Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā kakawolly

sweicināts ,vēlējos pajautāt kāds kāts būtu piemerotākajs uz lidakām :) es domaju ar 8#9FT komplektiņu varētu strādāt ,Grībetu sakomplektet kamer sezona nau sākusies :)Paldies jau iepriekš:)

Sveiks! Ļoti precīzi, grūti ko iebilst. 7 klase būs par vieglu, ja ir lielākas mušas. Svarīga vienība ir aukla. Pašam man ir smaga peldoša galva, kas ir rezultāts dažādām versijām, kas bija iepriekš. Kopumā ir grūti nosaukt procesu par mušiņmakšķerēšanu ( ja uztveram stereotipiski) , bet priekšrocības ir ja tās spēj izmantot. Kāta izvēle vistiešāk ir saistīta ar budžetu, tikai pēc tam ar personīgo raksturu. Manuprāt līdaku ķeršanai svarīgi būtu arī kāta stiprums pret traumatiskām darbībām, jo zivs ir stipra, gadās arī liela, muša ir ar lielu āķi, zāles, pavasars, kad piemirstas iemaņas, runāju par to, ka veids ir samērā brutāls. Bet tas, ka varam lēnām vadīt mušu starp vecajiem niedru kātiem(ir atsitējs) un tiešām ar lielām pauzēm, ir pilnīga mušas prieksrocība, kas līdakai gandrīz neatstāj variantus. Lai izdodas un lai līdakām labs nārsts, par ko nevajadzētu aizmirst. R.

Atbildēts: 19.marts 2015, 10:55 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
7 klase būs akurāt priekš līdakas. Advansēti mušotāji sen sien mušas no ūdensatgrūdošiem materiāliem, kuras principā neuzsūc ūdeni! Līdz ar tonav problēmu iemetienā. Tāpat piegriež auklu un uztaisa atbilstošu setapu. Painteresējies flyonly.lv Tur ir Zigurds Kozlovs. Manuprāt, pieredzes bagātākais līdaku mušotājs. Viņš Lubānā ķer ar 5-6klasi metrīgas līdakas. Vēl Mikus ir zinošs.
20.03.15
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager