Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

Seko līdzi jaunākām ziņām sev ērtākā veidā izmantojot CopesLietas.lv ziņu sadaļas RSS barotni.
Sacensības | 12.augusts 2023, 22:03 | Komentēt | 758 skatījumi

Finišē Copes Nams kauss karpu makšķerēšanā

Vissenākās un tradīcijām bagātākās no komercsacensībām karpu makšķerēšanā iegājušas finiša taisnē. Šogad Copes Nams kauss norisinās trīs posmos, trīs dažādos ūdeņos. Katrs no posmiem prasīja ne tikai konkrētās ūdenstilpes izpratni, spēju uzminēt tās iemītnieču garšas preferences, bet arī stipri atšķirīgas iemaņas. Varētu pat teikt, ka šajos trīs posmos sportistiem bija jāspēj makšķerēt trīs dažādos stilos. Kas pats par sevi jau ir interesanti.

Baļotes posms pulcēja 20 komandas un sanāca gana zivīgs. Uzvarēja komanda Mālpils Zivīm ar 177 kg kopsvaru, otrie Fox Team Latvia ar 176 kg un Trešie lietuvieši Dynamite Baits Žuklys LT ar 172kg. Lielākā noķertā karpa komandas Varakļāni kontā - 11.525kg svarā.

Otrais posms risinājās Pēterdīķī, kur apstākļi bija krietni atšķirīgi, stāvēja pamatīgs karstums, dīķis kā spogulis. Pierunāt kādu karpu uz copi bija sarežģīti. No 14 komandām, kas šeit izgāja uz starta, 10 palika uz nulles, bet četrām izdevās noķert pa karpiņai. Lielākā no tām un uzvara posmā trāpījās komandai MMK Zaube ar 7.8 kg tabulā, otrie Džeki no Čuhņas ar 4.45 kg un trešie Wenden Brother ar 2.8 kg

Trešais posms norisinās Vallē, karpiniekiem jau sen zināmajā Makšķernieku Paradīzē. Šeit mīt krietni lielākas karpas un to ir daudz vairāk, arī laikapstākļi karpu copei ir daudz piemērotāki. Pirmajā dienā skaistas karpas nosvēra Copes Nams junioru komanda un iepriekšējā posma uzvarētāji MMK Zaube. Otrās dienas rītā jau vadībā ar divām zivīm izvirzījās KL Fishing Team. Arī MMK Zaube pa nakti bija tikusi pie otrās zivs. Savukārt sestdienas rītā jau tabula pildījās krietni raitāk. Kā jau Vallē ierasts, karpām šeit vajag diennakti iešūpoties, tad jau pamazām tā lieta aiziet. Pēc otrās nakts vadībā ar 44 kg izvirzījās Wenden Brother komanda, tikai par 2 kg mazāk KL Fishing Team, trešie komanda The Carp. Pie skaistas 18.125 kg karpas tika Copes Nams komanda. Vai tā saņems balvu par lielāko zivi, paliek intriga, šajā ūdenstilpē mīt arī divdesmitnieces. Finišs rīt, kad noskaidrosim vērtīgo balvu ieguvējus. Kopējais balvu fonds šogad Copes Nams kausā ir 6000 eiro.

Pēdējā nakts un finiša spurts ļauj vairākām komandām aizvērt piecinieku. Atgādināsim, ka šajā posmā ieskaitē iet piecas lielākās zivis. Finiša protokolā redzam, ka savākt visas piecas zivis ir izdevies komandām Fox Team Latvia - 32.775kg, The Carp - 47.825kg, KL Fishing Team 48.55 kg. Trešo vietu posmā izcīna Mālpils zivīm ar 49.65 kg, otro vietu Wenden Brother ar 51.7kg, bet uzvara posmā komandai Copes Nams- 53.975 kg. Jāatzīmē, ka šai komandai izdevās noķert tikai 4 zivis, bet to izmērs izrādījās krietni virs vidējā, kas kopsummā arī atnesa uzvaru.

Kopvērtējuma uzvarētāji noteikti, summējot visos trīs posmos iegūtās vietas. Apsveicam komandu Wenden Brother un uz tikšanos nākamā gada kausā.

 
 
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager