Lielupe

Nu nez -pēdīgi pēdīgais komentārs.
http://www.delfi.lv/news/national/criminal/ventas-rumba-notverti-divi-negu-maluzvejnieki.d?id=36282199
kā arī vēl viena lieta ar nēģu zvejniekiem rumbā, nesen, kur vides dienests izbeidz lietvedību bet pēc tam pārskatot pieņemto lēmumu augstāk stāvoša instance atzina lietvedības izbeigšanu par nepamatotu. Par makšķerniekiem - maz pēdējā laikā tieši rumbā ir bijis jo vislaik bij ledus un čaga :D
Kas kā bij ar to govs lietu zinu labāk kā iedomājies.
Tā ka tev nav man saprotamu argumentu vāries tālāk pats, parādi cik ''gudrs" esi.
15.aprīlis 2011, 22:11 | links
 
Kuto, pie sarkanās mājas tošna esot, tad Klīvei jau arī garām viņas peld!!
15.aprīlis 2011, 22:04 | links
 
starp Jelgavu un Kalnciemu vimba IR! ja atrod celju-var normu atri pielasit!
rit atkal jaaiet!

Bebr! Bilde ir tiesi pemerota Jums ar Runci! :D:D:D
Juus jau esat kaa klasika!:D:D
15.aprīlis 2011, 22:00 | links
 
Veči ir tik nekauniigi, ka nez :S žēl, vimbas tiem Geņām
15.aprīlis 2011, 21:22 | links
 
Piekrītu Kilkam, afigennie āži:DDDDD
15.aprīlis 2011, 21:19 | links
 
Kungi! Kādam ir infa par vimbām Lielupē pie Klīves.
15.aprīlis 2011, 21:03 | links
 
Afffigeķ, kas pa āžiem :DDDDDDDDDDD
15.aprīlis 2011, 20:58 | links
 
Skatos ,,BĀBU RĀDIO,, joprojām tev topā ! :) Tak jau reiz teicu, piezvani uz Liepājas VVP un pajautā kopmitentām personām, par zivju laišanu, tīkliem un to ,,kaimiņu lietu,, , kas patiesībā bija par piedirsto krastmalu un elektro gana pārvilkšanu pāri upei lai lopi piediršot upi varētu padzerties ! Un tavu versiju par ,,sprāgušu lopu,, kultivēja kaimiņš. Tā ka redzi es JĀ - ja cūko nečomojos ar tādiem .
Piekrītu āzim kā dzīvniekam nav ne vainas , bet tev jā jau teicu ,,kaimiņu attiecības,, ir ļoti ,,siltas,, !!! Un tāpēc nav īpaši daudz ziņu par vietējo sodīšanu Ventā. Palasi te ziņās kā Vidzemē un Ķekavā , ķer maliķus - tikai no Ventas rumbas rajona ,,kapa klusums,, ! Secinājumi , lai paliek katra ziņā.
:)
15.aprīlis 2011, 20:27 | links
 
upe ka spogulis,tik zivis veel nevirmo....liimenis stabilizeejas,driiz jau vares ar normaliem pljentakiem gruntenjot:)
15.aprīlis 2011, 20:08 | links
 
Lab, pēdējais komentārs pa netēmu - pastrādāju svaigā gaisā - šitam visam var uzspļaut. Kas ar tādu draudzēsies:D Ieraudzīja ka kaimiņam govs(tās govis netika laistas mājās, pa vasaru aplokā vien ganījās) nosprāgusi un palikusi ūdenī. Tā vietā lai kaimiņam normāli pateiktu ka šim gadījusies nelaime šis raksta kļauzi vides dienestam par ūdens piesārņošanu - kādas tur vais kaimiņu attiecības - viss tādā garā.
Uz reidiem iet kopā ar cilvēkiem kuriem var uzticēties - ne jau tāpēc lai izņemtās zivis varētu stiept mājās bet tāpēc ka visām darbībām ir jābūt tiesiski pamatotām - nevis, es jūsu makšķerēšanas kartes paturēšu sev, pirmdien varēsiet dabūt vides inspekcijā. Tikko notiek tamlīdzīgas, prettiesiskas darbības tā automātiski iebrauc konkrētās auzās. Maliķi ir gudrāki par dažu labu advokātu.
Āzis jau īstenībā nav slikts radījums, tik par dārznieku gan neder :D
15.aprīlis 2011, 18:54 | links
 
Runci a tu bez draugiem esi:)?
15.aprīlis 2011, 18:32 | links
 
kilka !
Esmu viņam vairākārt prasijis , lai paņem līdz ,,savos reidos,, lai redzu kā pareizi likumi jāievēro un pārkāpēji jāsoda, bet atbildes nav tikai draudi !!!
Tā jau ir kam ņemt līdz ,,cilvēku no malas,, jo ko darīt kad - savējos satiks pārkāpjot ! Ne velti teiciens : Vārna , vārnai acī neknābj ! Tas ir tas par ko man stāstija, kā aizsargā ,,aborigēnus,, lai tie mierīgi var ,,copēt pēc noteikumiem,, lai iebraucēji netraucē!
15.aprīlis 2011, 18:23 | links
 
Āzi ! Vai tad tas nebiji TU ???????????? KAs man visu laiku bakstija, ka viena tante teica, ka esot redzējuši mani zem aizprosta copējot !?? Tad jau visi tie tavi uzbraucieni bija tāda vaukšķēšana _ vari bloga vēsturē ieskatīties , cik reizes man pieminēji par kolku , bet kad pašu pieķēru tā uzreiz upe pa citu gultni !???? Vai varbūt likumu atkal pa savam traktēsi !???????? Par makšķerēšanu zem aizsprostiem??? :))) Nepārdzīvo, ar to tikai gribēju pateikt ka tā ir kā tauta stāsta par tevi un nefig te citiem bakstīt !
15.aprīlis 2011, 18:13 | links
 
Džeki, atveriet vienreiz sev tēmu, piemēram: "Bebruks vs Runčuks", "Pats tu āzis" vai "Copes īpatnības Kuldīgas rajonā", zadolbaļi jau te ar savu "mīlestību" ;))
Ja reiz tik tuvu viens otram dzīvojiet, tad satiekās kādā pļaviņā (bez suņiem) un izvillojās vienreiz pa visām reizēm :DDD
15.aprīlis 2011, 16:26 | links
 
Ta kaut par idjotiskiem kadriem kas kaut kā ir dabūjuši apliecību kaut vispār liekas MN nav lasījuši. Riktīgu dusmu aizrāva, bieži tā negadās :D Šitas kadrs man kaut ko pārmetīs - maliķis man ir vislielākais apvainojums. Bazarē, tik bazarē, pasaule ir maza:D
15.aprīlis 2011, 16:26 | links
 
Palamājies vēl - nopelnīsi:D
15.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
Vispār jau te tēma par Lielupi.
15.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
Runci
Kur es kur un kā līdu? Upe tek pa citu gultni, tur nav aizprosts - tā ka es neko nepārkāpu - gribi šķirties no savas sab inspektora apliecības - uzrakstīšu iesniegumu par to gadījumu.
Un vēlreiz atkārtoju - Šķēdinieks juridiski skaitās uzpludinājums uz Šķēdes upes, tādad arī pats Šķēdinieks ir upe tāpēc neatsaucies uz kaut kādiem noteiumiem kur minēts ir ezers vai slēgta ūdenstilpne. Tas ka pērkot zemi to nezināji pats vien esi vainīgs :))
15.aprīlis 2011, 16:21 | links
 
bebrs, paskaties āzi uz sevi spogulī , kurš citam pārmet, bet pats likumu zinātājs lien zem aizprosta draugu pulciņā bada pātagu raustīt . Ne velti par tevi pastāstija , ko dari vimbu laikā. Taisnība tiem cilvēkiem ir. Vai varbūt tūlīt ar putām uz lūpām bļausi , ka tas nebiji tu !?????????? :))))
ērglis, bet es jau neaizliedzu, vienīgi balstoties uz : 4. Privātā ezerā, kurā zvejas tiesības nepieder valstij, ezera īpašnieks makšķerēšanas tiesības var izmantot pats vai atļaut tās izmantot arī citām fiziskām vai juridiskām personām saskaņā ar šiem noteikumiem un normatīvajiem aktiem par zvejas tiesību izmantošanu privātajos ūdeņos.

Par nelielu , bet samaksu par manas zemes izmantošanu, ja vēlies iet - ej, ja gribi makšķerēt samaksā, ja nepatīk ej tai vietā kur beidzas mans īpašums un copē kamēr pa acīm ārā spiežas. :)

Jo nolauztos kokus man neviens nekompensē un ja kāds pieliks sērkociņu kūlai arī man būs jāatbild, jo mans īpašums . Un arī MAN ir tiesības.
15.aprīlis 2011, 16:15 | links
 
Tauvas joslā žogs būt nedrīkst, tādēļ jau tā josla ir domāta lai to neaizskar. Bija mums viens tāds konflikts, īpašnieks pa zemes teritorijas robežu izbūvēja žogu, tā ka paiet garām neiebrienot upē nevar, tad vēl bija pavisam rupjš kad mēs to viņam aizrādījām. To visu var atrisināt griežoties pašvaldībā - vienkārši jāuzraksta rakstiska sūdzība un jāiesniedz - tur tad paņem un pat apzīmogo ka ir saņemts - kas tad to tur izskata nezinu - bet pēc pāris mēnešiem :) saņēmām vēstuli - atbildi ka ir secināts ka ir noticis likuma pārkāpums ir uzlikts sods un īpašniekam ir radusies situācija jālabo, sods ja nekļūdos bija 50 Ls, tas bija kādus gadus divus atpakaļ, žogu pārnesa - tiesa tur nav to 10m bet labi ja 3m. Gar tās pašas Lielupes malu 2 īpašneiki savus žogus izbūvē kā nākas a bet trešais briedis savu iestum tieši ūdenī..
15.aprīlis 2011, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager