links
 
es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājās

svens76, 19.jūnijs 2023, 22:10


Otru splitrigu ar priekšā uzliki?
19.jūnijs 2023, 22:28 | links
 
svens76 [19.jūn]: Davis-Di [25m]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājās
Ar ko tas izskaidrojams!?? Zivs taču nepazīst krāsu!:))...vasarā,dzidrā ùdenī!??Babē tak Tu necopē!tad jau visām cūkām jāliek sarkanie!?
19.jūnijs 2023, 22:17 | links
 
Davis-Di [19.jūn]: Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!
es kopš tai āķus uz BKK sarkanajiem nomainīju, tā realizācija fantastiski palielinājās
19.jūnijs 2023, 22:10 | links
 
Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!

Davis-Di, 19.jūnijs 2023, 21:48

Laikam štruntīgi āķi standartā :)
19.jūnijs 2023, 21:51 | links
 
Daudz esi izvilcis, ka raganai āķi neasi palikuši!
19.jūnijs 2023, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager