Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā artig

Sveiki!Plānos ir papildināt arsenālu ar big bait rīkiem,skatos uz Fox rage terminator pro big bait spin,2,4m,tests līdz 160.gr.,kādas atsauksmes par šo rīku,un kādu spoli ieteiktu šādam kātam?Spolei budžets līdz 250 euro,vai tomēr labāk skatīties casting kātu virzienā ar multu?

Sveiks Es tomēr ieteiktu izvēlēties komplektu ar multu. Manuprāt ir daudz ērtāk darboties, turklāt multam ir krietni lielāks resurss. No spiningiem - Snack Baits Blue Whip, vai dārgākais Black Whip. Spoles - ja nomedīsi atlaides, tad Abu Garcia Revo Toro Beast ir ļoti optimāls. Vēl apskaties Shimano Tranx

Atbildēts: 11.novembris 2019, 09:46 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Ja bezinercene, tad noteikti 4000. izmēra. Nevajadzētu ņemt īpaši vieglās, jo tomēr slodze ir liela. Zinu ka daudzi lieto vecos Shimano Biomaster modeļus. Viss arī būs atkarīgs cik bieži plāno darboties ar lielajiem mānekļiem. Idejiski Sustain arī derēs. Sakarīgi kāti, kā jau pats minēji Fox Rage Terminator sērija. Vēl šo to var atrast no Savage Gear. Tie ir tiešām labi. Bet pamatā šajos svaros spiningi ir domāti ar multu lietošanā.
12.11.19
 
Sveiks! Bet ja tomēr tie multi neuzrunā. Kāda bezinerces spole būtu piemērotāka augstāk minētajā budžetā? Un vai vispār ir nopērkami sakarīgi bigbait kāti, kas paredzēti "parastajai" spolei, nevis multam?
12.11.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager