PČ Zemledus Makšķerēšanā sacensību programma

WIFC | 24.februāris 2017, 12:41 | Pievienot komentāru
Ir sākusies pēdējā treniņu diena pirms sacensībām. Laiks ir jauks, spīd saule, praktiski bezvējš un gaisa temperatūra ap -1C Ledus stāvoklis joprojām labs un to nemitīgi kontrolē glābēji. Vakarā notiks dalībnieku izloze pa zonām un rīt pirmā sacensību diena. Zemledus makšķerēšana ir skatāms un ar acīm baudāms sporta veids, tādēļ, ja vēlaties nedēļas nogali pavadīt sportiskā gaisotnē, droši varat doties uz Mazo Baltezeru vērot sportistus un uzmundrīnāt Latvijas izlasi!
 

Otrā treniņu diena - preses konference, atklāšanas ceremonija

WIFC | 24.februāris 2017, 12:18 | Pievienot komentāru
Salīdzinoši siltais laiks, kas iestājās naktī uz ceturtdienu, nekādas būtiskas korekcijas neieviesa. Ledus situācija joprojām ir stabila. Vietās, kur plānojās sacensības varbūt mazliet nepierasta ir uziešana uz ledus, kas nepieredzējušam cilvēkam var šķist amizanta, tomēr izveidotās koka konstrukcijas mums palīdz nokļūt uz ledus praktiski sausām kājām.
 

Pirmā treniņu diena noslēgusies. Fotoreportāža

wifc2017.lv | 23.februāris 2017, 12:19 | 6 komentāri
Pēc ilgstošiem un nepārtrauktiem lietiem, beidzot iestājās februārim atbilstošāks laiks ar nelielu salu un sniegu. Vismaz daba parūpējās, lai čempionātā komandu foto sesija noritētu uz balta un saulaina fona. Uz treniņu ieradušās visas 14 komandas, visi dalībnieki bija apņēmības pilni atklāt Mazā Baltezera noslēpumus un mēģināt saprasties ar vietējām zivīm.
 

Asarīši ķeras, un ziema vēl nav galā

Apriņķis.Lv | 22.februāris 2017, 22:27 | Pievienot komentāru
Februāra sākuma spelgonis ir garām, daždien uzspīd saulīte, un uz Pierīgas ezeru ledus pulcējas bļitkotāji. Nedēļas vidū zemledus makšķernieki bija arī uz Lilastes ezera. Ledus ir drošs Lilastes ezera ziemeļu galā "Rīgas un Apriņķa Avīze" uz ledus sastapa Arvīdu un Valēriju. Arvīds lēš, ka zemledus makšķernieka stāžs viņam esot vismaz 30 gadu. Uz Lilastes ezeru viņš atbraucis no Inčukalna puses. Arvīds stāsta, ka katru dienu uz ledus nekāpj, taču šad tad uz kādu ezeru tomēr aizbraucot.
 

PČ zemledus makšķerēšanā jau šajā nedēļas nogalē

CopesLietas.lv | 22.februāris 2017, 14:23 | 1 komentārs
Šajā nedēļas nogalē Mazajā Baltezerā norisināsies starptautiskās makšķerēšanas sporta federācija FIPSed un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas organizētais četrpadsmitais Pasaules Čempionāts zemledus makšķerēšanā ar mormišku. Līdz pat pēdējam brīdim čempionāta lokācijai bija vairāki rezerves varianti, tomēr apsekojot ezeru, organizatori pārliecinājās, ka Mazajā Baltezerā ledus ir pietiekami biezs un drošs, lai uz tā varētu notikt starptautiska līmeņa pasākums.
 

Kur atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Rīgas Dome | 20.februāris 2017, 21:21 | Pievienot komentāru
Ņemot vērā laika apstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no 20 februāra atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus šādās vietās: Bābelītes ezers; Gaiļezers; Velnezers; Dambjapurva ezers; Ķengaraga dīķis; Bolderājas karjers; ūdenstilpes Uzvaras parkā; ūdenstilpes Arkādijas parkā; ūdenstilpes Viesturdārzā; Juglas ezers (aizliegts atrasties uz ūdenstilpes ledus tālāk par 50 m no krasta līnijas, k...
 

Viesītieši labāk ķer, jēkabpilieši ātrāk urbj

Juris Šteinbergs | 19.februāris 2017, 23:07 | Pievienot komentāru
18. februārī Viesītē pulcējās 23 copmaņi, lai paspēkotos novada zemledus makšķerēšanas sacensībās. Pārsvarā piedalījās vietējie mazmakšķerīšu tirinātāji, taču viena trešdaļa no dalībniekiem bija desants no Jēkabpils. Pulcēšanās bija nolikta pie pilsētas kultūras pils, un, uz kuru no novada ezeriem makšķernieki dosies, iepriekš nebija zināms. Nekāda lielā pārsteiguma gan nebija, un visi draudzīgi pārvācās uz netālo Viesītes ezeru.
 

NG par LV ūdeņiem un «tirināšanu» svešā caurumā

CopesLietas.lv | 19.februāris 2017, 13:02 | 23 komentāri
cl@kurjers6: Labdien! gribētu dzirdēt Jūsu viedokli par kopējo situāciju ezeros un upēs. Vai ir tās zivis mūsu upēs un ezeros vai tomēr švaki? un otrs - par tirināšanu svešā caurumā... baroju sivēnus (brekšus) vienā vietā, ik pa paris dienām iemetu kādu sauju kombikorma āliņģī... viss super ... bet te vienā dienā viens sēž pie mana cauruma un tirina ... mani pārņem dusmas,tādas itkā viņš sēdētu pie manas meitenes cauruma ... tad pieeju tuvāk,sēž tur tāds pārsalis vecītis ap 60 ...
 

Pēteris Lideris: «Zivis mani joprojām mīl»

Apriņķis.lv | 18.februāris 2017, 11:03 | Pievienot komentāru
Pieredzes bagātākais vīrs Latvijas zemledus makšķerēšanas komandā teic, ka sajūta, pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriežoties starp Latvijas labākajiem zemledus copmaņiem, esot laba. "Šī zemledus makšķerēšanas sezona ir tāda dīvaina. Pirmo reizi uz ledus biju novembrī, bet tad tas izkusa. Tad sasala otrreiz un atkal izkusa. Nu jau tas ir uzsalis trešo reizi, un, cerams, uz čempionāta laiku viss būs labi. Galvenais jau ir veiksme". "Varu tikai sacīt, ka zivis mani joprojām mīl un ķeras labi.
 

Mazais Baltezers gatavs uzņemt viesus no visas pasaules

CopesLietas.lv | 18.februāris 2017, 00:03 | Pievienot komentāru
Četrpadsmitais Pasaules Čempionāts Zemledus makšķerēšanā ir tepat ar roku sasniedzams. Visi sagatavošanās darbi gandrīz pabeigti un esam gatavi uzņemt viesus. Apsekojot Mazo Baltezeru, pārliecinājāmies, ka ledus ir drošs un apm. 30-35cm biezs. Sacensību zonas ir nospraustas un tiek uzraudzītas, jo pirms sacensībām makšķerēt tajās ir aizliegts. Gaidām - pavisam drīz te sacentīsies prasmīgi copmaņi no visas pasaules! Bet tikmēr Amerikas izlase urbjus asināja ar īpašu rūpību
 
Uz augšu

Akcijas

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers