Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Atbildes

Jautā ribalov

Sveiks..

====

Vai vari lūdzu peteikt kādu labu foreļupi kurzemē vai vidzemē cēsu pakārtnē? ;)

Atbild Roberts Koļcovs

Varu. Šis ir mūžīgais jautājums un esmu izgājis pilno ciklu, rezultātā nevienam neiesaku ieteikt publiskajā telpā kādu no foreļupēm, jo tās ir copes vietas beigas jau nākošajā nedeļā. šeit nav vietas ne aizvainojumam ne pārmetumiem. Latvija ir maza, zivju vietas ir nekontrolētas, posts ir garantēts, ja tur ierodas bezkauņas, un tādu netrūkst. Rezumējot augšminēto aicinu visus makšķerniekus izturēties ar cieņu un godu pret copes vietām visur, jo īpaši ja Jūs neviens nekontrolē. Tas ir cēli un cilvēka cienīgi. Ne asakas vēlot Jūsu dekadents.

Atbildēts: 11.jūnijs 2012, 16:51 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā aigars_vanags

sveiks Robi es arii taka esmu nobriedis mm bet nesanak vai nav laika bet nav arii kas varetu pamaciit un ja vari tad cik komplekts varetu maksat ka iesaacejam iepriekss paldies

Atbild Roberts Koļcovs

sveiki, varu pamācīt, parādīt, bet no sirds iesaku sertificēto eksāmenu nolikušos instrruktorus(piem. egils, reinis, guntars) pie trešā jautājuma rašanās, jo viņi tomēr samērā akadēmiski un metodiski ir izkoduši šo ligu(mušiņmakšķerēšanas iemetiena tehniku). savukārt inventāru iegādāties ar padomu ir pieteicies Sikuts Jānis, visus šōs kungus var satikt internetā, instruktori plosās pa flyonly.lv, savukārt stikutam ir fishing.lv. Es pārstāvu ideoloģisko sektoru, kas definējams kā palaidējmehānisms un šobrīd saku AIZIET, ir sezona un ir resursi, vajag ēteru un apņemšanos. ne asakas. robis

Atbildēts: 3.jūnijs 2012, 11:35 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sancess

Sveiki.

Vai man pa 100Ls sanāktu MM komplekts priekš tādas upes kā,piemēram,Salacai un doma ķert lašus un sapalus?Vienkārši doma sākt nodarboties ar MM.

Vai nav kāda latviešu valodā filma kā iemest utt.

Atbild Roberts Koļcovs

Sanāk, labdien. Esmu veikalos, latviešu, redzējis komplektus iesācējiem. Vizuālu materiālu jau nevajag obligāti kautkādā valodā, izslēdz skaņu. Patreiz ir daudz iespēju skatīties iemetiena tehniku, teiksim youtube.

Atbildēts: 15.aprīlis 2012, 22:46 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā runcis64

sveiks, man jautajums vai mazajas upites var kautko ceret dabut uz musinas vai vel pagaidit dzidraku udeni ?

paldies jau ieprieks

:)

Atbild Roberts Koļcovs

Protams , ka vajag pēc iespējas vairāk atrasties pie ūdens, Tas Latvijā vēl ir iespējams. Udens dzidrums un līmenis ietekmē zivs atrašanās vietas, taču mani mušošanas novērojumi liecina par sekojošo, ja uz ūdens ir vērojama zivju aktivitāte, jebkāda, tad zivs ir aktīva un to var pacensties noķert, bet ja ūdens ir kluss un nekas nenotiek uz tā virsmas, man personīgi zūd ticība, lai gan ar teiksim čehu nimfu metodi, var gar grunti mēģināt piemānīt lokālās autoritātes.Priecīgas Lieldienas un ne asakas.

Atbildēts: 6.aprīlis 2012, 09:24 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā jupkisjogers

ES jau 3 mēnešus mēģinu noķert zivi savā'dīķī. kāpēc man nesanāk?

Atbild Roberts Koļcovs

Ja noķert gribi ar mušiņmakšķeri, tad jāsagaida ledus aiziešanu, lai gan zinu, ka eksperimentē arī ar mušām āliņģī. Ja nopietni, tad man pagāja kādi trīs gadi, līdz zivis sāka ķerties ne tikai maksas foreļdīķos. Sanāks!

Atbildēts: 31.marts 2012, 23:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā naninoi

Sveiki!

Jautājums droši vien stulbs,bet neko darīt.

Makšķernieku veikalā ieraudzīju nelielas mākslīgās mušiņas(cena 0.40ls).Pārdevējs apgalvoja,ka var likt pie parastas makškeres caurspīdīga pludiņa(burbuļa) ,ņemot sapali, ruduļi u.c.

Lūdzu komentāru!:) Paldies!

Atbild Roberts Koļcovs

PĀRDEVĒJIEM IR PILNĪGA TAISNĪBA. MUŠU VAR NOGĀDĀT LĪDZ PATĒRĒTĀJAM ARĪ AR PLUDIŅU, BOMBARDI, TIROLES NŪJIŅU UN CITIEM VĒRTĪGIEM RĪKIEM UN VEIDIEM. R.

Atbildēts: 23.marts 2012, 22:20 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Jautā slavik

Sveiki Roberts, gribu tevi pajautat, kur amata var tagad pamušiņot, konkreti interese upes posmi kur atljauts makskeret???

Ar cieņu slavik

Atbild Roberts Koļcovs

Centīšos ar viltību izraisīt kāda likumu gramatiska tulkotāja sašutuma pilnu komentāru, jo pats īsti nepētu izmaiņas,jaunumus makšķerēšanas noteikumos. Tātad man ir viedoklis, ka patreiz līdz 1maijam nav atļauts spiningot un mušot. Lūdzu komentējiet kāds, kas zin un ir paklausīgāks par mani, jo mani neattur likumi, ja vēlos pamētāt mušu, pietam nārstojošo līdaku un mežeņu vietās es to nedaru. Ir jau tā , ka pavasaris ir nārsta laiks, bet es vimbas neapskaužu pie Bauskas. roberts

Atbildēts: 23.marts 2012, 09:01 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Jautā jopciks

Sveiks!

Ir doma šogad sākt mušošanu un tādēļ gribas iegādāties attiecīgu iesācēja inventāru.

Ik pa laikam ss-ā un šeit parādās sludinājumi, kur tiek tirgoti mušošanas komplekti, bet pašlaik neko neatradu un sāku caurskatīt ebay plašumus.

Atradu šādus komplektus- http://www.ebay.de/itm/TOP-SET-FLIEGENRUTE-5-6-ROLLE-TRANSPORTROHR-SCHNUR-/400257854172?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelruten&hash=item5d313a2adc un http://www.ebay.de/itm/DAM-FORRESTER-FLY-FLIEGENFISCHEN-SET-5-6-FLIEGENRUTE-/200585117158?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelsets&hash=item2eb3cdfde6 un pat šādu- http://www.ebay.de/itm/Fliegenfischen-Fliegenrute-Fliegenrolle-Fliegenschnur-/140427775960?pt=DE_Sport_Angelsport_Angelruten&hash=item20b225cfd8

Pēc aprakstiem un bildēm spriežot ~kādas kvalitātes mantas tās ir un vai ir vērts tādas gādāt?

Paldies!

Atbild Roberts Koļcovs

SVEIKS. Man parocīgākais liekas DAM komplekts. pirmamkārtām 4 daļas. Tas ir ērtāks gan transportējot, gan ieziemojot nemētājas kautkur šķūnī, jo var turēt pie gultas. cena ir laba, jo komplekts ir pilns, par atsevišķām detaļām var spriest bez gala, bet ja komplekts būs Tavs, tad pieredze, kas arī būs Tava ir neaizstājama ar ekspertu viedokliem, jo pats sapratīsi, ko vēlies turpmāk labāku vai citādāku. Kāts liekas ļoti labs pa to cenu, klasika, labi ka nav lietots. roberts

Atbildēts: 24.februāris 2012, 11:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā davidsonsd

sumināts meistar.jautājums sekojošs-cik liela atšķirība praktiskajā copē ir mušojot ar rūpnieciski ražotiem koniskajiem līderiem un paša sietajiem?

Atbild Roberts Koļcovs

Sveiki, sveiki! Atšķirība ir, vai liela, skatoties ko mēra un kas blakus stāv. Tātad, ja bieži copē, tad pašu sietam ir pozitīvs, jo esi liels praktiķis, un katrai vietai paredzi savi pavadas garumu, resnumu, tātad kombinē un dizainē. Tev ir visa resnuma monofilās auklas, no kurām tiek sasietas pavadas ar šo konisko raksturu. Ja copē reti, tad jārēķinās ar to, ka ja tev ir visu diametru auklas, tu viņas neiztērē sezonas laikā, bet nākamo gadu vari zaudēt auklas izturību, tad labāk ir pirkt jaunu jau gatavu(mazliet dārgāku). Bet ir vēl trešais variants, ko lietoju arī es. Nopērku konisko pavadu 9 pēdas resnāko(0)(runāju par standarta 5 klases komplektu), tad atkarībā no apstākļiem sienu galā tievāku auklu. turpmāk cenšos copēt, lai nemetas mezgli, un tā ir tīra iemetiena tehnika, un katru jaunu copi sienu jaunu auklu galā. Šajā gadījumā man vajag tikai tievos diametrus auklas priekš pavadiņas gala, ko pērku katru sezonu svaigus, ieteicams tieši tam domātus, jo tas ir vājākais posms starp mani un laimi, ko Tev arī novēlu. R P.S. rūpnieciskai koniskajai pavadai nav mezgli, un ja daudz zāles, tad zāle ķeras mezglos, nav forši.

Atbildēts: 20.janvāris 2012, 10:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā sniedzinsh10

Sveiki, vai nezināt kur varētu pasūtiit vai nopirkt gumijas laivas apaksējo papildus pārklājumu laivai fishman 350 (318x152cm)? anggliski laikam saucās - Sevylor boat boot. http://www.youtube.com/watch?v=josbH8GcPtA&feature=related

Atbild Roberts Koļcovs

Nav konkrētas atbildes. R

Atbildēts: 18.janvāris 2012, 10:31 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager