Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā 11vecis1

ja makskerejot ar elektronisko signalizatoru -runa iet par karpu ir isi aprauti signali- vai tas ir zivs pieskarsanas esmai- vai kas cits.

iemeslu var būt daudz. lai pilnvērtīgi atbildētu uz jautājumu, būtu jāņem vērā: 1. montāža - slīdošā vai ar fiksētu svinu? 2. aukla - monofilā vai pītā. 3. auklas pozīcija ūdenī - nogremdēta vai nostiepta 4. vai īsie pīkstieni mijas ar normālām copēm vai ne 5. makšķerēšanas attālums. 6. vai pīkstienam nāk komplektā svingera kustība. 7. vējš un/vai straume 8. pīkstienu biežums, regularitāte. 9. makšķernieku presings, cik skolotas tās karpas pieņemot, ka tas ir parasts dīķis bez liela vēja, aukla nostiepta un svins fiksētais, tad visticamāk, ka kaut kas nav labi ar pavadiņu un āķi. karpa ņem, bet neuzķeras. vai varbūt tā nav karpa,bet breksēni, kuriem āķis vai boila par lielu. otrs variants, zivis tusējas un aizskar auklu. turklāt tās var būt jebkādas zivis, ne tikai karpas. katrā ziņā visbiežāk pīkstieni liecina par zivju aktivitāti konkrētajā vietā un to, ka kaut kas nav kārtībā ar montāžu. trešais, karpas ir redzējušas daudzas montāžas un iemacījušās ar tām tikt galā un neuzķerties. Tad nu ir daudz variantu, ko darīt.

Atbildēts: 22.jūlijs 2019, 15:29 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
DIKIS IR SIA ZIVS
22.07.19
 
JEBKURA GADIJUMA PALDIES PAR ATBILDI.
22.07.19
 
ESMAI TIEK IZMANTOTA KUKURUZA PIKSTIENA BRIDI ARI SVINGERS KUSTAS.
22.07.19
 
IZSKATAS KA KAUT KAS AR PAVADINU, BET 2 REIZES SI SISTEMA STRADAJA.
22.07.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager