Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā lukinsarturs

Sveiks! Kāds ir tavs viedoklis par paštaisītām boilām, kuras taisītas no veikalos nopērkamajām iebarošanas barībām vai no zivju kombikorma? Brekšus baroju ar zivju granulām un domāju, kāpēc gan uz tādām boilām nevarētu ķerties? Mērķis ir tieši lielais breksis - 4 + kilo.. Gribu, lai sīkie - līdz kilo brekši liek mieru ēsmai. Ķeru ar fīderi, baroju ar spombu. Pagaidām man uz tādām boilām neķeras, vai trūkst ticības. Principā izsijāju sablenderētu barību, piesitu olu, pavāru 2 min un gatavs. Ko es daru nepareizi un kas būtu jāņem vērā taisot boilas breksim? Varbūt zini ieteikt kādu sastāvdaļu, kas breksi neatstāj vienaldzīgu? Paldies! :)

karpiniekiem brekši nav draugi. vienīgais, ko varu pielikt, ka diez vai ēsmas izmēram ar zivs izmēru varētu būt kāds tiešs sakars. drīzāk jau otrādi. man uz divām 20mm boilām puskilo brekši ir sēdušies virsū viens pēc otra. domāju, ka liela zivs ir gudrāka un viltīgāka par mazu, tādēļ ir krietni jāpiedomā pie sistēmas maskēšanas, visu sastāvdaļu maksimālas sabalansēšanas un citām niansēm. ja par barību, tad jo lielāka zivs, jo lielāka tai izpratne par to, kas ir kvalitatīvs un vērtīgs un kas ir lēta ķīmija. labas un kvalitatīvas sastāvdaļas karpinieku plauktā ir dučiem. kaut gan, ja baro ar zivju granulām, tad drošākais būtu tās pašas granulas arī sēdināt uz mata.

Atbildēts: 12.jūnijs 2018, 00:58 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager