Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā artursg2002

Sveiki!

Man ir privātdīķis kurā ir foreles un kas man butu jaizmanto lai tās noķertu jo ar pludiņu sanāk ļoti reti .Zinu ka dīķī ir foreles jo tās lēkā ka pametu barību.Tatad gribu zināt kas par ēsmu/vobleri man jaizmanto

Sveiki. Esmu privātā dīķī, kur foreles ir pieradušas pie konkrētas barības, sējis mušu, kas kopē barības granulu. Tas padarīja copi par neinteresantu, toties produktīvu līdz apkaunojumam, tateikt pietrūka intrigas. Ar vobleri Tu izsitīsi acis forelēm, ja atstāsi āķus kā ir, tad jāliek ir vieninieks āķis trīnieka vietās. Vēl pastāv versija ar bombardi piedāvāt āķi, kuram piesieta granula, teiksim ar ventiļa gumiju. Lai sokas komunikācija ar dīķa pamatiedzīvotājiem. R.K.

Atbildēts: 30.jūlijs 2016, 12:06 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager