Burtnieks

Šodien copīte Sirmajā feina.Bildes albūmā.
7.novembris 2011, 18:27 | links
 
kurā bāzē viņiem laivas stāv un uz to bāzi vienkārši nebrauc
7.novembris 2011, 12:50 | links
 
Aruns,

ja var ticēt Ojāram, tad tirgo gandrīz visi, izņemot viņu.
7.novembris 2011, 11:16 | links
 
No kuras bāzes brauc tīklinieki? Var vienkārši nebraukt uz to bāzi un tur neīrēt laivas utt no kuras brauc tīklinieki un tādā veidā izteikt protestu.
7.novembris 2011, 10:35 | links
 
17-niece,es ar novālēju divas dienas,bet tikai divi zanduki ir trāpijušieš,pēdējo lāiku ir pazuduši..Tavam kolēģim ir paveicies tiešām pa skaisto :)) labs loms...Es kā vienmēr sapņoju par lielu memzi :)),par zivīm protams nesūdzos,bet gribētos savu rekordu pārsist :))
7.novembris 2011, 10:02 | links
 
vēl aizmirsu pateikt, kā veicies manam darba kolēģim sestdien : smuki pavilcis :4.5+3.5+2+2 un dažas mēra atlaidis, zandarti gan neesot bijuši.
7.novembris 2011, 09:48 | links
 
nu tad par vēja stiprumu kaut kā mums viedokļi atšķiras :),svarīgi jau arī kāds ir ezerā vēja virziens, jo pie vienāda vēja stipruma var būt atšķirīgs viļņa augstums un vienā ezera pusē var būt lielāks vilnis kā otrā. Bet par motoru, sevišķi 2.5-3.5(kāds ir arī man), tieši šādā un vēsā laikā mēdz būt visādas problēmas, tas pats kondensāts, ja nav salieta pilna bāka, mitras sveces,neatgaisots utt, ne vienmēr tur serviss vainīgs. gan jau būs labi, saprotu, ka Tev bija škrobis, ka tik daudz visādu kaitinošu sīkumu, bet nu vismaz zivis saķēri un tas ir super :)
p.s. netiku svētdien, ceru uz šonedēļu, naktī jau stabilus mīnusus sola...
7.novembris 2011, 09:18 | links
 
Par to jau ir runa.Ne pirmo reizi braucu ezerā un aptuveni jau ir skaidrs cik spēcīgs ir vējš.Atkārtošos,vējš pūta Salacā.Tātad sanāc braukt tieši pret vēju.Un motors noteikti nečakarējās manas,bet gan nolaidīga servisveča dēļ.Aizvedot uz servisu teicu,kā viņš uzvedas,un kas manā skatijumā ir jāizdara,taču viss palika pa vecam,jo nepieciešamā lieta acīmredzot netika izdarīta.Kā var nebūt škrobe,ja aizbrauc šo gaisa gabalu,bet pasākums tiek izčakarēts tādu iemeslu dēļ???
7.novembris 2011, 07:52 | links
 
Sestdien cope laba! Taču ezerā vejš bija liels sevišķi no rīta un pusdienās vismaz 6ms, taču pecpusdien palika ap 4ms, jāatzīst ka nemērijām tīri no pieredzes izsecināts. Protams tie cilvēki, kuri makšķerēja aizvēja pusē līčos noteikt arī vietām varējā atrast spoguli. ne asakas :D
7.novembris 2011, 07:25 | links
 
Lauric: nezinu, kur rāvi tos 6m/sek. sestdien, man divi paziņas copēja tajā dienā un viņi teica, ka max. bijis no rita 4m/sek. un pa dienu 2-3m/sek.
nevajag jaukt vēja brāzmas ar vēja stiprumu un vienmēr vainot kādu: te winguru Tevi vienigo piečakare, te laivu serviss... varbūt jāmeklē vaina sevī un uz visu jāskatās pozitīvāk... ne asakas!
7.novembris 2011, 00:33 | links
 
kaa parasti vakar bija kljovs,riit vairs nee.Nu bet vaitad taapeec riit uz Burtnieku nelaidiishu:)Burtniekaa pac jaukaakais ir tas ka vienalga kaada diena,kaads kaut ko skaistu vienmeer izved krstaa.Un gan jau pienaaks arii mana diena:)
6.novembris 2011, 11:20 | links
 
Vējš vakar bija garenvirzienā,kas pūta Salacā.Man griezti ir 4m/sec (lai ar pūsli varētu NORMĀLI velcēt),ko vakar arī solija,taču no rīta stabili bija visi 6m.Bet jā,cope vakar tiešām bija laba.Bija žors.
6.novembris 2011, 09:57 | links
 
Man vakar Burtniekā cope bija ļoti laba. No rīta pirmā līdaka 0,9 kg, kas tika paturēta, jo nevar zināt kā būs tālāk. Nākamā 1,1 un tad jau 2,7 kg, 3,1 kg un 2,2 kg. Pa starpu tika aizķerti divi breksēni apmēram 200 un 500g smagi. Vēl starp lielākajām līdakām trāpījās divas mēra līdakas, kas tika atlaistas, lai paaugas. Ņēmiens bija labs, mānekli zivis bija saķērušas kārtīgi, lielākās pat līdz pavadai. Cope bija visas dienas garumā. Par vēju, nu nekas jau liels nebija, ir braukts lielākā vējā. Bilde albūmā.
6.novembris 2011, 09:51 | links
 
Vakar pēc ilgāka pārtraukuma ar kolēģi pabijām Burtniekā.No rīta skatos uz copi cerīgi,taču piebraucot pie ūdens sāk šķist,ka windguru prognoze drusku būs samelojusies.Vējelis jūtams pat Vecates bāzē.Ezerā braucu ar nelāgu priekšnojautu.Tiekot līdz ezeram ir skaidrs,ka vējš ir jūtami spēcīgāks par prognozēto un man tas nozīmē izcūkātu dienu,jo ar pūsli tādā vilnī nav ko īsti uzpasākt.Mērķis bija velēt.Bet mēģinam tik un tā.Pirmais māneklis sagatavots un tur pat pie laivas arī noglimst dzelmē.Aukla pušu.Sienu nākošo.Tas lavā iekrita ar pārgrieztu auklu.Izrādās transportējot kaut kur ir satraumēts augšējais rinķis un tas auklu griež ka ar nazi."Super!"Labi,ka kolēģim bija līdz paķēries vēl viens kāts.Sariktēju štrumus un tālāk uz ezeru.Tad sākās problēma ar motoru,kas nepameta mūs līdz pat dienas otrajai pusei.tikko veikta apkope,bet tas neiet ne pa kam.Man garīgais jau uz 0 un dusmas neaprakstāmas kas vērstas SIA VIMMO servisveča virzienā.Diena izčakarēta pa nopietnam.Sēžam Burtnieka vidū un domājam,kas vēl notiks,kas sekos tālāk!!!Beigu beigās uz pēcpusdienu vējelis nedaudz pierimstas un kaut kā pierunāju to motorīti un tas ļāva mums stundiņas 3-4 pavelcēt.Rezultātā man 1,4.,1,4.,1,2.,0,9kg līdaķeles laivā + dažas copes.Kolēģis diemžēl palika tikai ar 1 zemmēru.Mierinu čomu,ka arī es tamlīdzīgi sāku savas gaitas Burtniekā.Ka 1 zemmērs vēl ir labi :) Vispār diena bija dranķīga ar drusku labākām beigām.Bez maz kā meksikāņu seriālā.Žēl par nočakarētu dienas pirmo pusi,bet ko nu tur vairs mainīt.Taču mans vērtējums ir un paliek....kas var būt labāks par copi Burtnieku ezerā.
6.novembris 2011, 08:50 | links
 
si tiiklu tema te malta gadus 10, paliek ar vien knapaak, nekas nemainaas, kriminaali burlaki izkaash ezeru tas ir skaidrs
5.novembris 2011, 15:22 | links
 
Tonis,

zini vecīt, domājot no valsts ekonomiskajām interesēm, tādai pašvaldībai un tostarp arī VARAM un EM būtu jādomā lai cilvēki nevis brauktu copēt nedēļu Zviedrijā, bet katru nedēļas nogali tepat kaut kur Latvijā.

Te runa iet nevis par to, kas ir foršāk, bet kas būtu jēdzīgāk priekš ekonomikas.

Kas tagad - čaļi nopērk par 20 latiem licenci, iemauc tīklu, sadirš ezeru, sadirš no sākuma priekštatu par ezeru makšķerniekiem, bet pēc tam arī sačakarē biznesu vietējiem.

Kurš no tā vinnē? Rīgas restorānos ņem tikai Burtnieka zandartus... Labi, jāpelna visiem, bet tad ir jābūt stingri uzraudzītai zvejai. Neticu, ka visi ir tik godīgi, lai laistu vaļā mazos un lai pārāk neizkāstu ezeru.
5.novembris 2011, 13:05 | links
 
Vakar (piektdien) uz manas takas Burtniekā bij sastājušās tikai mazā izmēra līdaciņas, šķiet, kādas 8gab 55-60 cm, lielākā 1.5 kg, 64cm, vēl daži zemmēri, arī zandartiņš, bonusā nikns 800g brekšelis uzbruka lielākajam voblerim un nonāca uz pannas.. Tīklu ar sarkaniem karogiem pie salas arī pamanīju,netraucēja, navigācijai miglā kompasss bija ļoti noderīgs!
5.novembris 2011, 12:52 | links
 
ar airiem shitaadaa veejaa nav ko liist,tik gar malinju
5.novembris 2011, 11:06 | links
 
cik tad liels vējš burtniekā vai tad ar airuivu kautkor var aizbraukt?
5.novembris 2011, 10:51 | links
 
ir bet man liekas ka visas personiigaas
5.novembris 2011, 10:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager