Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā Voldins

sveiks .jautajums kas LATVIJA tirgo

FISHUP edamas gumijas.

atradu tik internet veikalu .

vai tešam neviens copes veikals nesadarbojas ar VINIEM

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Īsti pat neesmu redzējis bodēs. Zinu ka tikai no Lietuvas var pasūtīt - luckytackle.eu. Tie ir izplatītāji Lietuvas tirgū Fishup zīmolam.

Atbildēts: 4.augusts 2020, 08:33 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā Minalgo

Sveiks Mārtiņ, esmu jaunas spoles meklējumos. Pārsvarā džigs/drops 10-30g. Skatos uz Shimano Stradic, Daiwa Ballistic, īsti nevaru saprast, kura būs īstā. Varbūt bez šīm ieteiktu vel kādu altrnatīvu?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Principā abas ir labas :) Tīri tehnoloģiski šajās spolēs ir iekšā ir daudz noderīgu tehnoloģiju, un kalpošanas ziņā te viss būs labi. Grūti teikt kura būtu labāka. Man personīgi patīk nedaudz vairāk Stradic, jo viņam gaita ir ļoti mīksta, samtaina. Domāju ka te pašam ir jāizvēlas, kas vairāk patīk :)

Atbildēts: 3.augusts 2020, 11:42 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā EdgarsPriede

Sveiks, kādu pavadu Tu izmanto mazajām mailēm, 7cm? Sliecos uz titānu, bet kāda diametra un cik garu? Kāts ir 8g, aukla 0,5pe.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja eju uz asariem, tad lieku tikai fluorokarbonu. Ir risks trāpīt uz līdaku, bet tomēr palieku pie FC. Ja gribi ko izturīgāku, tad 6lb sienamais titāns ir vietā. Ja titāns tad 20-25 cm, ja FC tad lieku garāku, vismaz 50 cm.

Atbildēts: 3.augusts 2020, 11:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā asaris7

Sveiks!

Varbūt vari ko nokomentēt par Savage Gear XLNT3? 2.50m līdz 150g versija.

Paldies!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Vienu reizi tikai sanāca pamētāt ar šo kātu, līdz ar ko, baigi smalki neko nevarēšu nokomentēt. Kopumā lielajiem mānekļiem likās ok, blanka arī nav pārāk smaga.

Atbildēts: 30.jūlijs 2020, 15:27 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā _EKA

Sveiks! Kādas ir Tavas domas par Shimano eging kātiem dropam/džigam no krasta? Skatos, ka pat lētākās versijas Sephia BB garākais modelis (2,67 cm) sver tikai 113 gramus. Pieejamos video redzams, ka ir izturīgs un arī jūtīgs.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Sephia neesmu lietojis, bet kopumā kalmāru kāti man džigam un dropam ļoti patīk. Manuprāt labas blankas, garumi. Lieki teikt ka ļoti jutīgi, un var labi piecirst zandartu. Tiesa paši kalmāru kāti mēdz būt dažādi, tīri pēc akcijas, jaudas. Tur noteikti ir jāpačeko, ja ir kādi video, vai ražotāji slodzes testi

Atbildēts: 30.jūlijs 2020, 13:28 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā EdgarsPriede

Sveiks, Mārtiņ. Cik rezultatīvi, tavuprāt, ir lielie vobleri kā balisong, rudra, rerange, utt.., dziļumā ap 5-6m.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja domā, vai lielā zivs celsies no 5-6 metru dziļuma, lai uzbruktu voblerim, tad jā. Ja zivs būs aktīva tas noteikti notiks. Zivs pārvietošanās ātrums ir ļoti liels, tāpēc pacelties dažus metrus, vispār nav problēma. Turklāt zivs mānekļa vibrāciju jūt jau no liela attāluma. Balisong vispār ir ļoti skaļš un kaitinošs vobleris :) Ja zivs ir neaktīva tad būs kā būs. Cits stāsts ir par dīpiem, tādiem kā Balisong Longbill, vai dziļajiem krenkiem, ar darba dziļumu 4-6m. Tā ir interesanta tēma, kuru man liekas, pie mums neizmanto daudz, atskaitot velci. Pateicoties dažādiem tehnikas jaunievedumiem, šogad, it īpaši uz rudeni plānoju paeksperimentēt ar šo.

Atbildēts: 29.jūlijs 2020, 08:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā cege

Sveiciens. Esmu uztinis spolei Tehnium monofilo auklu 0.25 mm. Ar kādu mezglu vislabāk piesiet flura pavadiņu 0.5 mm. Paldies.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ļoti resns fluorokarbons attiecībā pret monofilo. Īsti neredzu jēgu tādai kombinācijai, jo pie lielākas slodzes mono pirmā plīsīs. Ja tomēr gribi siet var mēģināt dubulto UNI mezglu.

Atbildēts: 28.jūlijs 2020, 08:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Gaigals27

Sveiks! Kādu pīto auklu ieteiktu Big bait tēmai, multiplikatoram? Auklas diametra varētu būt 0,35-0,40mm

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es lietoju Strike Wire 0.41mm auklu. Principā neredzu nekādu vajadzību pēc kā cita

Atbildēts: 28.jūlijs 2020, 08:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā muhameds

sveiks , saki ko labak butu nemti SKYA-842MH vai SKYA-862M ja strada lidz 20 gr

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja līdz 20 gramiem, kas ir kopā džiggalva vai ausainis + māneklis, tad 862M. Ja tikai džiggalva vai ausainis ir 20 grami tad tomēr 842MH

Atbildēts: 22.jūlijs 2020, 09:09 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Brekshazobi

Sveiks!

Iesaki lūdzu kātu priekš zandarta Lielupē džigošanai no laivas ~100e

Paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks No tiem ko pats esmu lietojis - X1 802MH ar testu līdz 35 gramiem. Teorētiski var vēl lietot 802M, bet ja plāno ķert cauru gadu, man prasītos ko niknāku

Atbildēts: 15.jūlijs 2020, 09:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager