Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā kiborgs72

Sveiks Aivar,

gribēju pajautāt par copi ar Nutrabaits boilām, sākas karstais laiks, copēju uz Triga (cope, nu nevarēja sudzēties, bet gribas jau vienmēr labāk), vai varbūt siltam laikam man kaut ko pamainīt, piemēram EA Strawberry, Cream & Bergamot, Pineapple and Banana ......., varbūt dosi konsultāciju, kas šajā siltajā nedēļas nogalē no Nutrabait būs labāk nekā Triga

nav labāku boilu par tām, ar kurām jau kādu laiku esi barojis un trigga ir viens no vislabākajiem apstiprinājumiem šim principam. turklāt trigga nekādā gadījumā neskaitās boila aukstam ūdenim, drīzāk otrādi - aukstam ūdenim labāka būtu trigga ice. cita lieta, ka šajā karstumā, ja nav vēja, ūdenī krītas skābekļa daudzums un zivis kļūst mazāk aktīvas (sk manu pēdējo rakstu žurnālā). tādēļ ar barošanu lielos daudzumos nevajadzētu aizrauties. ja ķeras, tad var piebarot, bet ja zivju neredz, tad minimāli.

Atbildēts: 4.augusts 2015, 20:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager