Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā zemniex

Sveiks. Esmu noskaiijis divus kaatus:

1. ORVIS Clearwater 10ft #7 lloti piesaista ssii kaata 25 gadu garantija un atsauksmes no aarzemju forumiem ir lloti labas.

2. VISION ONKI 10ft #7 piesaista ssii kaata izakats(kraasa) un atsauksmes arii lloti labas, bet ir cietaaks par ORVIS.

Nezinu vietu kur vareetu paturet rokaas un paarbaudiit kurss no kaatiem buutu iistais. Varbuut jums kaadreiz ir bijusi iespeeja lietot vismaz kaadu no kaatiem.

Paldies jau iepriekss.

Sweiks. Man personīgi nav pieredzes ar konkrētajiem kātiem. Taču šogad izbaudīju mūža garantijas priekšrocības saviem diviem favorītiem Sage XP kātam, un Z-axis blankam(pats uzsēju kātu). Ar visu Donaldu, Amerika turēja vārdu, un man jau mēneša laikā tika novērstas manas idiotiskās rīcības sekas. Kātu detaļas ir atkal ierindā. Tātad garantija ir no svara. Par konkrētajiem kātiem, ja neesam taustījuši, vajag respektēt forumu atziņas, un to, kam kātu esi paredzējis. Cietāki kāti ir ātrāki, un ar mūsdienu auklu dažādību labi komplektējas. Man shkiet Nr.1. R.K. ar cieņu

Atbildēts: 3.novembris 2018, 09:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager