Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā cirka

Sveiks!

Jau divus gadus mēģinu saņemties un pamēģināt mušu. Beidzot laika būšu nobriedis.

Jautājums sekojošs - vēlos iegādāties iesācēja komplektu 5/6 klases. Doma to darīt aliexpress aptuveni par 60 eiro par pilnu komplektu. Vai tomēr labāk meklēt mūsu veikalos? Pāršķirstot mūsu interneta veikalu piedāvājumus sanāk uz pusi dārgāk. Vēlos saprast vai ir priekš manis un aogreidoties var vienmēr...

Sweiks! Ir zināmi vairāki varianti, kā uzsākt lietot mušiņmakšķeri. Var tā kā Tu esi pieņēmis, nopērc lētu jebko, un sāc darīt. Šis jebkas var izrādīties ļoti piemērots, vienīgi es nenemtu nepazīstamu komplektu iesācējiem, bet kādu no lielo ražotāju komplektiem, cerībā uz kvalitāti un prestižu pat šādai precei. Savulaik es nepažēloju naudu labai spolei, un vēl joprojām tā man kalpo, jo spole var tikt lietota visu mūžu, par kātiem ir daudz stāstu, un jāatceras, ka ja lētais kāts salūzīs, tas ir pagalam, ja kāts , kam ir garantijas, salūzt, ir pieejamas detaļas, līdz ar to dārgākas klases kāti ir atjaunojami pēc traumām. Pirmais kāts daudz cietīs, tāpēc neliec akcentu uz dārgu kātu, bet par spoli var domāt, jo tas iedvesmo, kad turi rokās teiksim leģendāru spoli. Lai sokas, cenu kategorijā līdz 100 eur ir pieejami pieņemami komplekti arī mūsu veikalos. R.K.

Atbildēts: 11.jūlijs 2017, 13:56 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Paldies par atbildi!
Pārlasot Tevis rakstīto radās jautājums - varbūt vari nosaukt pāris lielās firmas, kuru ražojumus būtu vērts aplūkot.
Runājot par mušu siešanu - par inventāru un tā pielietojumu viss it kā ir skaidrs, vienīgi jautājumus rada diegs. Tas ir speciāli mušu siešanai paredzēts? Par pārējiem materiāliem runājot saprotu ka robežu nav.
12.07.17
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager