Salmo tirgo motili pa 60 ls. Pagājušajā reizē nopirku zooveikalā pa 45 ls. Ņemot vērā, ka veikalā parādās tieši tad pat kad Salmo veikalā, aizdomas, ka piegādātājs viens un tas pats. Kur rodas cenas atšķirība?
Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.
Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:
Salmo tirgo motili pa 60 ls. Pagājušajā reizē nopirku zooveikalā pa 45 ls. Ņemot vērā, ka veikalā parādās tieši tad pat kad Salmo veikalā, aizdomas, ka piegādātājs viens un tas pats. Kur rodas cenas atšķirība?
Salmo ziemas sezonā motili tirgo pa 50 latiem kilogramā, jo tam nedaudz nokrīt vairum cena, Salmo visas ēsmas un visu citu preci iepērk tikai oficiāli, tātad arī motili, līdz ar to pie motiļu vairumcenas automātiski pieskaitās PVN, kas , kā tu zini, sastāda 1\5 daļu cenas, tā arī tās starpības rodās, pieļauju, ka kaut kur kontrabandas motili tirgo vēl lētāk, arī es sev sacensībām, kad uz visiem sportistiem vajag 50-70 kilogramus motiļa, cenšos nopirkt pēc iespējas lētāk, bet ikdienā arī pats pērku tārpus veikalā
Vasals!Iepirkos šo to ziemai.Apskatīju aukliņas.Nopirku 0.12 ar testu 1.6 kg.Bija 0.10 ar testu 2.0 kg.Nodomāju,ka tā tievākā,varbūt man kā svētdienas copmanim,baigi piņķēsies.Cik vispār tie testi atbilst patiesībai?
es jau sen vairs neskatos uz to, kas rakstīts uz auklas iepakojuma, jo ļoti daudzi tirgotāji atklāti melo, sevišķi jau Poļu un Itāļu, nerakstīts labais tonis skaitās, ja uz auklas iepakojuma norādītais tests ir līdz 10% lielāks, kā patiesībā
No savas puses varu teikt, ka brīnumu nav, pasaulē nav super auklu, jo pasaulē vispār ir mazāk par 10 rūpnīcām, kur ražo auklu, pērējie tikai pērk izejvielas un tirgo, es pats no tievajām lietoju Japānā ražoto Salmo Grand Ice Magic, laba, ļoti laba aukla, tiek ražota vienā no lielākajām Japānas rūpnīcām.
sweiki,gatavojos uz ziemas copi-Engures ezera,gribētu uzzinat kadu bļitku vajag ,vai mormišku..
Engure ir seklais ezers, tur ideāli strādā mazas bļitkiņas, 3-4 cm garas, vieglas planējošas bļitkiņas, man tur ļoti labi strādā zeltītā un sudrabotā Salmo 1 bļitkiņa, šogad tās ir arī ar ielodēto āķīti. No mormiškām ideāls lielums ir 3-3,5 mm mazas mormišķiņas, tikai skaties, lai nav pārāk maziņš un pārāk mīksts āķītis, jo asari Engurē ir smuki un uz maza āķīša viņi var neuzsēsties
pasaki plzz kas butu labaks poperi vai vobleri
rotini vai supini
lai kā arī tev gribētos, nav viennozīmīgas atbildes uz tavu jautājumu, katrs māneklis strādā sav'ādāk, man personīgi ļoti patīk rotiņi, bet ir reizes, kad jāliek šūpiņi vai gumija, ar katru mānekli vajag iemācīties spēlēt, jā jā, tieši spēlēt, jo tikai iemest un vilkt ir viens, līdaku ir jākacina, jāuzspēlē.
Mans padoms ir sākt no viena gala, sāc ar šūpiņiem, atkod tos, tad varēsi ķerties pie nākošā mānekļu veida
Šim katam varu atļauties summu līdz 50LS
atgādini par ko ir runa
Sveiki, meistar!
Kādi ir vislabākie apstākļi spininga glabāšanai ziemā
(temperatūra, mitrums u.c.) un kā ieziemot spoli?
Paldies jau iepriekš!
tev nepatiks mana atbilde, es pats neko speciāli neieziemoju, copes inventārs man stāv garāžā, rudeni ielieku katā un pavasarī izņemu.......
Sveiks!pagājušo 4dien Cēsis biji un es Jums iedevu spiningu.....gribeju apjautaties,ka tur ir ar to lietu....varēs kaut ko sameistarot vai ne?
kātiņš jau ir Cēsīs, spice maksā 6 lati
Sveiks!Gribu jautāt-kādā Tavā publikācijā Tu minēji Varivas āķu sēriju,kas labi ir piemērota fīderim.Vai nevari to nosaukt un vai tie ir pie jums veicī?
Paldies un ne asakas!
Varivas āķi tiešām ir ļoti labi, tie par kuriem esmu sajūsmā pat reiz ir Deglava ielas un Juglas centra Salmo veikalos, no galvas modeli neatceros, ja atcerēšos, tad rīt darbā apskatīšos
Sveiks.Vai salmo ice telerod 80 kātiņš, multiplikatora spolīte un berkley fire line micro ice crystal 0,04 aukla ir piemēroti asaru žibulēšanai ar 3cm garām šķērsbļitkām, salmo ziemas voblerīšiem un vertikālajiem vizulīšiem.Ja nē, tad ko Tu man ieteiktu? Paldies.
es tomēr neieteiktu likt asaru copei pīto auklu, uzliec 0.14mm monofilo un nekāds aukstums netraucēs, pītā aukla, jebkura, lielākā aukstumā sasals, speciālas ziemas pītās auklas nav, daži gan raksta, ka tā ir ziemas aukla, bet tas ir tikai reklāmas triks, jebkura pītā ir laba līdz -5 grādiem, pielielākiem mīnusiem tā sasalst
Cer,ka neesmu vēl apnicis ar saviem jautājumiem:)! līnim un karūsai labāk tomēr ir ņemt vidēji cietu makšķeri ar pastiprinātajiem riņķiem, jo cope pamatā ir pa zālēm un bieži vien zivs izvilkšana ir jāforsē, tātad kalsiskā teleskopiskā makšķere ar testu 5-20 gramiem.Tā tu atbildēji uz manu iepriekšējo jautājumu!Es te mazliet paokšķerējos pa netu un atradu pāris kātus,kas varētu atbilst tavam aprakstam-Jaxon charisma bolognese,Jaxon favourite bolognes,Jaxon perseus bolognese un Mikado temptation bolognese!!!!!!!Kurš tomēr būtu vislabāk atbilstošs līņu makšķerēšanai????Paldies!
nepārzinu šo poļu firmu sortimentu tik labi, lai neredzot kātu varētu kaut ko ieteikt, vispirms jau jāsaprot kādās naudās gribi iekļauties, pēc pāris stundām aizbraucu uz Maskavu, būšu atpakaļ ceturdien, tad arī atbildēšu