Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Atbildes

Jautā martinsb

Es vēlētos uzzināt vai ir iespeja makšķerējot karpas uz boilām to darīt ar pludiņmakšķeri?Kā makšķere tad būtu jātaisa?Ar grunteni man galīgi nepatīk makšķerēt!Jau iepriekš liels paldies!

Atbild Aivars Rudzinskis

teorētiski jā, tas būtu tas pats, kas makšķerēt ar slīdošo svinu. copi varēs redzēt, tikai zibenīgi jāpiecērt. kapēc ar pludiņu nemakšķerē - ļoti ilgi jāgaida, bet tas nu būtu pacietības jautājums. drīzāk man nepatīk tā vertikāli novilktā aukla vai pavadiņa, kas stipri biedēs jebkuru karpu. turklāt ar auklas tievumu tāpat diez vai vajadzētu pārspīlēt.

Atbildēts: 23.maijs 2007, 11:55 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā martinsb

Varbūt Jūs zināt kādu interneta adresi kurā sīkāk būtu izstāstīts par boilu pagatavōšanu riku sagatavošanu?

Atbild Aivars Rudzinskis

internetā ir milzums informacijas par šīm tēmām, vajag meklētājā ierakstīt attiecīgos vārdus un lasīt, lasīt, lasīt. tikai būtu labi, ja angļu valoda ir līmenī.

Atbildēts: 12.maijs 2007, 21:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā martinsb

Vai jus ludzu nevaretu atklat kadu labu iebarosanas esmu?

Atbild Aivars Rudzinskis

viena no visefektīvākajām un vienkāršāk lietojamām ēsmām noteikti ir kaņepes. Karpu Nams veikalā tās var iegādāties metāla bundžās, bet var arī sagatavot pats. kaņepes darbojas vienkārši fantastiski, es nekad nebraucu makšķerēt bez pāris bundžām kaņepju. kaņepju sastāvdaļa ir arī daudzās boilās. boilas pašas par sevi arī protams, ir perfekta iebarošanas ēsma. tāpat var barot ar kukurūzu, dažādiem graudiem un dažādiem maisījumiem, kurus plašā klāstā piedāvā veikali. tāpat ļoti labi var izmantot granulas, kas ir tās pašās boilas, tikai uz ūdens nevis olu bāzes, tādēļ lēnām ūdenī izšķīst izplatot aromātu. galvenais, ko kategoriski nedrīkst darīt- barot ar dažādām putrām, biezpienu utml. kas ūdenī neapēsts saskābst un tajāvietā zivis vēl ilgi nevienam neredzēt. turklāt efektivitātes ziņā tās noteikti atpaliek no ipriekš minētajām barībām. vajag palasīt Copes Lietas un Karpu Lietas, lai vairāk saprastušajā sarežģītajā jautājumā.

Atbildēts: 11.maijs 2007, 13:51 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā jellyfish

vai mēmelē pie bauskas ir karpas??

Atbild Aivars Rudzinskis

nav dzirdēts, bet ja tās ir Lielupē, kādēļ lai tās nedz'votos pa Mēmeli?

Atbildēts: 8.maijs 2007, 00:34 | Komentēt | Adrese atbildei
Jautā lauvene

Vai bilde ir fotošopa triks?

Ja nē, tad, kur tādas ķeras?

Atbild Aivars Rudzinskis

Karpa noķerta Lietuvā, ezerā Ilgis, Latvijas čempionāta laikā. Izmērs - 12 kg. Labi izskatās tādēļ, ka pareizi fotogrāfēta - pašam jātur zivs maksimāli tālu uz priekšu, savukārt fotoaparāts pats jāpietuvina maksimāli tuvu zivij neizmantojot zoom pilnīgi nemaz. Tad arī labi sanāks.

Atbildēts: 7.maijs 2007, 14:47 | Komentēt | Adrese atbildei
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager