Laivas un to motori

Es domaaju , ka kazanka 15-20zs ir okei, bez straujiem pagriezieniem, protams aaķi nevar ieraut un tt., laba laiva copei, bet ne atrumam, kads teiks , ka par leenu , bet 10-15 min neko neatrisina, lielie motori velcei arii neder.

opusums, 6.decembris 2013, 22:20

Pa lielam copei vulgaris jau neko lielāku ari nevajag. Tas, ja netaisies n-tos km pa ūdeni dzīties līdz copes vietai. Kā jau daudziem zināms-pa ūdeni aizbraukt līdz copes vietai sanāk x reizes dārgāks brauciens, kā laivu aiztransportēt pa krastu līdz tuvākajam slipam. No tā ari izriet cik katrs esam gatavi tērēties copes reizei, attiecīgi ari rīkojamies. ;)
6.decembris 2013, 22:27 | links
 
Coplietdraug, atvaino par tiešumu, bet kāpēc mūsu pašmāju ražojumu "cietās" laivas ir tik dramatiski vizuāli neizskatīgas, ka grūti iedomāties sevi iekārojam tādā sēdēt un baudīt atrašanos ūdeņos, nemaz neņemot vērā primitīvus hidrodinamikas nosacījumus? Negribu iesaistīties jūsu diskusijā par Kazankām un citiem alumīnija kuģiem, bet tai pat somzemē piemēru labam dizainam netrūkst..
6.decembris 2013, 22:27 | links
 
jo jā pusli 3.6 ar 15nieku var izjaukt, var uzlikt uz jumta, bet zb totāli jau. tāpat jādomā par piekabi. tad jau vairs nav šķirba, ko laist lejā, cieto vai pūsli no piekabes
6.decembris 2013, 22:24 | links
 
opusums,
protams ka 15 pilnībā pieliek, viņa tak plakana.
Tāpēc ar rakstīju ka ar 30tnieku vienā momentā var apmest.
6.decembris 2013, 22:23 | links
 
te nu jāpiekrīt zarazam!es ar sāku štukot par pūšļa notirgošanu un cietās laivas ņemšanu! paskatoties zarazas meistarojumu iedvesmu var noraut labu! tik man vairs nav garāžas :(
6.decembris 2013, 22:22 | links
 
Es domaaju , ka kazanka 15-20zs ir okei, bez straujiem pagriezieniem, protams aaķi nevar ieraut un tt., laba laiva copei, bet ne atrumam, kads teiks , ka par leenu , bet 10-15 min neko neatrisina, lielie motori velcei arii neder.
6.decembris 2013, 22:20 | links
 
Vai kādu interesē jauna Pella Fjord?
bez sēdekļiem
Cena 150 LVL
6.decembris 2013, 22:18 | links
 
zaraza,
pateicos par
6.decembris 2013, 22:15 | links
 
zaraza,
žēl ka mēģini iet kā krabis, bet nezini kā

coplietdraug, 6.decembris 2013, 22:06


Kaut kā tava doma tik dziļa, ka jēga laikam noslīkusi...
6.decembris 2013, 22:11 | links
 
zaraza,
žēl ka mēģini iet kā krabis, bet nezini kā
6.decembris 2013, 22:06 | links
 
zaraza,
man tevis žēl

coplietdraug, 6.decembris 2013, 21:50


Par ko žēl? Es laivas netirgoju un nevienu ražotāju vai modeli neizceļu vai nenoniecinu, tikai dalos ar pieredzi (savu un iegūto) un pārdomām...
6.decembris 2013, 22:03 | links
 
Veči. Nu nesāksim atkal. Katram savs ideāls. :)
6.decembris 2013, 22:00 | links
 
ZARAZA !!! Kļūda !!! Spārnus Kazankai uzlika lai nemetas riņķī pagriezienā...Pirmās bija tās nestabilās...Pella ir zirga loki,nestabilāku laivu grūti sameklēt,ar airiem arī kule putās,it sevišķi lielā Pella,mini vēl kaut cik airējama.Ja cilvēks grib lietot ar motoru ,iesaku Amber vai Lotta,liela izmēru izvēle,svara un komforta apvienojums....

Arvids8, 6.decembris 2013, 21:44


Nu jā, spārnus uzlika un korpusu paplašināja, lai nodrošinātu papildus peldspēju un novērstu apmešanos... Sanāca būtiski lielāks platums... Tikai praksē lielā hodā vilņos, asā virāža to spārnu tieši parauj zem ūdens... Bet nu tas uz pārgalvību vairāk attiecināms ne uz konstruktora kļudu...

Lotta, Amber, EGO Astra u.c. trimarāna vai katamarāna tipa laivas nav sliktas bet nu nespēju es objektīvi salīdzināt aviācijas duralumīniju (kaut simtgadīgu!) ar vienkorpusa plasmasu. Divkorpusa jā, bet nu tur jau budžets cits...
6.decembris 2013, 22:00 | links
 
zaraza,
man tevis žēl
6.decembris 2013, 21:50 | links
 
opusums,
paziņa Katlakalnā apmeta Kazanu ar 30nieku un noslīkā

coplietdraug, 6.decembris 2013, 21:44


Zini, man paziņa acu priekšā ar 6HP un Latrex 355 (laikam) gandrīz noslīka... Nu un? Ne jau laiva ir vainīga, ka riskanti brauc...
6.decembris 2013, 21:49 | links
 
Nu ja patīk konservu bundžā zivis medīt tad kazankas variants nav slikts.

THE, 6.decembris 2013, 21:22


Toties konservu bundžā nevar āķi ieraut :) Un jebkuru pribambasu tipa sēdekli vai kātu turētāju vai kaut vai konsoli var kaut ar samoreziem piemočīt :)
Veči nestrīdēsimies... :)
6.decembris 2013, 21:46 | links
 
opusums,
paziņa Katlakalnā apmeta Kazanu ar 30nieku un noslīkā
6.decembris 2013, 21:44 | links
 
ZARAZA !!! Kļūda !!! Spārnus Kazankai uzlika lai nemetas riņķī pagriezienā...Pirmās bija tās nestabilās...Pella ir zirga loki,nestabilāku laivu grūti sameklēt,ar airiem arī kule putās,it sevišķi lielā Pella,mini vēl kaut cik airējama.Ja cilvēks grib lietot ar motoru ,iesaku Amber vai Lotta,liela izmēru izvēle,svara un komforta apvienojums....
6.decembris 2013, 21:44 | links
 
Par kazanku,nav man kazankas, bet šogad man čoms nopirka savai kazankai 40zs motoru, vilkam uz 55km/h , es jutos neomuligi, pirms tam čomam bija 5zs jutos daudz labak.
Stavet kazankaa ir okei, trijataa arii var copeet, bet 2 ļoti labi.

opusums, 6.decembris 2013, 21:28


Nu loģiski, ka neomolīgi, tas jau tas pats, kas autiņam 2x jaudīgāku motoru ielikt un pedāli grīdā iemaukt...
Laiviņai PSRS konstruktori ta paredzējuši motoru līdz 25HP :) Pie tam loģiski, ka PSRS divtakteri bez elektriskā trima (tas viss motora svaru palielina)...
Pie tam, kā jau rakstīju iepriekš, arī tad laivas bija bīstamas lielos ātrumos un vienu brīdi pat bija oficiāla prasība likt vēl papildus pludiņus sānos lai neapmestu pagriezienā.
6.decembris 2013, 21:38 | links
 
Par kazanku,nav man kazankas, bet šogad man čoms nopirka savai kazankai 40zs motoru, vilkam uz 55km/h , es jutos neomuligi, pirms tam čomam bija 5zs jutos daudz labak.
Stavet kazankaa ir okei, trijataa arii var copeet, bet 2 ļoti labi.
6.decembris 2013, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager