Roberts Koļcovs

Roberts Koļcovs

Pēc profesijas ir mākslinieks. Mušiņmakšķeri Roberts ir izvēlējies galvenokārt kā iespēju nodoties sevis meditatīvai pilnveidošanai. Nelokāms “ķer un atlaid” principa piekritējs. Savā nodarbē par vērtīgāko uzskata gadiem noslīpēto pieredzi gan mušu siešanā, gan kātu izgatavošanā, gan arī zivju un citu būtņu pētniecībā un novērošanā. Pēc dabas impulsīvs, bieži aizmirst piedzīvotās nepatikšanas. Ir lietas, ko uzskata par jaunatklājumu, nerespektējot visiem sen zināmo. Visbiežāk Roberts ir sastopams Lielupes un Abavas krastos un, vismaz reizi gadā, pie kādas no skandināvijas ziemeļu foreļupes.

Jautā LiidaksG

Sveiki, atkal es. Biju aizbraucis uz āraišu ezeru. Nū viena karpiņa nāaca arāa bēt par mazu āaķis bija. Nū kkur ap 5 kg bija.Un labākais ir tas ka man ir 12 Gadi un gandrīz jau 5 kg Karpa.

sveiks. nu tagad tu beidzot saproti, ko tie veči var dirnēt ūdens malā, dienām. pēc apm 20 gadiem ievērosi, ka ūdens tuvums sakārto tramīgo prātu, un ka no šīs nodarbes uz pasaules ir vairāk labuma, kā nepatikšanas. lai izdodas un ieraksti cietajā diskā par āķi, neaizmirsti arī, ka auklai jātur mezglos, tad kāts , spole un tikai tad tu, sākumā vēl visam ir veiksme, ko arī tev novēlu. roberts

Atbildēts: 17.augusts 2012, 09:14 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Ir tads FF instruktors Egils C. kura macīšanas iespējas ir atrunājamas. Mums vismaz , bija tāda vasaras vienošanās ar E.
02.12.12
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager