Startējis Pirmais Latvijas Čempionāts Spiningošanā Dīķos

Jānis Stikuts | 22.aprīlis 2017, 15:57 | 12 komentāri
Šodien sākās pirmais Latvijas čempionāts mums jaunā disciplīnā - spiningošanā dīķos. Šī disciplīna pretendē uz tās iekļaušanu FIPSed starptautiski atzīto disciplīnu sarakstā. o r i ģ i n ā l s
 

Kas paliek ūdenī un krastā pēc makšķerniekiem?

parcopi.lv | 22.aprīlis 2017, 14:30 | 1 komentārs
Nesen, ķerot ar fīderi, kolēģim notrūka ūdenī barotava un tieši tas bija tas moments, kad ienāca prātā doma par to, kas paliek zem ūdens no makšķerniekiem, cik ilgi tas tur atrodas un kā ietekmē vidi? Šis raksts nav zinātniskais pētījums un nepretendē un neapstrīdamu patiesību, kā arī, konkrētus skaitļus neminēšu. Piebildīšu vien to, ka vairākas dienas internetā informācija tika meklēta, bet raksts būs maksimāli īss un kodolīgs.
 

Žurnāla CopesLietas abonētājam unikāla dizaina laiva!

eBoat.lv | 21.aprīlis 2017, 11:02 | Pievienot komentāru
Šogad Aģentūras Lilit (žurnāla CopesLietas izdevējs) organizētā abonementu loterija pārsteidza ar balvu dažādību un izdomu - viena no īpašajām balvām bija unikāla dizaina piepūšamā laiva, kas tapa sadarbībā ar eboat.lv un Dulkan. Laivas izgatavošana aizņēma laiku, un tādēļ, lai arī veiksminieki tika izlozēti jau agrā pavasarī laivas ieguvējam savu balvu vajadzēja pacietīgi gaidīt! Un tad, beidzot - tieši pirms sezonas sākuma, veikalā eboat.lv tika piepūsta un svinīgi pasniegta sulīgi sarkana 3.
 

Pieteikšanās uz Mammadaba čempionātu ir noslēgusies

mammadaba | 21.aprīlis 2017, 10:03 | 1 komentārs
Tā kā dalībnieku skaits katrā čempionāta posmā ir ierobežots pieteikšanās uz Mammadaba atklāto spiningošanas čempionātu AS "Latvijas valsts meži" apsaimniekotajos ezeros kopvērtējumam ir noslēgusies! Informējam, ka vēl ir iespēja piedalīties abos LVM Kaņiera ezera posmos, neiekļaujoties sacensībā par čempionāta kopvērtējuma rezultātu. Par dalību Mammadaba spiningošanas čempionāta LVM Kaņiera ezera posmos jāsazinās ar galveno tiesnesi Aldi Sāviču, kontakinformācija - T.26555501. a v o t s
 

Uzsāks Burtnieka ezera atveseļošanas plāna īstenošanu

Burtnieku Novads | 21.aprīlis 2017, 09:45 | 9 komentāri
Nedēļas nogalē (21.-23. aprīlī) Burtnieka ezerā zinātnieku un zvejnieku grupa no Latvijas un Somijas uzsāks balto zivju nozvejas jeb melioratīvās zvejas programmu. Mērķis – gūt pieredzi no Somijas kolēģiem melioratīvās zvejas veikšanā un uzsākt Burtnieku ezera novājinātās ekosistēmas atveseļošanas plāna īstenošanu un ilgtermiņā celt tā ekoloģisko un ekonomisko vērtību. Kopš 2013.
 

Ventas rumba - zivīm grūti pārvarāms šķērslis

LSM.lv | 18.aprīlis 2017, 11:41 | 1 komentārs
Pavasarī daudziem par tradīciju kļuvusi došanās uz Kuldīgu, kur ik gadu vērojama vimbu lidošana. Ventas rumbā notiek ikgadējā vimbu nārsta migrācija, kas cilvēkiem ir šovs, bet zivīm – grūti pārvarams šķērslis. Vimba ir karpu dzimtas zivs, tās ķermenis ir slaids un sānos nedaudz saplacināts, mugura zilganpelēka, bet sāni sudrabaini. Parasti vimbas uzturas baros un dzīvo jūrā, tomēr mēdz būt atrodamas arī upēs, kur notiek nārstošana.
 

Bauskas pirmie Vimbu svētki sajūsmina apmeklētājus

BauskasDzīve.lv | 18.aprīlis 2017, 11:06 | 3 komentāri
Vairāki simti cilvēku Pirmajās Lieldienās, 16. aprīlī, piedalījās pirmo reizi Bauskā rīkotajos Vimbu svētkos Mūsas krastā. Upmalu piepildīja bērnu smiekli, pieaugušo sarunas un ļaužu pūļi. Ik pa brīdim ko sacīja pasākuma vadītājs Māris Olte, ar kuru labprāt fotografējās pat krietni vecāki un pieredzes bagātāki makšķernieki. Kā jau Vimbu svētkos pieklājas, zivju netrūka. Labas gribas vimbu makšķerēšanas sacensībās Mūsas krastā piedalījās 19 copmaņu.
 

Stājas spēkā nolikums par licencēto makšķerēšanu Ventā

Kuldīga.lv | 13.aprīlis 2017, 15:10 | 15 komentāri
Kuldīgas novadā 13. aprīlī spēkā stājas nolikums, kas nosaka licencētās makšķerēšanas kārtību Ventas upē Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā 2017.-2021. gadā. Nolikums apstiprināts Kuldīgas novada Domes sēdē un saskaņoti ar Zemkopības ministriju, valsts zinātnisko institūtu "Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts”, Valsts vides dienestu un Dabas aizsardzības pārvaldi.
 

«Mammadaba» atklātais čempionāts spiningošanā 2017

mammadaba.lv | 13.aprīlis 2017, 14:49 | 7 komentāri
Arī šogad spiningošanas entuziasti tiek aicināti piedalīties Mammadaba atklātajā čempionātā spiningošanā. Čempionāta posmi norisināsies gleznainajos, LVM apsaimniekotajos ezeros - Lielauces ezerā, Kaņiera ezerā, Gulbju ezerā un Tērvetes ūdenskrātuvē. Pieteikšanās sacensībām atvērta no 18. aprīļa. Atgādinām, ka dalībnieku skaits katrā čempionāta posmā ir ierobežots. Sacensību Nolikums
 

Fox Travel Cup 2017

Mārtiņš Babris | 13.aprīlis 2017, 14:13 | 2 komentāri
Pirmie nopietnie ši gada mači. Pēc iepriekšējās sezonas, loģisks turpinājums bija šogad rīkot šadus pašus mačus, turklāt tika nolemts saglabāt iepriekšējo formātu - ķert drīkst tikai uz šūpiņiem un vobleriem. Sacensību vieta - Voldemāra dīķi. Nedēļu pirms tika ielaiztas svaigas zivis dīķos, un varēja sākties treniņi. Kā ierasts tūlīt pēc zivs ielaišanas forele ir aktīva. Līdz ar ko varēja saprast kaut nedaudz kādi šūpi forelei patīk labāk, kādas krāsas.
 
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers