Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā Elveens

Sveiks!

Kādu aukliņu ieteiktu uz multiem, metājot, džerkus, cūčus smagos, interesē gan pe4,8 ..?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Izmantoju 0.41 , 4 dzīslu auklu. Lietoju gan Daiwa J Braid, gan Strikewire.

Atbildēts: 12.janvāris 2020, 11:39 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā jkp123

čau .it kā jau spiningoju pasen ,bet gribētos vienreiz pamācīties kā un uz ko īstie veči spiningo no krasta sacensībās ( te iet runa par asariem,līdakām un zandartiem) .bet nevaru atrast nevienu info .un vai tur tādus skatītājus laiž klāt ? varbūt pateiks lai nemaisās pa kājām .....protams ka uz latgali arī negribētos braukt no rīgas.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ar krasta sacensībām ir kā ir. Ir čempis foreļu ķeršanā dīķos, kurš šogad notiks Pērtniekos, Rēzeknē, un pāris mači Vangažos.Ir foreļu ķeršana upēs. Precīzi nezinu kās vietās tas notiks šogad. Paskatīties noteikti ka var, daudz ko vērtīgu var iemācīties un redzēt. Sacensību kalendāru var meklēt gan copeslietas.lv, gan ar LMSF.lv.

Atbildēts: 12.janvāris 2020, 11:38 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā CAT

Sveiks. Ko saki par Daiwa Tatula 200??? Itkā paredzēta lielam gumijām.. Bet varbūt var arī tīri džerkam izmantot?? (Negribās muciņu). Paldies :)

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Tīri džerkam es tomēr neieteiktu, jo spolei nav lielie zobrati. Tad jau drīzāk Shimano Tranx

Atbildēts: 12.janvāris 2020, 11:35 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiki.

Kādus ziemas zābakus un,lai var ari iet lašos jūs ieteiktu?Jautāju tāpēc ka noskatīju Norfin klondaik,bet visiem izmēriem ko mēriju cilājās papēdis un bija ļoti brīvi.Mans kāju izmers ir 42-43 kā kuriem apaviem.

Vai jūs zināt kādus līdzīgus zābakus Norfin Klondaik?Ja varat ko ieteikt uzrakstiet nosaukumu un cenu.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja neizmantoju brienamos, tad uz lašiem lietoju Norfin putu zābakus. Velku pabiezu termozeķi, un man nekas necilājas.

Atbildēts: 12.janvāris 2020, 11:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā krish171

Sveiks, interesē brienamkostīmi ar uzvelkamu zābaku. budžets 100-200eur + zābaki. Ko nozīmē elpojošs materiāls un neoprēns un tad viņi apvienoti., piem DAIWA D-VEC Neoprene Stocking Foot Waders un Rapala Chest waders. Gribētos saprast atšķirības un varbūt kādus ieteikumus izvēloties.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Es noteikti ņemtu elpojošā materiāla brienamos. Pirmkārt viņi ir gan stipri vieglāki, gan stipri plānāki. Daudz ērtāk būs pārvietoties. Tiesa parasti viņiem cenas ir salīdzinoši augstākas. Tīri neoprēna brienamie nebūs tik komfortabli, jo iekšpusē veidosies mitrums, tīri dēļ temperatūras maiņām. Ja budžets ir 200 EUR tas es ieteiktu Simms Tributary Stockingfoot brienamos, kuri ir no 4 kārtu elpojošā materiāla apakšējā daļā, un 3 kārtu augšējā. Ērti lietojami un pietiekami izturīgi. Simms ir faktiski līderi brienamo ražošanā. Zābaki - tās pašas sērijas Simms Tributary Boot, turklāt var izvēlēties ar filca vai gumijas zoli.

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 14:51 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā ede999

Sveiks Martin!

Ja salidzina Daiwa fuego ar Shimano stradic ,atskiriba ir liela!? ir verts pirkt stradic!? vai labak skatities uz kautko dargaku!?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Īstenībā abas spoles ir ļoti labas. Jaunais Stradic tīri tehnoloģiski ir nedaudz pārāks par Fuego LT, turklāt Stradic ir salīdzinoši mīkstāka gaita. Ja salīdzinām šīs divas spoles, tad es paliktu pie Stradic

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 09:08 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Jautā rambo

Sveiki, es kā spiniga iesācējs gribu vaicāt ar kādu testu nopirkt spiningu. Veikalā ir visādi. Man derētu tāds unversāls. Lai var ko lielāku ar izvilkt.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Svarīgi būtu saprast par mānekļu svaru diapazoniem, bet pieņemu ka X1 802MH ar testu līdz 35 gramiem, būt labs gan no laivas, gan krasta. Varēsi džigot, ietvičot vobleri, un arī tiks galā ar trofejām.

Atbildēts: 7.janvāris 2020, 10:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sukinens13

Sveiks! Gribeju uzjautāt stulbu jautajumu vai Daugava pie Rigas HES uz leju drikst kert Lašveidīgos,ja var tad kad,vai ir nepieciešama licenze.Vienkārši gribās dzivē pirmo reizi pamakškereet Lašveidigos,bušu pateicīgs ja varesi dot kadu padomu.Paldies iepriekš

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Cik zinu licences tur nevajag, bet ir jāievēro aizsargjoslas. Informāciju par to var atrast Makšķerēšanas noteikumos. Lasi gan ieteiktu drīzāk braukt ķert uz Gauju vai Salacu!

Atbildēts: 6.janvāris 2020, 11:48 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Popersss

Sveiks Mārtiņ, iesaki luudzu spininga kaatu budzets liidz 90 eiro daiwa tatula 100 multi spolei maaneklu svari liidz 120g cope no laivas ezeri ,kaa arri kaada buutu piemeerotaaka piitaa aukla izmeers ,dziislu skaits paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Fox Rage Prism Pike Cast kātiņš būtu laikā. Tiesa tas nedaudz pārsniedz budžetu, bet toties ir ar to patīkamāk darboties. 230cm garš, līdz 120 gramiem. Auklas - es lietoju 4 dzīslu, 0.41mm. Neredzu lielu jēgu aizrauties ar smalkiem diegiem.

Atbildēts: 6.janvāris 2020, 11:38 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā marux

Lavakar!

Jautājums par Gauju Carnikavas pusē. Vai varat ieteikt kādu labu spiningošanas vietu un kādas atļaujas vajadzīgas lai zvejotu Gaujā?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Gauja nu jau tūlīt kļūs par licencētu upi. Vienīgais licencētie posmi sākas no tilta par Gauju, pa straumi uz augšu. Respektīvi no tilta uz jūras pusi nav licencētā zona. Tur vajag tikai makšķerēšanas karti. Principā krasti Gaujai ir staigājami, tā ka droši var doties ķert gan lašveidīgos, gan arī zandartus un citus baltos plēsējus.

Atbildēts: 6.janvāris 2020, 11:36 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager