Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Atbildes

Jautā Rein

Domāju, ka Yamaga. Bija tieši stūrī pie foreļu tēmas. 230e lkm bija cena..

Atbild Mārtiņš Babris

Jā, tad Yamaga Blanks Blue Current BLC-68II. Pēc cenas spriežot tas bija modelis par ko runājām

Atbildēts: 8.oktobris 2019, 16:27 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Toms97

Sveiks!

Vai vari kaut ko nokomentēt par LJ Progress POWERJIG 80? Varbūt ir alternatīvas tajā cenu kategorijā un testā?

Paldies!

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Konkrēti par šo modeli nevarēšu neko komentēt. Apskatījos ka tests ir līdz 80 gramiem, turklāt spiningi ir gari. Attiecīgi smagākam džigam un dropam labi derēs. Kā līdzīgus varu piedāvāt X1 802ExH, kurš gan būs dārgāks, bet ar labu un jaudīgu blanku.

Atbildēts: 7.oktobris 2019, 15:30 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā stonedrider

Labdien!

Ir tā, ka ar džigu nodarbojos nesen un pamanīju, ka copējot Babītē nekad nevaru "sajust" kad maneklis sasniedz apakšu. Kāts nespēlē. Tiesa, copes ir un pat dažreiz izvilku. Citos ūdenstilpnes tā nav. Vai es kaut-ko daru nepareizi, vai tā ir Babītes īpatnība?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Lai sajustu to ka māneklis nolaižas uz grunts, vajag cietu grunti. Babīte ir sekls, zāļains ezers, kuram uz grunts ir ļoti biezs dūņu slānis. Pašā Babītes ezerā es vispār nedžigoju, jo tam vienkārši nav jēgas.

Atbildēts: 7.oktobris 2019, 10:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Mirbahs

Sveiks! Vai vari ko pastāstīt par Zetrix, precīzāk par Azura modeļiem, vai pašam ir bijusi kāda pieredze ar šīs firmas katiem?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Laiciņu atpakaļ biju pamēģinājis Azura AZS-802MH. Ar šo džigoju, un priekš savas cenas likās labs. Esmu mēģinājis dažādus Zetrix zīmola spiningus, neko sliktu par tiem nevaru teikt.

Atbildēts: 7.oktobris 2019, 10:57 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Rein

Sveiks! Vēlējos uzjautāt par foreļu kātiņu. Tikāmies Ķīpsalā outdoor izstādes laikā, man ilgi un dikti stāstīji par vienu feinu UL spiningu sēriju, nosaukumu pierakstīju, bet nozaudēju. Cipars bija 200-300€, bodi neatceros. Iespējams jig.lv.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Ja godīgi tagad man pat grūti atminēties par ko bija runa. Varbūt vismaz zīmolu atceries? Favorite, Yamaga Blanks vai kāds cits?

Atbildēts: 7.oktobris 2019, 10:55 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā citizen

Sveiks Mārtiņ!

Ko tu labāk ieteiktu vieglā džiga (pa retam dropshota) copei Ventā, no laivas.

Esmu noskatījos divus variantus;

1. Team Salmo Tioga tsti4-732mf 1-8g

2. Blue Bird BB-762UL-T 1,5-8g

Varbūt vari piedāvāt citu kātu šajā cenu kategorijā.

Un kādu spoli ieteiktu atbilstoši kātam, budžetā ap 100€.

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Par Tioga neko daudz komentēt nevarēšu. Ja runa ir par vieglo džigu, tad es drīzāk skatītos spiningu ar testu 10-14gr robežās, piemēram, Blue Bird BB-792L-T līdz 10 gramiem, bet ar to var darboties līdz 12 gramiem noteikti. Spoles - Shimano NASCI vai Daiwa Exceler LT. Par cik darbosies ar viegliem gramiem, es paliktu pie 2500. izmēra.

Atbildēts: 7.oktobris 2019, 10:55 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Un ja pērk mūzikas veikalā stīgu priekš pavadām vai tas ir izdevīgi?

Atbild Mārtiņš Babris

Uz šo man grūti atbildēt, nekad neesmu pircis :)

Atbildēts: 1.oktobris 2019, 14:03 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā 8Edgars6

Sveiks.

Vai jūs ziniet kur var nopirkt labu stīgu pavadiņu izgatavošanai?

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks Pavadas es pamatā lietoju no sienamā titāna Knot2Kinky. Ja runājam tieši par tā saucamajām stīgām, tad var izmantot nerūsējošā tērauda stiepli, vai arī iegādāties jau gatavas veikalā. Vēl var sūtīt no Krievijas pašu materiālu, lai pats tad izgatavotu pavadas

Atbildēts: 1.oktobris 2019, 14:03 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā krko

Labdien!

Iespējams jau ka šāds jautājums ir bijis, bet... man patīk spiningot ar pīto auklu, bet arī patīk ar rotiņu spiningot. Tad jautājums būs šāds, vai ir kādi rīki (karabīnes) vai kas līdzīgs, ko izmantot lai rotiņš negrieztu līdzi pīto auklu? Nu vismaz mazāk lai grieztos līdzi aukla rotiņam. Domāju vai lieki griezuļi nevājinās visu sistēmu?

Paldies

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiki Pirmkārt ir svarīgi lai spolei būtu labs auklas uzklājēj rullītis, jo šis rullītis, tinot auklu iekšā, palīdz auklai atvērpties. Es rotiņiem priekšā lieku dubulto griezuli, tādi kā Owner Crane Swivel. Tāpat pirms nākošā metiena var nedaudz paturēt rotiņu gaisā, lai aukla atvērpjas.

Atbildēts: 1.oktobris 2019, 14:01 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā gric

Sveiki, Meistar! Iesaki lūdzu kātu+spoli budžetā ap 150EUR, priekš 130mm(+?) vobleriem un puslielajām gumijām 15-20mm. domāju testā ap

15-50gr

Atbild Mārtiņš Babris

Sveiks X1 802H ar testu līdz 50 gramiem, bet kurš pieļauj nelielu pārslodzi, būtu labs gumijām. Tiesa tvičam viņš varētu būt nedaudz par garu. Attiecīgi būtu labi saprast, ar kādiem mānekļiem vairāk plāno darboties. Ja ar vobleriem, tad 762H būtu labāks, bet tam tests ir līdz aptuveni 40 gramiem.

Atbildēts: 26.septembris 2019, 09:49 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager