Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā K-Team

Sveiks, vēlos jautāt par Sapaļiem!

Esmu izvilcis 5 sapaļus pa kādiem 3 mēnešiem! Bet tgt viņi riņķo ap baļķi un neko nedara! Kā lai viņus izvelku!? Izņemot mušiņmakšķerēšanu!

Pamēģini saķert sienāžus, nodari tiem pāri, pirms tam atvainojies, un palaid pa straumi, lai sapali redz. Tad izdomā veidu, kā bez pludiem un svariem atkārtot sienāža peldējumu, bet jau ar āķi. Tagad, kad sapals rokā, atceries, ka sapals aug lēnām, mazie ir ļoti asakaini, neņem tos bez vajadzības, un nākamgad tie būs turpat ap šo laiku! Lai izdodas, jo tas ir jau sarunāts! R.K.

Atbildēts: 6.jūlijs 2015, 10:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager