Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Piedalities

Liels paldies par iepriekšējām atbildēm!

Jautājums par savvaļas karpām. Vēlos aizbraukt uz Kālu, izmānīt kādu karpu. Kā ir ar copi tagad pavasarī, kad pa dienu ir +10-15 grādi; vai tomēr lielākas copes iespējas būs, kad paliks siltāks?

Kā tik lielā ezerā izvēlēties barošanas un makšķerēšanas vietu? Meklēt karpu kādā seklākā punktā pie salām/pussalām? Ar to pašu marķieri/deeper sameklēt kanti un barot tieši pirms tās?

Ja ir iespēja dienu vai divas iepriekš sabarot (braucot uz 24-48h), tad labāk izvēlēties vienas garšas boilas? Barot vienā vai vairākas vietās?

Kāla ezerā tiešām ir skaistas karpas un noteikti ir vērts uz tām piestrādāt. iepriekšēja iebarošana, vēlams kādas 2-3 dienas vienmēr un visur ir vislabākais veids, kā nodrošināt, ka copes dienā būs aktiitāte. un jā, vislabāk barot ar viena veida boilu, lai zivs pie tās pierod un ņem drošāk. Tikai svarīgi, lai tā boila ir labas kvalitātes. šajā laikā, protams, vislielākās iespējas ir pa seklumiem, pie salām un pussalām, kur ūdens iesilst vairāk. un, protams, iestājoties siltākam laikam, karpu aktivitāte ievērojami pieaugs. tomēr gaidīt diez vai vajag, ja ir brīvs laiks un iespēja - jābrauc un jāķer.

Atbildēts: 11.aprīlis 2020, 14:10 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager