Burtnieks

Tu pats tam tici,ko uzrakstiji,Ruu
31.oktobris 2011, 17:35 | links
 
man leduskapii nav vietas monstriigaam liidakaam,tapeec njemu liidz kameru,sabildeeshu un lai dziivo
31.oktobris 2011, 17:31 | links
 
burtnieks.Sirmajā kā vienmēr ir forša,ko tu neteiksi,vairāk nevarēji uzrakstīt:)))
31.oktobris 2011, 17:21 | links
 
toni, a ko tu pats ar tādu vaislas omīti darītu? Laistu vaļā? Bet tikai godīgi pasaki, vai arī aizvestu krastā un palielītos?

Tas ir tīri cilvēcisks jautājums.

Personīgi es visu vakardienu skuļīju, ka nav lielās. Tomēr beigās sarēķinot bilanci, sapratu, ka no 1,5 un 2 kg sanāks kotletes, bet no zandarta - fileja konjakā.

Vai vajag vairāk gaļas? Nē. Savukārt 14 niecē un tajā pašā 10 niecē gaļas vairāk kā vajag.

Nezinu kā pats rīkotos šādā gadījumā. Nemāku teikt, vai pietiktu vēlmes to zivi nobučot un pārlaist pāri bortam, tās vietā paņemot 2 nieci. No loģikas viedokļa tā jau būtu jādara, bet vai tā mēs darītu?
31.oktobris 2011, 17:20 | links
 
-Un atkal viena vaislas omīte tika samalta kotletēs...
31.oktobris 2011, 17:05 | links
 
Advokāt-nebija nekādas sistēmas-izrāva uz voblerīša.
31.oktobris 2011, 16:24 | links
 
Copīte Sirmajā kā vienmēr ir forša.
31.oktobris 2011, 16:22 | links
 
Jā, es par to ķeseli arī dzirdēju stāstu:))

Bet kurā galā viņš to zivi izrāva? Kaut kur Baznīcas pusē, vai tuvāk Vecatei?

Vakar sākot no Bauņiem un uz Ezerpriežu pusi bija tāda satiksme kā uz Valdemāra vai Brīvības ielām darba dienas pievakarē. Godīgi sakot tik liels tusiņš man nepatīk.

Starp citu sāku domāt par to motorizēto ārprātu virs zivju galvām. Nez tās 60 vai 160 motorlaivas tās nebiedē?
31.oktobris 2011, 15:55 | links
 
jaa mees pirmie Vecatee bijaam,bet peedeejie iebraucaam,motoru nevareejaam pielaist.Un vieteejais onka bij ezeraa runaajis ar to lielaas izvilceeju.Teica kad shis no maisa shaas galvu paraadijis,strashnijs krokodils.Njemoties bija kjeseli salauzis.Uztraukumaa cilveeki censhashas ar celshanu iecelt kjeseli.
31.oktobris 2011, 15:32 | links
 
Ruu, a jūs bijāt tie, kas vēl tumsā ar Ojāru tarkšķējāt?

Es par to lielo vakarā runāju ar Ojāra darbinieku (to večuku) šamais stāstīja, ka it kā uz sistēmas. Nezinu. pats blakus nestāvēju, tāpēc neko teikt nevaru. Saku tikai to, ko man kāds teicis.
31.oktobris 2011, 14:22 | links
 
un par to lielo runaajot,runaaju ar vieteejo vinjsh tai trakajaa miglaa redzeeja to lielo un teica ka uz maza oranzha vobleriisha.
31.oktobris 2011, 13:09 | links
 
advokat_lidaci tad jau tu tas biji kas peec mums ieradaas:)un arii pirms tumsas pirmspeedeejie izbrauca krastaa
31.oktobris 2011, 13:07 | links
 
smailers,

Būs labi:)) Es pirmajās reizēs vispār neko nenoķēru. Tur vajag nedaud piešauties, un tad būs.

galvenais - nezaudēt optimismu. Ja interesē mana pieredze, varu aizrakstīt privāti.
31.oktobris 2011, 12:06 | links
 
Ar nokavēšanos. Cope sestdien, ar pirmo gaismiņu līdz 15:00. Divatā - gan velce, gan gumijas, gan džerks. Pat neviena piesitiena .... nav labi pirmajai pieredzei Sirmajā :) Bet kā var lasīt, un arī aptaujājot pāris cilvekus, kas ar mums vienā laikā izbrauca krastā, visiem ļoti vāji.
31.oktobris 2011, 11:38 | links
 
Starp citu, man teica, ka tā lielā 14,8 esot paņēmusi nevis uz voblera, tvistera vai bleķa, bet gan uz zivtiņas sistēmu - raudu.
31.oktobris 2011, 10:17 | links
 
Starp citu, man teica, ka tā lielā 14,8 esot paņēmusi nevis uz voblera, tvistera vai bleķa, bet gan uz zivtiņas sistēmu - raudu.
31.oktobris 2011, 10:17 | links
 
kaupo,

Zini, man arī kaut kā līdzīgi. Šajā vīkendā arī līdakas tik draņķīgi bija paņēmušas, ka dabūtas sačokā uzreiz bija nost.

Pagājušajā nedēļā arī līdzīgi, tiesa, divām gan āķi bija rīklē. Pārējās divas tā - ar dievu uz pusēm. Par vienu vispār biju pārsteigts, kā es to izvilku, jo āķis bija pašā lūpas plēvītē.
31.oktobris 2011, 10:15 | links
 
Sveiciens!

Arī es vakar zēģelēju pa Burtnieku. Ieradāmies kaut kur ap 7:00 vēl pēc vecā laika. Ārā tumšs, tāpēc Vecatē varējām patrīt mēles ar Ojāru. Izrādās, ka pa nedēļas vidu izrauta un ārā izvesta 14,8 kg līdaka.

Uz šīs priecīgās nots arī mēs krāmējam savu laivu, kabinam motorus un Aidā - ezerā iekšā.

Izgājuši lielajā ūdenī sākam velcēt. Jau pēc 20 minūtēm kolēģim laivā pirmā līdaķele. Abi to nopētījuši secinām, ka tikko mērus neņemam un laidam lai peld. Jau sapriecājāmies, ka nu tik maisam gals būs vaļā, bet lieki. Rezultāti izpaliek līdz pat pusdienas laikam. līdz dabūju vienu 1,5 kg un vienu mēra zandartu. Tad atkal klusums līdz 16:00, kad dabūju vienu 2nieci. Vispār jocīgi. Mums ar kolēģi vobleri identiski. Man vismaz kaut kāda cope, viņam pa nullēm.

Nosecinājām arī otru patiesību, lai arī aizķemmējām līdz pat baznīcai, nonācām pie secinājuma, ka zivīm laikam tā Brīvības iela, kas tur izveidojas sestdienās un svētdienās īsti pie dvēseles neiet. Lielākās arī izvilktas darba dienās, kad tautas mazāk. Arī man cope nostāk no visiem. Ne tusiņa viddū.
31.oktobris 2011, 09:55 | links
 
Vakardien Burtnieks rādīja zobus. Piecus mērus gan dabūjām, bet tas neatlaidīgi strādājot, testējot visus ejošos voblerus un apbraukājot potenciālās vietas. Divas lielākās ap 2kg :(... Visas līdakas bija iekodušās vienā āķīti. Tas liecina par ēšanu "gariem zobiem". Nekas, diena skaista!
31.oktobris 2011, 08:27 | links
 
Laba atskaite,maksi.
30.oktobris 2011, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager