Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā Duxsiss

Sveiks !

Meklēju tādu vairāk universālu, budžeta klases kātu, spiningošanai no krasta, asarim,līdakai. Tā lai var pamētat roteri (2 - 4 nr.), videja izmera gumijas, varbūt kadu vobleri. Interese pagarš kāts ar labām talmešanas īpašibām. Vienu noskatīju FAVORITE COBALT ar testu 9-28gr., šis būtu piemērots un uz ko vēl vērts ir skatīties? budžets +- 100 euro.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Jā, Cobalt ir viens no variantiem. Es vēl paskatītos X1 902MH. Lielākā atšķirība ir tā, ka X1 ir nedaudz smalkāka blanka, augstāka jutība. Metiena īpašības ir līdzīgas, kā Cobalt

Atbildēts: 14.februāris 2019, 09:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā dziivniex

sveiciens!

ir nepieciešamība pēc multiplikatora spoles lielajiem mānekļiem, tādiem kā pigshad, x-rap scoop, x-rap peto un līdzīgiem..

izskatu divus variantus: daiwa PROREX XR 300 un BFT INSTINCT X7.

kurš būtu vispiemērotākais? vai arī izvēle ir tikai cenā un vizuālajā patikšanā?

paldies jau iepriekš!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Par Instinct nevarēšu precīzi teikt, bet Prorex XR ir labs variants. Šogad Eiropā, Daiwa sāk piedāvāt Tatula HD multu, kurš tīri tehnoloģiski ir pārāks par Prorex. Bet ja gribi labu darba zirgu, tad Prorex nav ne vainas.

Atbildēts: 12.februāris 2019, 15:05 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā cupix

Sveiks! Tavas domas par atraktoriem uz plēsējiem?

Iedomas vai realitāte?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Negribu teikt ka tikai un vienīgi atraktors ir tas, kas pamudina plēsoņu uzbrukt māneklim, bet atraktora klātbūtne noteikti palīdz. Šobrīd gan var manīt, ka ir zīmoli, kuri izmanto labus atraktorus un aminoskābes saviem mānekļiem, bet ir kas ar to grēko. Īsāk sakot ne katrs māneklis, kurš smaržo pēc krevetes ir patiešām ar atraktoru un aminoskābēm :) Vai arī otrādāk, japāņiem ir zīmoli, kuri ražo savus mānekļus bez visādām smaržām, bet kuru sastāvā ir daudz sāls un aminoskābes, kas padara šo mānekli par iekārojamu plēsoņai.

Atbildēts: 11.februāris 2019, 14:42 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Latgalietiss

Sveiks!! Tie airosoli vai silikoni kas ir domāti pītajai pret sasalšanu arī var parastajai monofīlajai auklai pūst virsū. Paldies.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Principā var, bet mono aukla tik lai neuzsūc ne ūdeni ne šo silikonu, attiecīgi efekts būs stipri īslaicīgs.

Atbildēts: 11.februāris 2019, 14:29 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā EdgarsPriede

Sveiks, jaunajā CL Tavā rakstā lasu, ka tvičam iesaki kātu gad booch, veikalos tādu neesmu redzējis. Kāds tas ir salīdzinot ar gad gancho? Cenu kategorija aptuveni tā pati.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Manā skatījumā Gancho blanka ir nedaudz smalkāka, jutīgāka. Ja Gancho ir izmantota Toray blanka, tad Booch - Hankuk, turklāt blanka ir speciāli pastiprināta spininga apakšējā daļā. Abas sērijas ir gana universālas, bet salīdzinot abus modeļu, tieši tvičam, eslaikam paliktu pie Booch. Ja runājam par tviču ar mazākām mailēm, tad nemtu vieglo Gancho.

Atbildēts: 9.februāris 2019, 20:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā krixis772

Sveiks, man te tāds mazs jautājums. Kādu spoli tu varētu ieteikt spiningošanai (līdakas, asari u.t.t.) Favourite kās man ir un virsū Okuma spole. Bet gribas jaunu bet nevaru izlemt. Neesmu bagātnieks un vēlāms līdz 50 euro. Paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Nezinot sīkāk par izmantojamajām tehnikām, svariem, es ņemtu Shimano Sedona C3000 izmēru. Spolei ir Hagane korpuss, labi klāj auklu, principā viss kas vajadzīgs.

Atbildēts: 8.februāris 2019, 10:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Abababa

Labdien!

Kādu budžeta kātu Jūs varētu ieteiktu, lai varētu darboties gan drop-shot gan jig tehnikā, vēlams neko pārāk garu? Paldies jau iepriekš!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es teiktu, ka 8 pēdām jābūt noteikti. Attiecīgi X1 802M būs labs abām tehnikām.

Atbildēts: 8.februāris 2019, 10:22 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Skaties_daba

Sveiks!

Vari drusku iekomentēt par Major Craft DANGAN BRAIDED X8 un Seaguar PE X8 pītajām auklām? Vai ir sanācis notestēt, izturība, skaļums?

Pašlaik lietoju tevis ieteiktu Seaguar flurokarbonu InvizX,ļoti labs utt, bet iet uz beigām un meklēju ko paņemt - atradu šādus, kuru labāk pavadai priekš asariem un zandarta.

1) SEAGUAR R18 FLUORO LTD

2) SEAGUAR FLUORO MEISTER

3) SEAGUAR RED LABEL

Paldies jau iepriekš.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Nevarēšu iekomentēt. Dangan vēl neesmu dabūjis, bet drīz būs klāt. Seaguar arī neesmu lietojis. Pavadām es izmantoju InvizX, neko principā nemainu. Ja asarim pavadas, pamēģini Sunline FC. V Pluss vai Siglon FC ir ļoti labi pavadu materiāli.

Atbildēts: 8.februāris 2019, 10:15 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā silvesters

Sveiks Martin varetu ieteikt Spiningu dzigam no krasta. No kaut kadiem 8-28g ne garaku par 2.40m lidz 200 naudinam!!!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Viens variants Neo Breeze 762M, 7-32 grmami, ar džigam labu, extra fast blanku. Receptor RCS-772MH, 8-30 grami, ar jau jutīgāku blanku, Fuji furnitūru. Zander ZRS-792M, ar solid jeb ielīmēto spici. Ļoti labs metiena attālums, un dēļ ielīmētās spices, var veikt daudzas interesantas džiga animācijas.

Atbildēts: 7.februāris 2019, 09:17 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Gribulis

paldies par padomu. Drops gan tik tā starp citu, svarīgāk man lasītis+ mailes. Varbūt zelta vidusceļš būtu EXTREME EXTS802MH ?

Atbild Mārtiņš Babris

Es gribētu teikt ka par īsu. Ja tiešām ir no svara lasis, tad par īsu. Šobrīd, kad ir ledus gar upes malām, ar garāku spiningu ir daudz vieglāk izvadīt zivi, noturēt. Nerunājot par metienu, un pašu blankas darbu. Es tomēr gribētu teikt ka te ir runa par diviem spiningiem.

Atbildēts: 6.februāris 2019, 13:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers