Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā Dagins

Čau,

Vai vari ieteikt kādu veikalu, kur iegādāties "mušu sakabes"?

Parastajās makšķerlietu bodēs tādu diemžēl nav. Vēlos izmantot gan ziemā asaru bļitku makšķerei, gan arī Micro Jigam vasarā.

Paldies,

Makšķernieks no Pārdaugavas:)

Kas , tavuprāt , ir MUšU SAKABES. Es lietoju līdaku mušošanai OWNER sakabes, kas nav atveramas, bet āķa acs tiek uzvērta uz tās. priekšrocības ir tajā, ka pie asajiem iemetieniem, karabīne nevar atsprādzēties. Savukārt virpulīši karabīnei ir pakļauti spēcīgam slodzēm, un tādēļ, karabīni vajadzētu bez virpulīša. Tādu vai nu jāloca pašam, vai jāgaida ražotāju iniciatīva. Ar virpulīti nopērkama ir Salmo veikalā, teiksim Daugavgrīvas ielā. Lai izdodas! R

Atbildēts: 25.novembris 2013, 17:03 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Labrīt
Es biju domājis tā saucamo no-knot fast-snap, pievienoju linku (ja ir laiks aplūkot), skat Micro Jig sadaļu:
http://luckyjohn.info/en/catalog/products/pro-series/leaders-pro-series/

Paldies.
26.11.13
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager