Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā zebis

Sveiki. Tāds muļķīgs jautājums, kā jau iesācējam. Vai flurokarbona auklu var lietot pavadiņai strādājot ar sauso mušu??

Sveiks! Fluorakarbons ir labs, jo skaitās neredzams. Tas grimst , līdz ar to, nav pamanāms arī uz ūdens virsmas. Lietot var, taču tas ir stīvs, ciets, mezglos nenoturīgāks, pie līdzīga diametra monofilai auklai, tātad jāņem būs resnāks diametrs, kas būs vēl cietāks. Mans ieteikums ir lietot monofilo auklu, kas ir noturīga mezglos un pret abrazīvu ietekmi. Slodzes pavadiņai ir nopietnas, ja vēl zinām, ka esam iesācēji, un arī bez vējaina laika veidojas mezgli. Auklai jābūt svaigai. Lai sokas, un atceramies, ka pavadiņa nemitīgi jāpārbauda, jo nav lieta sezonai, bet stundai, maksimums dienai. R.K.

Atbildēts: 24.aprīlis 2015, 10:45 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Frog Hair ir tāds Stiff butt pavadiņu materiāls, kurš šito izceļ, ka esot izturīgāks abrazīvi. Bet godīgi sakot, es nespēju izdomāt situāciju, kurā tas pārbaudītos, vai tiešām, un kā tas atmaksātos, jo kā jau RK atzīmēja, pavadiņa ir dienai, un Latvija nemaz tik akmeņaina nav, ne?
12.06.15
 
"Mans ieteikums ir lietot monofilo auklu, kas ir noturīga mezglos un pret abrazīvu ietekmi." Pirmajam apgalvojumam piekrītu, bet otrajam, par abrazīvo ietekmi,negribu piekrist!
24.04.15
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager