Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā natureboy

Sveiciens.

Nav pieredzes līdaku copē ar gumijas mānekļiem. Jautājums, kādas ir populārākās gumijas vadīšanas tehnikas tieši līdakas copei pa zālēm un "tīrā" ūdenī? Vai vienkārša auklas ietīšana, mainot tempu, arī ir opcija?

Paldies.

Sveiks Ja, runa pa zālēm, tad pamatā vienmērīga vilkšana, ar pauzēm. It sevišķi vietās, kur ir logi, starp lēpēm, vai zālēm, iepauzējam, ļaujam māneklim grimt. Vēl var džigot savā veidā virs zālēm, lēpēm. Bet tas ir tad kad zāles nav izlīdušas jau uz ūdens virsmas. Principā animējam mānekli virs zālēm/lēpēm. "tīrā" ūdenī, cik saprotu pamatā ir doma par džigu. Vismaz es šādā tehnikā parasti darbojos. Ir, protams, klasiskais džigs, kur animācija tiek veikta ar spoles rokturi ietinot auklu un iepauzējot. Bet ir vēl kaudze dažādu interesantu animāciju, kuras manuprāt ir lielāka jēga pielietot. Tie ir dažādi mānekļa metieni, izmantojot spiningu, kustināšana. Vēl var panākt vienu vai otru efektu izmantojot vieglākas vai smagākas džiggalvas. Īsumā - variantu ir daudz, esi radošs :)

Atbildēts: 12.jūnijs 2019, 09:14 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager