Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā Diddy291

Sveiki. Man ir jautājums vai 4 daļīgu 9 klase 9 ft gara kāta izvēle ir laba priekš Mūsas , Mēmele un Lielupes? Es vairāk esmu uz līdaku copi. Pirku Zviedrijā gatavu komplektu un vēl 3 mušas papildus no xxlsports

Sweiks! Skaitļi rāda, ka viss ir absolūti ideāli. Līdaku copei svarīgi būtu, kāda izmēra mušas Tu lietosi. Ar 9 klasi, kombinācijā ar piemērotu auklu, var operēt ar lielum lielām. Mans favorīts ir 7klases kāts, bet mušas ir nelielas. Lielākām ir 8-9, klase, bet tur jau sākas tāda fiziska vingrošana, ko vairāku dienu copē jūt fiziski. Pamatatbilde ir iespējama, pēc praktiskas copes pieminētajās upēs, bet man kautkas liek domāt, ka viss ir vairāk kā Labi. R.K.

Atbildēts: 3.novembris 2018, 09:19 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager