Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin

Atbildes

Jautā KaiminshLV

Sveiks , Normund!

Vai vari ieteikt Salmo spoli līdz 50 naudām spiningam?

Atbild Normunds Grabovskis

kādiem mēŗķiem, ir labas spoles i pludam i fīderim i spiningam, pats lietoju un zinu kas "lācītim vēderā", noteikti varam kaut ko piemeklēt, tikai jāsaprot kādai copei

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 17:12 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā EdgarsPriede

Sveiks, Normund.

Nesen vienā raidījumā stāstīji, ka gaidāmi jaunumi salmo fīderos. Vari ko sīkāk pastāstīt?

Atbild Normunds Grabovskis

jaunumu daudz, tieši vidējā cenu segmentā, gan Diamond, gan Elite sērijās, būs jauna Distance 80-420 arī FC kātos, būs reāli laba lētā gala, ap 40 plauktā, fīdera spole, kuras paraugu veselu sezonu mēģināju salauzt un tā arī neizdevās :))), labas "ceptās" pītās auklas uz pusi lētākas, kā tagad pītās, vēl daži mēneši un tas viss būs klāt

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 17:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā Guntars777

Sveiks.

Vai salmo šāds kātiņš (Lucky John C-Tech TROUT 60см)? Ja nav tad kuru Tu ieteiktu nelielām vertikālajām bļitkām?

Atbild Normunds Grabovskis

priekš manis tieši Trout ir mīļākais kātiņš bļitkām, ļoti labi sien zivi, neplēš ašukam lūpu, forelei tas man ir pa cietu, bet ašukam tieši laikā

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 17:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā berzinsx2

Sveiki, Normund. Interesē tāda lieta kā zandartu cope ar fīderi. Ko vari pastāstīt, auklas, pavadiņas, sistēmas, svari, utt..? Vai kaut kad nav padomā šī tēma kādā raidījumā?

Atbild Normunds Grabovskis

nu tā nav cope ar fīderi, bet gan cope ar grunteni :)))), jo fīderis ir nevis kāts, bet gan copeas veids - barotavas, barības u.t.t. zandartam... tēma diezgan plaša un interesanta, neteikšu, ka esmu liels tādas copes fans, bet reizēm pasēžu, tagad te gari rakstīt gan nav laika, īsi es nemāku :))), lai nāk tuvāk sezona, atgādini, tad uztaisīšu raidījumu, ja uz to brīdi raidījumi vēl būs :)

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 17:06 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Aldissal

Sveiks!

Paldies par atbildi auklu jautājumā. Laikam tomēr palikšu pie mono auklas, bet ir cita lieta. Saku gatavoties vimbu laikam un gribu iegādāties krēslu.

Iepatikas šads modelis, artikuls NF-20601. Cik saprotu tad vidējo latvieti, nedaudz virs simts kg izturēs, bet jautājums ir par cenu. Papētot internetā atrodu šo pašu krēslu par krietni letāku cenu. Vai ir iespēja šo jautājumu kaut kā risināt?!

Paldies.

Atbild Normunds Grabovskis

nekam nevajadzētu būt internetā lētākam kā Salmo veikalos, katrā gadījumā ja atrodi interneta veikalā zemāku cenu un tā nav viltus lapa, bet gan strādājošs veikals, tad Salmo veikalos(ne interneta) noteikti dabūsi to pašu cenu krēsls ir ok

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 17:03 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Jautā Saldsabols

Sveiks. Paldies par atbildi,kuru Jums uzdevu. Varbūt ir iespējams kautkur internetā apskatīties katalogu,kas būs pieejams no budžeta klases feeder spolēm un makšķerķātiem?

Atbild Normunds Grabovskis

katalogs vēl ir tapšanas stadijā, ko tu domā zem budžeta klases ? būs manuprāt ļoti veiksmīgi jaunumi kātos un spolēs ap zem 50 eiro robežās, būs laba, ne dārga pītā aukla, vairums no tā visa ir jau ceļā, būs LV uz martu

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 16:59 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā JermaX

Citāts no 986.lpp 2009 gads . Paldies , ka vēl turies un atbildi uz daudziem stūlbiem un 100 reizes atbildētiem jautājuiem ... :D Šajās 1045 lpp , var atrast atbildi uz jebkuru interesējošu lietu ... Bet ziņkāres pēc gribu zināt vai ir sanācis izvilkt tādu zivtiņu ;)

Jautā Henrijs

"Kāda ir Tava sapņu zivs? Un kādā veidā gribētu viņu noķert??"

Atbild Normunds Grabovskis

"breksis virs 5 kg, tādu noteikti gribu noķert, zinu pāris vietas, kur tādi ir, tikai ar to laiku lai viņu saganītu ir kā ir, bet zinu, ka agrāk vai vēlāk noteikti viņu noķeršu, nobučošu un palaidīšu vaļā, tik lielu vectētiņu apēst būtu grēks"

Atbild Normunds Grabovskis

kur jautājums :)))????

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 16:57 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Jautā sukinens13

Sveiks meistar!

Noskatijis esmu jaunus ziemas zābakus Norfin Glacier.Varbut vari padalities ar kaut kaadu info ja ir tada pieredze.Doma ir pasuutit internetaa kaa ir ar izmeriem vai atbilst pašam kajai 45 bet vai vajag ņemt izmēru lielakus vai tomer nē.

Paldies par atbildi!

Laimīgu jauno gadu!

Atbild Normunds Grabovskis

viss ir ok ar šiem zābakiem, bet... tie ir diezgan pagari, ja tu esi gara auguma cilvēks ar garām kājām, tad būs viss kārtībā, bet ja esi vidēja auguma, tad tomēr iesaku pirms pirkšanas uzmērīt zābakus, jo iespējams, ka tev viņi var būt pa garu, tieši ceļgalā, tādā ziņā Norfin Bering ir daudz universālāki, arī biki siltāki, vai vecie labie Yokon, arī labi zābaki Glacier zābakiem izmēri atbilst

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 16:56 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā MartinsFR

Labdien!

Komplektēju savu pirmo džiga komplektu, negribas lielus svarus un pārsvarā cope upēs no krasta.

šobrīd komplekts izskatās man šādi -

Spinings Elite JIG N' TWITCH 15

Spole NINJA LT 2000

Šādā komplektā būs ok, jeb nepieciešams kaut ko pamainīt?

AC,

Mārtiņš

Atbild Normunds Grabovskis

jautājums par kāta garumu, krasta spiningam tomēr jābūt biki garākam par tīri laivas spiningu, es ieteiktu krasta copei skatīties uz 270-300cm gariem kātiem, viss pārējais ir ok, ja tev pašam 2000 izmēra spolīte neliekās pa mazu :), man pašam patīk lielākas spoles, vismaz 3000.izmēra, tāpēc tā rakstu, bet ,man rokas ir biki lielākas kā normālam cilvēkam :))))

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 16:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā VilnisL

Labs rīts! Man ie ieteikums Salmo produkcijas uzlabošanai - meklēju āķus asarim, off-seta, ar lielo cilpu. Piegāju pie āķu stenda - viss smuki - visas paciņas vienādā krāsā, visām rakstīts Predator, bet neviens vārds, vai tie ir off-seta, vai parastie, ar mazo aci, lielo aci. Un - ja tie āķi jau tā nav lieli un ir sabiruši čupiņā, pat rokās paņemot nav nemaz tik viegli saprast, kas tie tādi ir. Vēl kāds kaut ko ir uzkāris ne tur... Rezultātā sieva gaida, nervozē - neko nenopirku. Varbūt nākotnē var uz paciņas tomēr uzrakstīt salasāmiem burtiem āķu tipu - pietiktu ar izmēru un, vai ir off-sets, vai parastais, un kāda cilpa - lielā vai mazā. Vēl ideālāk būtu katra tipa savā krāsā vai kas līdzīgs. Paldies.

Atbild Normunds Grabovskis

paldies par ieteikumu, nodošu produktu izstr'dātājiem vēlmes, bet nākamreiz brauc uz veikalu bez sievas :))), uz āķu paciņām ir gana daudz informācijas, plus tam arī pārdevēji visu var parādīt un izstāstīt ir tā, ka Salmo un LJ produkcija tirgojas vairāk kā 20 valstīs, tajā skaitā arī Amerikā, Itālijā, Mongolijā u.t.t. un katrā vietā copmaņiem ir citas tradīcijas un prasības, tāpēc āķu iepakojumi ir veidoti tā, lai tie daudz maz atbilstu visu valstu prasībām, pagaidām sūdzību par šo tēmu nav...

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 16:50 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager