Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
CopesLietas.lv | 29.janvāris 2009, 13:23 | 89 komentāri | 7024 skatījumi

2009.gada makšķerēšanas kartes

Gada karte

2009.gadā makšķerēšanas kartēm ir mainījies dizains un to cena. Tāpat vairs netiek paredzētas atsevišķas Soda kartes, kuras var iegādāties makšķerēšanas vietās.

Sākot ar 2009.gadu Gada karte maksā 10Ls (iepriekš 5Ls), savukārt makšķerēšanas karte trīs mēnešiem 5Ls (iepriekš 2Ls).

Atšķirībā no iepriekšējā gada kartēm, šogad uz kartēm vairs nav norādīta tās cena, taču kartes otrā pusē ir sekojoša norāde - Makšķerēšanas kartes cena ir atbilstoši Ministru kabineta 2000.gada 12.decembra noteikumu Nr.433 pielikumam. Tas skaidrojams ar savlaicīgu karšu iespiešanas uzsākšanu, lai no 2008.gada decembra šīs kartes būtu pieejamas makšķerniekiem – CopesLietas.lv informēja Zivsaimniecības politikas departamenta direktora vietnieks Ričards Derkačs.

Uz makšķerēšanas kartes ir jābūt hologrammai, kas principā izslēdz tās viltošanas iespēju.

Grozījumi noteikumos par makšķerēšanas kartes maksu

 
Makšķerēšanas karte trīs mēnešiem
Makšķerēšanas karte trīs mēnešiem
 
[89] Komentāri | dilst | aug
 
Hooked

Jauns kartes dizains-tas ir jauki,bet man svarīgāk par dizainu ir lai es ,neskrienot pa malu malām ,bez lielām problēmām varētu samaksāt par dabas resursu(zivju) izmantošanu.Uz to kartes dizainu es paskatos vienreiz gadā-iegādāšanās brīdī.

29.01.09 Atbildēt | Ziņot 0
Paps
Paps :

Šķiet, ka nav pieminēts tas, ka ir veiktas izmaiņas makšķerēšanas noteikumos - turpmak kpa ar karti būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Kas manuprāt ir ļoti labs jauninajums un tas noteikti ļaus noteikt tās personas, kuras līdz šim izmantoja šo trūkumu aizņemoties kartes uz copes laiku no savām paziņām un radiem!

02.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Hooked

Žēl,ka man šovasar neienāca prātā aizņemties karti priekš radinieka no Austrālijas.Copējām pusi dienas,bet,lai nesagādātu viesim nepatikšanas,nopirku gada karti (lētākas nebija) uz vecākā dēla vārda,cerot ka viņš kaut vienu reizi aizies uz copi. Tad kāda velna pēc es nevaru aizdot šādā reizē savu karti,ja teorētiski esu samaksājis par visām gada dienām.,bet praktiski makšķerēju pat ne visās brīvdienās?!

Par tiem personu apliecinošiem dokumentiem.Kurš gan gribēs uz copi nēsāt līdzi pasi,ja nav vadītāja apliecība ?

02.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Paps
Paps :

Lūk kapēc - Ja es nopērku makšķetrēšanas karti un pa darba dienam pats copēt netieku pacopēt, pirmdien idodu čomam, kurš var, otrdien otram čomam kurš var un ta trešdien, ceturtdien, piektdien un sestdien iedou kādam citam cilvēkam, svētdien braucu pats! Cik liela būs nozveja? Pieņemsim 100 kg zivju! Un cik naudas vajadzēs resursu atjaunošanai un ūdenstilpņu apsaimniekošanai? 10LVL. Tad varbūt nopērkam 1 karti uz katriem 7 cilvēkiem un aiziet - beigās mums vairs nebūs ne zivju ne naudas!

03.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
automeistars

Kāda tur resursu atjaunošana !Es no uzpludinātas ūdens krātuves dzīvoju kādus 200 metri,zivis tur neviens nav laidis iekšā,un domāaju,ka nelaidīs,ja nu vienīgi paši makšķernieki.Personu apliecinoši dokumenti ?Kāds sods,ja to nav - nekāds.Aizturēt viņiem tiesību nav,policija palīgos nebrauks lai noskaidrotuu manu,vai tavu personību kartes piederībai.Esu daudz reizes redzējis,kā inspektori tikai padzēn no ezera tos,kam nav kartes,un viss.A, tas ka salaiž lašu mazuļus licenzētās upēs,mani maz interesē,jo jau pirmajā licenžu pārdošanas dienā to vairs nevar nopirkt.Jā, un jūrā butes viņi arī nelaiž !

03.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
STIx
STIx :

Ir upes kur zivis nelaiž, bet krte vajadzīga.Godīgi!

03.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Paps
Paps :

Kamēr mums būs cilveki, kuri domās kā automeistars un hooked, nekādi godīgie valsts ierēdņi un stingrie likumi mūsu ūdeņus nesakārtos! Katram pašam individuālui ir jāapzinas, ka "papīrīti vajag mest miskastē nevis uz zemes". Dariet ka jūs zinat, bet es karti pirkšu, kaut viņa 30...50 LVL maksātu!! Kā var prasīt, lai citi ir godīgi, ja pats esi šmurgulis?

04.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
automeistars

Paps,kas Tev manī nepatīk ?Ja kas,tad karti uz gadu nopirku janvāra pirmajās dienās.Kā nekā es braucu makšķerēt,nevis pa krūmiem slēpties no inspektoriem.Mani arī,kā Rolim,interesē kur tā nauda tiek izlietota.Noteikti iedala Latvijas Valsts mežiem,kas naudu nezin kur likt,vai salaiž lašus vietās,kur kāds pelna ar to naudu.Bet mazāki ezeri tiek aizmirsti.

04.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
MADHAUSE

par pasēm pilnīgi garām, karte ir, samaksāts ir ko vēl vajag!!!!!!!!!ahujeļi visi šitie gudrinieki ar saviem likumiem,prasībām un noteikumiem.Drīz jau uz ledus nevarēs uzkāpt-ja līdzi nebūss dzimšanas apliecības-Sāk pieriebties šitais sviests.Un kāda viņiem daļa kam savu karti dodu-samaksajis esmu un pi......sss viņi visi na.......j!!

08.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
daugavietis

Kāda vēl pase?Man pa visiem šiem gadiem karti neviens inspektors nav prasījis,jo tādu neesmu saticis.Karti nēsāju makā ikdienā,jo ne vienmēr cope ir ieplānota.Tagad vēl pase jāstaipa???Lai viņi iet d...t!Drīz jau laulības apliecību prasīs!Kur viņi ir,kad Daugava ar samu ūdām un tīkliem pied....a?Paši tos tīklus liek!

12.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Laveniekss

:)

15.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Hooked

Makšķerniekiem,kas nākotnē būtu ar mieru iegādāties makšķernieku karti par 30...50 LVL. TV raidījums Nekā personīga:viastream.player.mtgnewmedia.se/inner.php?TvS...=&PKCatID=1966

17.02.09 Atbildēt | Ziņot 0
Uldis Nereģistrēts :

Un ja Tu pats brauksi un ķersi pa 100 kg,tad kaut kas būs savādāk-vai tad tie 10 Ls izmainīsies uz 100Ls, nekā kad aizdod karti un paziņa aizbrauc pazvejot! Un tādus var uz pirkstiem saskaitīt,jo nopietns copmanis nopirks savu makšķerēšanas karti!

19.03.09 Atbildēt | Ziņot 0
murdelis

Es savā raj. nezinu nevienu ūdenskrātuvi ,kurāRīgas k-ng.būtu kautko ielaiduši.Arī liceces,2-3 reizes esmu mēģinājis iegādāties-galīgi garām.Tikai pa blatam....

20.03.09 Atbildēt | Ziņot 0
snowman

Te nav divu domu,ka kartei ir jabut,man ari vienalga cik vinja maksa ,ja gribu makskeret ,tad arii iegadajos savlaicigi..

02.04.09 Atbildēt | Ziņot 0
arvis12

labi cena pakāpusies

23.04.09 Atbildēt | Ziņot 0
janis83

Man kundze uz valentīndienu uzdāvināja!:))

23.04.09 Atbildēt | Ziņot 0
tas es... Nereģistrēts :

a tādas kartes uz 6 mēnešiem nav? tikai uz gadu vai 3 mēnešiem ja?

27.04.09 Atbildēt | Ziņot 0
tas es... Nereģistrēts :

aa un vēl kas, kur tā hologramma ir? uz manas vai nu nav vai man jāapmeklē acu ārsts :D

27.04.09 Atbildēt | Ziņot 0
ceeteevs Nereģistrēts :

aaa ja man ir 15gadi man ari vajaga?

01.05.09 Atbildēt | Ziņot 0
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager