Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Aigarsbergs

Vēl radās pāris jautājumi, droši vien ne pēdējie.

1. Īsumā jūsu domas par Deeper pro+ karpu copē. Varēs atrast karpu "takas" vai barošanās "galdus"?

2. Esmu ticis līdz 70.lpp, 2010.gada atbildes. Pirms gadiem 5-8 topā bija Trigga, Pineapple&N-butyric, kg1 utt. Varētu, lūdzu, šī brīža top5?

3. Pirms 5 un vairāk gadiem top kāti iesācējiem bija Alivio un Warrior, kas šobrīd, teiksim, līdz 70 80eur?

4. Ja drīkstat reklamēt, varat nosaukt kādu mājaslapu bez copesnams.lv un ēsma.lv, kur vēl karpām inventāru meklēt? Der arī leišu, angļu lapas. Uz Rīgu pārāk bieži nebraucu, bet Ventspilī vispār nekā karpām nav, neskaitot Traper boilas.

1. klasiskais marķieris tomēr sniedz pilnīgāku priekšstatu par to, kāda ir gultne. Ar deeper, protams, tas process ir daudz vienkāršāks un ātrāks, bet tā taktīlā sajūta, kad jūti, kā marķiera svins velkas pa grunti, ir būtiska. es teiktu, ka sākumā derētu apgūt marķieri un pēc tam to papildināt ar deeper un nevis otrādi. 2. manas atbildes nevajadzētu lietot kā vienīgo mācību grāmatu, lai arī informācijas tur tiešām ir daudz. kas attiecas par boilām un barībām, tad tur nu gan nekādas būtiskas "modes" nav un šodien strādā tas pats, kas strādāja pirms desmit gadiem, un nekas principiāli savādāks nav izgudrots. svarīgi ir barot pēc iespējas daudz un regulāri, vairākas dienas un, ja iespējams, arī nedēļas ar vienām un tām pašām boilām un tad jau viss notiks, 3. Tas pats Warrior jau regulāri tiek uzlabots un atjaunināts, tā ka noteikti šobrīd ir labāks nekā pirms pieciem gadiem. 4. es ļoti daudz izmantoju http://www.tacklebox.co.uk/ un tur ir stipri daudz visa kā, ja nav problēmu ar angļu valodu. Jēdzīgi tomēr ir arī atbraukt uz rīgu un aiziet uz veikalu un aprunāties ar pārdevēju personīgi.

Atbildēts: 8.jūnijs 2018, 09:58 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager