Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā Fedgars

Sveiks Robert K.

Diemžēl manā redzeslokā nav neviena mušiņmakšķernieka, meklēju iedvesmu youtube un sasāpējušos jautājumus esmu spiests uzdot Tev :)

Notika ķeza ar kātu, tagad meklēju jaunu..

Pārpalikušais inventārs spole Okuma Airframe Af 4/6

Uztīta aukla Rio Fly Lines Nymph Fly line WF6F (varbūt nedaudz varētu pakomentēt šo auklu, man viņa kaut kā negribēja lidot, bet varbūt tur mana kokainā roka vainīga :) ) -

Tad tas sasāpējušais jautājums kādu kātu piestiķēt klāt lai mušas atkal lidotu, cik saprotu 9ft

Vēletos divdaļīgu protams iesācēja cenā :)

Paldies!

Sveiks! Esam ļoti līdzīgās situācijās. Nez kas mani pagrūda, tomēr laikam cena, nopirkt nimfošanai paredzētu auklu, nomocījos konkrēti, izmantojot to copējot parastajā ne nimfošanas režīmā, un šobrīd cenšos šo periodu aizmirst. Auklas ģeometrija (smags auklas gals) nav paredzēta normāla iemetiena tehnikai un mušas prezentācijai, tas arī viss. Nopērc klasisku WF auklu(RIO ir labs), un baudi savu attīstību saiknē ar dabu. Par kātu. Ja esi jau laiku ņēmies ar auklas organizēšanu copes nolūkos, tad apmēram saproti un zini savas nepieciešamības( ātrs kāts vai paraboliskāks), 5klases 9 pēdas kāts ir universāls lielums, un Tev var būt vairāki kāti, šādiem gadījumiem kā šis, kad sezonas vidū ir negadījums. Es ieteiktu pirkt kātu, kuram ir iespēja pie nelaimes gadījuma pasūtīt kāta daļu, kas cietusi. Tātad ērti būtu ražotāja pērstāvja klātbūtne. Tātad iesaku aiziet uz veikalu, kas tirgo mušas kātus,( tādu Latvijānav daudz) pataustīt, parunāt, tad pieņemt lēmumu. Ar lielajiem ražotājiem, kā VISION, SAGE, LOOP, utt nevajadzētu būt problēmas, tiem ir arī cenu segmenti dažādiem makiem. Par daļām, man pašam ir tikai viens divdaļīgs kāts, līdakām, un es šo vienību uzskatu par traucējošu transportējot, lai gan tas iespējams ir stiprāks , bet 5 klases kāts parocīgāks , manuprāt , ir 4 daļīgs un tubusā. ne asakas un lai perspektīvas...! ar cieņu R.K.

Atbildēts: 3.jūlijs 2015, 12:19 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Man šo auklu iedeva kā iesācējam (jo bija pēdējā un protams ne pati lētākā) Jau pašā sākumā radās aizdomas, ka kaut kas nelido un nemetās kā vajag.. Tā nu es mocījos ar viņu sāpošiem pleciem kamēr salauzu kāta spicīti :) Par laimi entuziasms nepazuda..

Vienmēr prieks lasīt tavas atbildes. Bieži mušoju Lielupē pirms Mežotnes, ja gadījumā uzskriešu Tev virsū tad viskija pudele (pilna :D ) Tev no manis :) Paldies!
03.07.15
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager