Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā _EKA

Sveiks!

Paldies par iepriekējām atbildēm. Vēl viens jautājums - kuru spoli labāk izvēlēties zandarta dropam/džigam:

Daiwa FREAMS LT 3000D-C

Shimano STRADIC C3000FL?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es ņemtu Freams, tikai tādēļ, ka Freams ir pilnā 3000. izmēra spole. Par cik drops rudenī notiek ar lieliem mānekļiem, tad tomēr 3000. spole ir labāka. Stradic ir labs, ar daudz jaunām tehnoloģijām, ja vien piedāvātu 3000. izmēru :)

Atbildēts: 19.augusts 2019, 16:31 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā _EKA

Sveiks!

Vai esi lietojis šo auklu SUNLINE XPlasma Asegai PEx8? Vai tiešām ir tik uzlabota kā rakstīts aprakstā? Kāda ir reālā izturība pret abrazīvu?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Nē, vēl neesmu, bet rudens sezonu ar šo auklu plānoju džigot. Pagaidām grūti teikt par izturību pret abrazīvu. Pēc sajūtām aukla ir ļoti gluda, redzēs kā būs darbībā.

Atbildēts: 19.augusts 2019, 11:04 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā Vidzemnieks1

Svieks, tuvojas rudens un esmu kādu laiku atpakaļ sagādājis tviča kātiņu līdakām, gribu pajautāt kādi būti tavi top3 Vobleri seklākam ezeram un top3 dziļākam ezeram

Izmērā no 110-130 mailēm

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Seklākas un dziļākas vietas ir tāds nosacīts jēdziens, bet nu mans TOP stipri neatsķiras no daudzu citu copmaņu lietotajiem vobleriem - Deps Balisong 130SP, O.S.P Rudra 130SP, Jackall Magsquad 128, Jackall Rerange, Zip Baits Orbit 110, Megabass OneTen. Lielākiem dziķumiem Balisong Longbill, OneTen +1 un +2, Gan Craft Rest labi strādā.

Atbildēts: 19.augusts 2019, 09:16 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiki.

Kā Juglas promenādē ar zacepiem?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiki Zacepi ir visur :) Konkrēti nevarēšu pateikt kur tur ir ķērāji, nāksies vien pašam pārbaudīt

Atbildēts: 19.augusts 2019, 09:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Kādu multu un kādu kātu ieteiktu priekš tviča?Mētāšu no 90mm līdz 130mm un var būt kaut ko lielāku.Mētāšu pārsvarā no krasta.Kādu komplektu ieteiktu un kādā cenā?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Viss atkarīgs no budžeta, bet nu es ņemtu kaut ko sākot no Daiwa Tatula, Shimano Curado. Spinings - Favorite Exclusive Twitch special 702MH

Atbildēts: 19.augusts 2019, 09:12 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Niezers

Sveiks.

Kādas atsauksmes par westin w4 light spin 4 daļīgo 3-15g? Ir kādas citas opcijas kompaktajiem kātiņiem?

Izmantot džigam un rotiņiem pa retam kāds mazais voblers.

Paldies.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Westin neesmu lietojis. Ar travel spiningiem situācija uzlabojas jo nu jau daudzi ražotāji taisa savas travel sērijas. Zinu ka tūlīt būs pieejami X1 travel versijās, kur ir salīdzinoši laba modeļu un testu izvēle, kā arī tie būs par normālu cenu.

Atbildēts: 16.augusts 2019, 11:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Tvisters

Neesmu LV tapēc te tādas jocīgas firmas cik redzeju bija daiwa no Zināmām!

Kādu testu vajadzētu tadai universālai spiningosanai?

Cik

Biezu pīto?

Atbild Mārtiņš Babris

Daudz maz universāli varētu būt līdz 30 gramu testā. Protams, ir svarīgi kādā tehnikā darbosies un kādas zivis ķersi. Pītā aukla būtu jāņem kaut kur 1 - 1.2 PE pēc japāņu klasifikācijas.

Atbildēts: 15.augusts 2019, 20:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā VilnisL

Sveiks. Vai ar X1, tas kurš 2.44m un 3-12g ir lietojams džigam? Kā būs ar jūtību rokā? Ja slikti, tad analoģisks jautājums par Skyline new, tas kurš 2.51m un 3-14g testā.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Džigam šis ir lietojams. Runājot par jutību, tas ir ļoti abstrakts jēdziens. Ir no svara kādā vietā džigosi, kāda grunts, izmantojamā aukla, ir straume vai nav, un daudzas citas lietas. Salīdzinoši Skyline, protams, būs labāka blanka, bet šis spinings ir pavisam citā cenu kategorijā. Ja ir iespēja ņemt Skyline, tad noteikti ņemtu Skyline.

Atbildēts: 15.augusts 2019, 20:37 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Tvisters

Sveiki !

Vai Daiwa spininga kāti ir labi/ kvalitatīvi?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiki Kopumā jā, spiningi ir tiešām labi. Bet noteikti jāsaprot ka tas neizslēdz kādu brāķa iespējamību. Turklāt atšķiras Daiwa spiningi kuri tiek piedāvāti Eiropas tirgū, no tiem kurus ražo un tirgo Japānas JDM tirgum. Tur ir gan krietni plašāks modeļu spektrs, gan arī tiek izmantotas daudz jaunas un savādākas tehnoloģijas.

Atbildēts: 15.augusts 2019, 11:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Uldishh

Sveiks, vai Favorite X1-802ExH 244cm 30- 80g būs piemērots lielajām gumijām līdz kādiem 70g.? ( no laivas). Vai arī ir ,kas labāks šajā cenu kategorijā? Paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Jā, principā derēs. Tiesa ar bezinerceni mest šādas gumijas ir kā ir. X1 būs salīdzinoši vieglāks, nekā citi līdzīgās cenās. Bet vislabāk pašam aiziet uz veikalu un paturēt rokās!

Atbildēts: 13.augusts 2019, 09:06 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager