Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā norberts7

Sveiks. Vēlēlo iegādāties džiga&dropshot (zandarta, asara un līdakas) komplektiņu.

Kā tev šķiet, kāts - Konger Stallion Black Heron 244 cm, 7-28g tests un spolīte Daiwa Fuego 2500 LT būtu labs starta komplektiņš?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Tīri pēc raksturlielumiem spinings izskatās gana klasisks. Pieņemu ka derēs džigam un dropam. Spoli es gan ņemtu 3000. izmēra, būs lielāka jaudas rezerve un ērtāk darboties.

Atbildēts: 18.oktobris 2018, 10:42 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Trofejnieks

Sveiks iegādajos kātu Major Craft Crostage Boat Seabass Crx-702mh-s domāju ar to kātu twičot ar vobleriem jo tests 15-45 un garums 2.13 bet ir viena ķibele kad metu voblerus viņi vairs tālu nelido un udeni visu laiku sapiņkerējas pēc metiena ar pavadiņu ar iepriekšejo kātu un spoli tāda ķibele nebija un vobleri udeni ielidoja normāli saki vai tas deļ ta kāta ta ir mētaju dažādus voblerus megabass ito shiner deps ballisong megabass one ten plus utt kuriem pec idejas būtu smuki tālu jalido un japiezemējas udeni normāli!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Šis ir seabass spinings, attiecīgi viņš ir veidots lai spētu tālu mest. Es pieņemu ka te ir vainīga metiena tehnika. Spinings ir ar regular fast akciju. Metienam būtu jābūt daudz līganākam, jo spinings pats strādā kā sava veida katapulta. Nevajag taisīt asus metienus

Atbildēts: 18.oktobris 2018, 10:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā biged

Sveiks, tāda lieta, izmantoju divus x1 kătus, 4-14 un 5-21 abus 2,4m, viss bij ideāli džigojot ar testa zemākās puses svariem, pēc spicītes labi redzēja un tā, nolēmām săkt apgūt alūksnes asarus, atrodot strīpainos 12-14metros arī svarus izmantojam 12-16g, bet spicīte tik smuki vairs nestrādā un kad svars nokrīt uz grunt, tā iztaisnojas ļooooti lēni , nekas traks jau nav, bet komforts zūd :) kas pie vainas varētu būt kāti vai grunts? Jo zem bara ar supermūsdienīgu eholotu grunti saprast nevar un tur jau labot tāpat neko nevar, bet ja kāts varbūt vari kko ieteikt? Paldies :)

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Parasti ražotāji grēko tieši ar apakšējā testa norādīšanu, respektīvi norādot to zemāku, nekā spiningi var reāli darboties. Ar augšējo testu nevajadzētu būt problēmām. Tas ka spice neiztaisnojas, var būt dēļ grunts cietības, jo ja apakšā ir mīksta smilts, vai teiksim zāles, spice diez ko daudz neiztaisnosies. Ja ir cieta grunts, tad gan pēc spices vajadzētu saprast visu.

Atbildēts: 15.oktobris 2018, 11:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiks.

Ja varat iesakiet normālu multu un kātu ar kuru var mētāt lielās cūkas un džerkus aptuveni līdz 120.gramiem.Vienvārd sakot kādu komplektu ieteiktu ar kuru var normāli strādāt un kāda būs aptuvenā cena multam un kātam?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks BFT Roots G2 līdz 140 gramu testā, vai Snackbaits Blue Whip līdz 150gramiem. Spoles - Abu Garcia Revo Toro Beast. Komplekts būs 400+ EUR

Atbildēts: 15.oktobris 2018, 11:31 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Niezers

Sveiks. Ir doma iegādāties komplektu(kātu+multu+auklu) priekš lielajām gumijām un džerkiem. Līdz 350€-400€. Ir kādi varianti??

Paldies.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Par tādām naudām ir BFT Roots G2 līdz 140 gramiem testā, vai Snackbaits Blue Whip līdz 150 gramiem. Mults Abu Garcia Revo Toro Beast. Aukla - četru dzīslu 0.37-0.40mm, Daiwa J-Braid piemēram.

Atbildēts: 15.oktobris 2018, 11:29 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Arkso

Laba diena, Mārtiņ!

Saki, kā tu sien Knot 2 Kinky? Jautājums ir par to, ka gribu pamēģināt aizvietot stīgu ar titānu, bet bijušas reizes kad ir pievīlušas pirktās titāna pavadas.

Var būt vari arī ieteikt, kur izdevīgāk pirkt? Ja negribi reklamēt, raksti pm

Paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Knot2Kinky es sienu ar mezglu, kurš ir norādīts uz iepakojuma otrā pusē. Faktiski tas ir sava veida astotnieks, mezgls kurš pats savelkas. Viekala pavadas neizmantoju, jo ļoti bieži pieviļ saspieduma vieta. Kur pirkt izdevīgāk, nemāku teikt. Cik esmu redzējis tad Skaistkalnes ielā Vitālijs tirgo šo materiālu.

Atbildēts: 10.oktobris 2018, 15:17 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiks.

Cik maksā normāls mults prieks lielajām cukam?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Normāls mults noteikti virs 200 EUR. Lietojams - principā var iekļauties līdz 150 EUR. Manā skatījumā zemprofila multi ir daudz ērtāk lietojami, nekā apaļie muciņu tipa. Bet te arī ir izņēmumi. Vari skatīties uz Abu Garcia vai Shimano, Daiwa modeļiem.

Atbildēts: 10.oktobris 2018, 15:15 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiks.

Iesakiet kādu spiningu kas derēs no mazajām cūkām līdz pat (23cm,90gr)lielajām cūkām.Spiningošu pārsvarā no krasta.Spininga cena apmēram 60eiro un vai Shimano Exage 4000fd spole derēs priekš lielajiem mānekļiem?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Līdz 60EUR būs kā būs... Variants ir Fox Rage Warrior 2 līdz 60 gramiem. Šai sērijā ir spinings līdz 80 gramiem, bet tas ir paredzēts multiem. Es uzskatu ka visām lielajām gumijām daudz labāks ir multiplikators. Bet zinu ka cilvēki darbojas ar bezinercēm. Faktiski var lietot Exage, bet nu jārēķinās ja aktīvi darbosies ar lieliem smagumiem, tad spole var kādā brīdī neizturēt.

Atbildēts: 10.oktobris 2018, 10:07 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā martinsgrinb

Tā kā būtu nepieciešams jauns spinings līdaku copei tāda universālāka garuma,jo copēju gan no laivas,gan krasta,vairāk copēju tviča metodē ar vobleriem 100-130.Domāju,ka tu vairāk pārvaldi dažādus spininus,varētu sniegt atbildi.Pašam ar nav īsti saprotams,ko īsti izvēlēties labāk,jo gribas izvēlēties normālu,labu preci.Teiksim tā-pastāv tāds variants kā Favorite x1 702mh(ja nemaldos).bet īsti nezinu,vai būs būs labi piemērots man.Pastāv arī citi varianti.

Sezona sākas,sezonas akcijas ar plānojas!?

P.S. paldies!:)Ne asakas!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Universāls garums būtu kaut kur 7`6. Ar Tevis minēto 7 pēdu spiningu no laivas darboties būs labi, bet no krasta tas ir par īsu. Ja no X1 tad 762MH būs tuvāks patiesībai. Princiā ar šo varēsi gan no laivas tvičot, gan no krasta metiens būs tālāks. Par atlaidēm nemācēšu komentēt, jājautā veikalniekiem!

Atbildēts: 10.oktobris 2018, 10:02 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Olcis

Sveiks! Ko tu izmanto priekš pavadas kad ķer ar vizuli. Varbut pavadu pat nevajag

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja ķeru līdakas tad taisu pavadas no sienamā titāna Knot2Kinky. Līdakai pavadu noteikti vajag, savādāk pārkodīs auklu.

Atbildēts: 10.oktobris 2018, 09:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers