Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā krish171

Sveiks. Meklēju variantus kātam ar testu līdz 20-22gr, bet tā lai augšējais tests arī tāds būtu. Patreiz ir Zetrix Azur kam 5-22, bet reāli krietni lielāks. Universiāli vasarai, upei pārsvarā copei no krasta garumā ap 240-270. Budžets 100-150.

Sveiks Tev drīzāk derēs spinings ar ML vai M jaudu. Turklāt ja meklē tieši 240-270m garu, tad tādu šobrīd nav daudz tirgū, konkrētā cenu diapazonā. Par nedaudz dārgākām naudām ir Skyline SKYA-862ML ar augšu 20 grami. Blanka šim ir ļoti labi, ļoti labi met mānekļus. Vēl uzmet aci Major Craft Crostage sērijai, tur arī ir daži garie modeļi.

Atbildēts: 25.marts 2020, 11:57 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager