Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin

Atbildes

Jautā linards89

Čau,pēdējā laikā facebook makšķernieku grupās pilns ar postiem par salaustiem feeder kātiem spicītēm un visi tik bļauj,ka sūdus tirgo! Un runa iet par diez gana padārgiem un tiešām labiem kātiem!!

Pats izmantoju dominantu 80 un nu pat 80g barotavu var iemest normāli!

Es pat nevaru iedomāties,kā viņu var salauzt metot!

Atbild Normunds Grabovskis

ir divu veidu problēmas :), viena ir tiešām, ja kādai kāta sērijai gadās brāķis, bet to viegli risināt griežoties pie tirgotāja\ražotāja , diena sačakarēta, bet vismaz viss atrisinās, tur visi esam bezspēcīgi, arī man gadās reizi pa reizei kāda brāķa lieta no dažādiem ražotājiem, sākot ar apaviem un beidzot ar mašīnu :), pat roboti kļūdās, nemaz nerunājot par cilvēkiem :) otra veida problēmas ir tad, kad cilvēki nopērk labāku kātu, kā viņu pašu prasmes vai copes paradumi..., pietam jo dārgāks fīderis, jo tas ir ar šaurāku specializāciju, jā vieglāks, smukāks u.t.t., bet ar;i trauslāks pret triecieniem u.t.t., un kurš tad gribēs sev atzīties, ka viņš nemāk apieties ar kātu :)))), es pats šogad savai mīļajai bolonēzei salauzu spicīti, bet salauzu aiz pašpārliecinātības lielas :))) nevis tāpēc, ka spice slikta :))) salauzt var visu, ja lauž, bet jebkuras problēmas var risināt :))), ja tās risina :), tāpēc arī visur vienmēr dodu savu e pastu - normunds@salmo.lv, lai palīdzētu risināt problēmas, ja tādas rodās ar Salmo, Lucky John vai Feeder Concept inventāru

Atbildēts: 18.maijs 2020, 09:19 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā Iesacejs777

Sveiks, Esmu makšķernieks iesācējs, saprašanas ir ļoti maz, pie mājas ir liels dīķis kurā ir karpas,ir pienācis laiks sākt viņas makšķerēt ārā. Vēlos iegādāties kātu, spoli un visu pārējo kas ir nepieciešams karpu makšķerēšanai, bet intresē vai man veikalā arī to visu var salikt kopā, jo neko vairāk nemāku kā uztaisīt parastu pludiņu makšķeri, bet gribas kārtīgu ar visu barotavu, kāds būtu ieteikums dīķim cik garu kātu vajag? paldies.

Atbild Normunds Grabovskis

protams saliks visu, sasies un izstāstīs un parādīs ko kā darīt, ja vajag šāda veida konsultāciju\pakalpojumu, tad labāk braukt uz Salmo veikaliem Piedrujas ielā, Juglā vai Durbes ielā, tur strādā copmaņi, kuriem šī tēma ir stipri tuva

Atbildēts: 18.maijs 2020, 09:04 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā KKLejnieks

Labvakar.Es esmu iesācējs un man ir jautājums par brekšu copi kādu ēsmu vajadzētu izmantot un kāda numura āķi ir jaizmanto brekšu copei.

Atbild Normunds Grabovskis

sāc ar parastāko slieku, jo sarkanāka, jo labāk :), sliekas ir daudz un dažādu veidi āķis....nu sāc ar kādu 10.-8.numuru, ne pārāk tievu, ne pārāk resnu, bez kādiem viltīgiem liekumiem, parastu, klasisku āķi

Atbildēts: 18.maijs 2020, 08:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā vonders

Sveiks, Meistar!

Ar Sensas viss skaidrs, bet varbūt var kādu īsu pamācību mīlestībā, kā pareizāk vai produktīvāk uzjaukt Salmo barību, jo tautai tas nedaudz pēc cenas tuvāk. Varbūt izmantot kādu saldinātāju....

Tāpat būtu interesanti, ja Vladiku kādā no makšķerēšanas reizēm viens makšķerētu ar Sensas otrs ar Salmo, manuprāt labs sižets sanāktu un tautai ar ļoti patiktu!

Paldies.

Atbild Normunds Grabovskis

tu meklē tarakānus tur kur viņu nav :))), Salmo barības varu brīvi jaukt ar Sensas, visi pamat principi barību mitrināšanai ir vienādi, bet gan Salmo, gan Sensas barības, katrs barības veids !!! dzer ūdeni nedaudz citādāk, tāpēc arī vienmēr saku, ka barības mitrināšanai jāpieiet ļoti nopietni un to jādara pakāpeniski, plus vēl... barības mitrināšana 1 metra dīķim un 5-10 m dziļumam vai stiprai straumei arī atšķiras diezgan pamatīgi, tev pašam jāsaprot ko tu gribi panākt. Barība nekad nav bijusi un nebūs burvju nūjiņa, bet gan tikai un vienīgi palīglīdzeklis copē, zivju sasaucējs, iekārdinātājs, bet viss pārējais jau ir tikai tavās rokās\galvā :)) . Labi man daļa darba ir rādīt un stāstīt par visu, kas saistīts ar copi, bet kāds te sakars Vladikam ar šo visu ? kāpēc viņam vajadzētu kādam izpatikt un kaut ko darīt ārpus ierastā ritma ??? es šogad LV raidījumos arī plānoju vairāk ķert ar Salmo barībām, lai parādītu, ka viss strādā ļoti labi, tik cik sarežģītos copes apstākļos pie lētāku barību sagatavošanas biki vairāk jāpiestrādā, bet tas ir sīkums :)))

Atbildēts: 14.maijs 2020, 09:36 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Prizma

Sveicināts!

Pirms divām nedēļām biju SALMO veikālā un pārdevējs izteicās, ka drīzumā būs jauns pievedums ar budžeta klases fīderiem.

Neatceros precīzu nosaukumu, bet ceru, ka saprotat par ko ir runa.

Līdz ar to ir daži jautājumi.

1. Vai šie fīderi jau ir pieejami?

2. Kurš no šiem fīderiem būtu vairāk piemērots copei Daugavā uz brekšiem? ( posms no Aizkraukles hes līdz Ķeguma hes)

Paldies!

Atbild Normunds Grabovskis

runa noteikti gāja par jaunajiem Diamond fīderiem, vai jau pārbaudītajiem Sniper fīderiem, būs nedaudz arī pilnīgi jauni - Extreme fīderi, īpaši lielai slodzei paredzēti, šie visi kāti iepeld Rīgā šonedēļ, kamēr izkrausies, atmuitosies un noliktavā pa valstīm sadalīsies paies kāds brīdis, nu nedēļas divas līdz veikala plauktam noteikti, tā ka … ja ir interese, tad atgādini par sevi pēc 2 nedēļām, tad varēšu pavicināt jaunumus un ko pateikt konkrētāk, jo es jau arī vairumam jaunumu esmu redzējis tikai paraugus, nevis sērijveida produktu un tās nereti ir dažādas lietas

Atbildēts: 14.maijs 2020, 09:26 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā asaris7

Sveiks!

Salūza augšējā daļa Salmo Sniper spin 30 , 240cm spininga kātam. Vai ir iespējams atsevišķi iegādāties daļu? Kādas varētu būt izmaksas, jeb jāmeklē jauns kāts? :)

Paldies!

Atbild Normunds Grabovskis

Salmo serviss ir Rīgā , Skandu ielā 7, vajag atvest kātu, atrādīt, tur ir ļoti daudz dažādu rezerves daļu un vispār ir dažādi veidi kā risināt problēmu :), tā ka pats vai kāds cits ar jūsu kātu dodieties uz Skandu ielu un mēģināsim ko līdzēt. Parasti jaunas spices cena ir ap 40% no kāta cenas, ja nav oriģinālā, tad varam ko atbilstošu piemeklēt, tādēļ vajag līdzi kāta apakšējo daļu

Atbildēts: 14.maijs 2020, 09:21 | Komentēt | Adrese atbildei

Sveiks Normunda Kungs!

Pirms nedēļas iepirkos Salmo bodē Skandu ielā. Biju dzirdējis, ka pērkot kātu + spoli - žilka nāk kā prezents. Šajā reizē bija vesela čupa ar pribambasiem, ko gribēju iegādāties. Kāts, divas spoles, čehols fīderiem un vēl 3 spices iepriekš iegādātajam Distance. Izvelkot Salmo karti, pārdevējs sašķobījās, un paziņoja, ka tad auklu nedabūšot.

Vai tiešām nevarēja sist to kātu ar spoli uz viena čeka, lai dabonu prezentu, un pārējo uz otra, izmantojot atlaižu karti, lai sanāk visam pārējam pirkumam kāda-nekāda atlaide ? Beigu beigās,atstāju bodē 350 eiro. Gribējās vismaz nelielas sirds drapes! :)

Un vai ir kādas cenu izmaiņas? Aprīlī priekš Distance 80, oriģinālā ( 2 unces) spice maksāja 10 eiro, bet 1-1,5 unces - 5. Šoreiz, čekā skatoties, redzu, ka par visām esmu maksājis 10!

Normund! Nostrostē tos darbiniekus! :)

Neskatoties uz visiem sīkumiem, esmu liels Grabovska piekritējs!

Ar cieņu!

Atbild Normunds Grabovskis

* Ja pirki kātu un spoli, kuriem tajā brīdī nav nekādu lielo atlaižu (klienta karte neskaitās), tad aukla, pēc tavas izvēles pītā vai mono, tev pienākas un to vari dabūt jebkurā laikā, to jau ar veikala puikiem izrunāju, ja atlaides bija kātam vai spolei, tad nekā, bet šoreiz jūtu, ka ir pārdevēja vaina un aukla tev pienākas :)))), izdomā kuru gribi un brauc pakaļ uz Skandu ielu, ja kas, tad mans t. 29224086, labāk rakstīt Watsapā, jo telefonā svešus numurus varu arī nepacelt :)) * Distancēm spices no paša sākuma maksāja un maksā tagad 10 eiro, zinu, ka viens pārdevējs pašā sākumā vieglās spices tirgoja pa 5 eiro..., kļūda novērsta un spicēm tagad ir pareizā cena 10 eiro. * ar veikala puikiem izrunāju par atlaidēm un auklām, tur vairāk situācijas neizprašana bija nekā ļauna nodoma, tāpēc lamāties īsti nav pamata :) * nu paldies par Grabovska piekritēju :), bet Grabovskis un Salmo tomēr ir divas pilnīgi dažādas lietas :))), esmu vienkāršs algots darbinieks, tāpat kā visi citi veikalu darbinieki

Atbildēts: 13.maijs 2020, 09:11 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā cassady

Sveicinati, Normund! Sakiet, ludzu, vai tuvakaja laika Feeder Concept ir planoti kkadi jaunumi precu sortimenta? (Cepures, cimdi, kresli, makskeres utt.)

Paldies un veiksmi!!!

Atbild Normunds Grabovskis

cik es zinu, tad tikai krēsli, vasaras otrā pusē, fīdera krēsli, kuriem var uzlikt aprīkojumu, viss pārējais šī gada sortiments ir veikalos, Turnament spoles ir, "treniņtērpi" ir uz nākošo gadu jā, būs daudz jauna, bet jācopē ir tagad :)))

Atbildēts: 13.maijs 2020, 08:54 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Didzeeens

Sveiks, LJ Progress Spin 8 spole, cīnos ar to ka metiena laikā aukla kkur pieskaras spolei un uztin labus mezglus aptuveni pirmajos 10 vai 15 metros.

Pagājušo gad biju copē ar spoli 3 reizes un vainoju auklu, uztinu šogad LJ Basara 4x auklu 0.175 mm auklu un ir pilnīgi tas pats. Kas pie vainas? Pats kautko nepareiz daru?

Ļoti slikta sajūta kad iebrauc ezerā sāc mētāt ar čomu bet Tev ir jāčakarējas ar auklas mezglu atpīšanu vai griešanu nost un pārsiešanu, kamēt draugs mētā kā traks ar 5 gadus vecu lētāko Shimano spoli un smejas par mani.

Atbild Normunds Grabovskis

vari ievest spoli Salmo servisā ? iespējams, ka ir jāmaina spole, ja tas notiek iemetienā …, man arī ir Progres uz viena kāta, nav nekādu problēmu tev problēmas ir tieši metot vai cilpas uzmetās aiztaisot lociņu un sākot tīt auklu ? katrā gadījumā ja spoles vaina, tad kompensēsim i spoli i auklu, bet vajag redzēt kas ir kas raksti man uz normunds@salmo.lv

Atbildēts: 12.maijs 2020, 13:37 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā ilmars638

Sveiks meistars. Vai Diamond BOLOGNESE MEDIUM M 4m vēl parādīsies veikalos, vai tam modelim ir palicis tas kas palicis?

Atbild Normunds Grabovskis

4m nebūs gan vairāk, 5 un 6 ir daudz

Atbildēts: 12.maijs 2020, 13:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager