Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā peteris989

Sveiks. Nebiju slinks, izlasīju visu tavu jautājumu/atbilžu sadaļu, ar mērķi rast atbildi uz savu jautājumu saistībā ar forelēm,lai neapgrutinatu ekspertu ar jautajumu, diemžēl neatradu, bet neskatoties uz to, uzzināju ļoti daudz ko jaunu. Labas, izsmeļošas atbildes...

Aktīvi spiningoju foreles un sapalus Dienvidu Kurzemē, jau gadus 3, izpīpajis jau esmu inventāru un zivs uzvedību, ēšanas paradumus, vidējā izmera upēs un upītēs. Lai paplašinātu savu zināšanas un prasmes, plānoju šogad pārslēgties uz vēl mazākām upītēm, strautiņiem. Tātad cik perspektīvas copei, zivju ziņā ir mazās upītes pavasarī, kuras pavasara/vasaras sākumā periodā vēl ir apcopējamas, straujas, likumotas, bet jau vasaras vidū, sausumā, pārvēršas par knapi tekošās ūdens straumīti starp mazām peļķītem ar stāvošu uz vietas udeni? Vai vari ieteikt kādu linku, grāmatu vai tamlīdzīgi par foreļu dzīves veidu, uzvedību mazajās upēs, kur smelties zināšanas?

Paldies jau iepriekš...

Sweiks. Tas vien , ka esmu sanemis Tavu jautājumu, pēc lasītā, liecina, ka esi pilns intereses. Internets arī ir tas resurss, kur meklēt detalizētas atbildes Taviem vispārīgajiem jautājumiempar pašu copi un par grāmatām. Sāc ar flyonly.lv un Jāņa Stikuta fishing.lv, tas būs latviskais resurss, tālāk jau atkarīgs no paša un valodu prasmēm. Lai izdodas un sokas. R.K.

Atbildēts: 11.februāris 2020, 11:52 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager