Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā ede999

Sveiks Martin!

Ja salidzina Daiwa fuego ar Shimano stradic ,atskiriba ir liela!? ir verts pirkt stradic!? vai labak skatities uz kautko dargaku!?

Sveiks Īstenībā abas spoles ir ļoti labas. Jaunais Stradic tīri tehnoloģiski ir nedaudz pārāks par Fuego LT, turklāt Stradic ir salīdzinoši mīkstāka gaita. Ja salīdzinām šīs divas spoles, tad es paliktu pie Stradic

Atbildēts: 9.janvāris 2020, 09:08 | 4 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
CI4+ ir ļoti viegla spole. Ja runa ir par izturību, lielākiem mānekļiem tad jauno Stradic. Gan Hagane materiāla zobrati, Micromodule II precīzie zobrati, X protect un daudzas citas tehnoloģijas palielina spoles izturību.
9.jan, 22:54
 
Un kuru no stradiciem labak butu nemt!? ci14!? vai jauno !? ar ko vini atskiras!?
9.jan, 20:23
 
Būs baigi līdzīgi. Es teiktu ka Stradic man patīk ar to ka ir smagāka kopumā, un gaita tomēr ir vieglāka/samtaināka. Lai arī abas spoles ir tiešām labas!
9.jan, 12:57
 
Un ja salidzina Daiwa Caldia LT ar Stradic jauno? Kura ir labāka Mārtiņ? Es ar te skatos jaunu spoli cenu kategorijā ap 200€
9.jan, 12:51
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager