Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā ajdz50

Labdien Robert.Pēc nedēļas man ir iespēja doties makšķerēšanas tūrē uz Zviedriju .Netālu no Storuman ir tāds miestiņš Sorsele.Iespējamās zivis līdaka,asaris,forele,sīga.Par pirmajām divām itkā viss skaidrs, bet ko iesākt ar forelēm un sīgām nezinu.Domājams kā ūdenstilpnes varētu būt gan upes gan ezeri.Man pieejams gan tikai spiningošanai aprīkojums.Ko Tu ieteiktu ,kādu testu kātus tur vajadzētu,kādu garumu,kādas auklas,un protams kādus vizuļus?

Vai forelēm nav liegums? Gadus atpakaļ biju Ammarnas , kas ir vairāk kalnos, bet turpat un atceros, ka augusta pēdējās dienās beidzās foreļu cope un sākās pirmsnārsta liegums. Par pārējām zivīm viss būs labi, auksti gan būs, bet ganjau, atceries, ka mazos roterīšus un mazus voblerīšus, vai gumijas, asaris novērtēs, bet iespējama ir arī alata, kas man šķiet vērā ņemama mērķa zivs. Tātad viens kāts ir garš un viegls mazajiem svariem, un viens jaudīgs līdaku kāts. Alatai , sīgai ezerā garajam kātam vajadzētu bombardi, un nedaudz grimstošas mušas. 14 un 16 izmēra Red tag, piemēram. Lai sokas un trofeju ik dienu, cope šajā reģionā ir lieliska. R.

Atbildēts: 6.septembris 2015, 21:51 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager