Eksperts - Normunds Grabovskis
Pēdējā atbilde: 26.feb, 14:26
 
Eksperts - Mārtiņš Babris
Pēdējā atbilde: 25.feb, 9:21
 
Eksperts - Einārs Siliņš
Pēdējā atbilde: 26.jan, 12:25
 
Eksperts - Roberts Koļcovs
Pēdējā atbilde: 9.dec, 10:53
 
Eksperts - Aivars Rudzinskis
Pēdējā atbilde: 1.dec, 11:29
 
Žurnāls COPES LIETAS #2
 
CL aptauja
Šogad portālā esam publicējuši vairāk nekā 200 rakstu par visdažādākajām tēmām – gan copes dzīves aktualitātes, gan copes ekspertu rakstus, gan copes sporta reportāžas. Saki, cik noderīgi tev šie raksti likās?
Jūsuprāt ūdas ir ...
21% 139 balsis
sportiskas copes neatņemama sastāvdaļa
 
26% 174 balsis
gaļenieku metode, ūdas ir jāaizliedz!
 
10% 69 balsis
kāpēc nepeldināt, ja neviens nekontrolē
 
42% 281 balss
patīkama papildus iespēja noķert „bonusu” kamēr paši bļitkojam
 
[4] Komentāri | dilst | aug
 
Kuha
Kuha :

Es šo tēmu uzsāku, un visus argumentus pret ūdām un pret ēsmas zivtiņas izmantošanu jau esmu pateicis. Izvērtās asa diskusija, un tai sekojošā aptauja jau ir vērā ņemams pirmais rezultāts. Tomēr, balsošana šajā portālā ir tikai informatīva, bet ne saistoša makšķerēšanas noteikumu izstrādātājiem un lēmumu pieņēmējiem. Ceru, ka lēmumu pieņems atbildīgi un zinoši cilvēki. Ne vienmēr un ne visi lēmumi ir populāri, bet tiem jābūt ar skatu nākotnē.

AC- Kuha.

03.03.17 Atbildēt | Ziņot 0
martinsgrinb

Kāda starpība-ķer ar ūdu vai spiningu,vai ar bļitkām,vai ar dzīvo zivtiņu vasarā.Noteikumi ir vieni un tie paši,kas attiecās uz paturamo zivju skaitu,izmēru.Katrs ķer,kā viņam patīk noteikumu robežās.Kāpēc ūdas sliktas???Nesaprotu.

06.03.17 Atbildēt | Ziņot 3
ZivjuZaglis

loģika vienkārša - visu, ko nevar izkontrolēt - jāaizliedz. diemžēl negaušu valstī netrūkst. negausis saspraudīs pa krūmiem un lēpēm lērumu ūdu, tāpēc tev, apzinīgais, būs liegta iespēja ūdot vispār.

07.03.17 Atbildēt | Ziņot 1
krumujancis

Manuprāt, vasarā likt ūdas, ja esi jau makšķernieks, nevis iesācējs. nav vajadzības vispār. Savukārt, ziemā, neliekot ūdas, pietiekoši daudz līdaku paliktu dzīvas līdz to nārstam pavasarī. Un tad jau pēc nārsta varētu tās ķert ar spiningu, vai ar makšķeri uz dzīvo. Gan zivij labāk, gan makšķernieks nav apiets.

Visādi citādi var tikai piekrist Zivju Zaglim.

12.03.17 Atbildēt | Ziņot 1
 
Creative templates for Google Ad Manager