Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, firmas SALMO un vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.

Eksperts iesaka

Salmo
HEINOLA
Sensas
Norfin
Jautā Tommy

Sveiks Normunds!

Iegādājos pirms diviem gadiem veikalā Sezona.lv Norfin brienambikses.Un šogad uzvelkot uz jūras copi pie zābaka šuves laiž ūdeni.Vai ir iespēja brienambikses kaut kur salīmēt?Vai ir tāds pakalpojums pieejams.Bikses šo divu gadu laikā esmu labi ja uzvilcis max.12. reizes.

vai kaut kur līmē zābakbikses nezinu gan, to jāprasa forelistiem, mušiņotājiem, viņi ar to saskarās biežāk ja nav sadurtas bikses, tad iespējams ja šuves sākušas laist ūdeni no nepareizas glabāšanas, kopumā mēs pārdodam ļoti daudz zābakbikses, bija dažus gadus atpakaļ ka viens modelis jau no rūpnīcas nāca ar brāķi, tad šuves sāka laist ūdeni 1.-2. lietošanas reizē, tās visas bez vārda runas samainījām, izņēmām no tirdzniecības, atgriezām ražotājam, pēdējos gados viss ir ok mums veikalos ir Stormsure līme, ļoti laba līme gan zābakbiskēm gan zābakiem, nesacietē u.t.t. ja sabriedīsi citām biksēm, tad varu palīdzēt iedodot 50% atlaidi jaunām Norfin biksēm, ar piebildi, ka parādīsi vecās, jo ir nācies tādus brīnumus redzēt ...

Atbildēts: 24.oktobris 2019, 10:28 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Turpinot runāt par brienambikšu tēmu...Ir tā,kā šuves vienkārši līmējas vaļā pašas no sevis.Ar pirkstu aizķerot viegli līmējas vaļā.
15.11.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager